Εδώ γελάμε... (αστείες εφευρέσεις και αστεία αντικείμενα)

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μα ο μόνος τρόπος να αποφευχθεί η φίμωση του λαϊκού κινήματος είναι να γίνει ο λαός ρόμποκοπ. Ως γνωστόν τα τέρατα τα πολεμάς γινόμενος και ο ίδιος τέρας. (Στην τελική ποιό το όφελος θα μου πεις, αλλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο).
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ως γνωστόν τα τέρατα τα πολεμάς γινόμενος και ο ίδιος τέρας. (Στην τελική ποιό το όφελος θα μου πεις, αλλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο).
make love not war
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αγαπητή Ερση,
Αν και δεν είναι του θέματος, οι παρατηρήσεις μου είναι δύο 1ον Ο Νικολό Μακιαβέλι είναι ο αγαπημένος σου συγγραφέας (βλέπε ο Ηγεμών) και 2ο Τα σιωνιστικά κείμενα είναι από τα λατρεμένα σου (οφθαλμόν αντί οφθαλμού).
Φυσικά αστειεύομαι, μην με χαστουκίσεις, αλλά και αν το κάνεις όλο και κάποια συσκευή-εφεύρεση θα βρώ εδώ μέσα για να προστατευθώ. Η ποικιλία είναι μεγάλη......:haha::haha::haha::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι βρε Ιωάννα μου αυτο θελω και εγω να αποδείξω σε εκείνον τον ινδό λοχία, αλλά εσύ τίποτε...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.744
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Νοιώθετε σύνδρομο καταδίωξης; Νομίζετε ότι απειλείστε στο δρόμο; Ιδού το απόλυτο φόρεμα - καμουφλάζ! Με δυο κινήσεις μεταμορφώνεται σε ... ψυγείο της Coca Cola και γίνεται η απόλυτη κρυψώνα!

ai.dailymail.co.uk_i_pix_2010_05_06_article_1273919_097487C4000005DC_97_196x382.jpg


ai.dailymail.co.uk_i_pix_2010_05_06_article_1273919_097487F8000005DC_778_196x382.jpg


ai.dailymail.co.uk_i_pix_2010_05_06_article_1273919_09748474000005DC_839_634x377.jpg
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Βγαίνει και σε Amita, Pepsi κτλ , ή μόνο Coca cola? :haha::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δηλαδή, θες να μας πεις ότι τα ψυγεία στην τελευταία φωτο είναι καμουφλάζ;;; :roll: και όχι αληθινά ψυγεία;;;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.744
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Δηλαδή, θες να μας πεις ότι τα ψυγεία στην τελευταία φωτο είναι καμουφλάζ;;; :roll: και όχι αληθινά ψυγεία;;;
Το ένα μόνο, το στενό της Coca Cola! ;)

Βγαίνει και σε Amita, Pepsi κτλ , ή μόνο Coca cola? :haha::haha:
Αν σ' ενδιαφέρει να το ρωτήσουμε! Πες εσύ προτίμηση και όλα γίνονται!


Ελπίζω μόνο να έχουν και υποδοχή για κέρματα, να βγαίνει και κάτι καλό από την υπόθεση αυτή! :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Θα σε παρακαλούσα -αν σου είναι εύκολο- να ρωτήσεις αν βγαίνει κάτι σε μπύρα. Δεν με ενδιαφέρει η μάρκα, ότι να'ναι. Οσο για υποδοχή κερμάτων το θεωρώ απαραίτητο! Ετσι θα λειτουργεί και σαν κουμπαράς. Και σαν μπούργκα για επικείμενο ταξίδι Υεμένη. Και σαν παραβάν όταν πας για ρουχα αντί για δοκιμαστήριο, και σαν κάλυψη κιλών όταν έχεις φάει τον άμπακο. Μα την αλήθεια! έχει απεριόριστες δυνατότητες....
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.744
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Δεν είναι ακριβώς γκατζετάκι αλλά είναι 100% γιαπωνέζικο και 100% πρωτότυπο! Ένα ζευγάρι στο Τόκιο παντρεύτηκε και αντάλλαξε όρκους αιώνιας πίστης όχι μπροστά σε ιερέα, ούτε στο δήμαρχο αλλά μπροστά σε ένα ...ρομπότ. Και οι δύο εργάζονται στη βιομηχανία παραγωγής ρομπότ, έτσι θεώρησαν το πιο φυσικό πράγμα του κόσμου ένα ρομποτάκι να επικυρώσει το γάμο τους.
Δείτε το βίντεο του γάμου στο BBC.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
mariath, άσε τους γάμους και τα πανηγύρια, και πιάσε ένα τρελό γκατζετάκι για να σκάσουμε στα γέλια. Ο λαός διψάει για ιαπωνική εφεύρεση. Μην του γυρνάς την πλάτη:bleh::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom