Εδώ γελάμε... (αστείες εφευρέσεις και αστεία αντικείμενα)

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αναλαμβάνω να κάνω ταχύρυθμο σεμινάριο σε όποιον ενδιαφέρεται! Το σεμινάριο συνοδεύεται από έντυπο και φωτογραφικό υλικό! :haha:
Aαα...ωραία ! Σεμινάριο του κ...., θα κάνουμε :bleh::haha: Δεν βλέπω να το γλυτώνω το ταξιδάκι στη Θεσσαλονίκη...πρέπει να με αναλάβει η καθηγήτρια...:p
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Είστε θυμωμένοι; Αγανακτισμένοι; Νιώθετε το δίκιο να σας πνίγει; Θέλετε να φωνάξετε για να εκτονωθείτε; Τώρα, με το πήλινο αυτό δοχείο που απορροφά τις φωνές/κραυγές σας, μπορείτε να το κάνετε χωρίς να σας ακούσει κανείς :lol:
 

Attachments

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Θα αγοράσω καμμιά 500αριά από αυτά τα βάζα. Μου χρειάζονται τον τελευταίο καιρό. Καλύτερα αυτά παρά η αυτοδικία....:haha::haha::haha: (και κατα συνέπεια η "στενη"). Ευχαριστώ για την υπόδειξη.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι με αυτη την εφεύρεση θα κάνουμε χρυσες δουλειές εδώ στην Ελλάδα!
Φοβάμαι όμως μήπως όμως επιχειρησουν να μας κατηγορούσουν οτι προσπαθούμε να φιμώσουμε το λαϊκό κίνημα...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δεν νομίζω να υπάρξει κοινωνικό πρόβλημα. Αυτό το θέμα άπτεται στην συνείδηση του καθενός και εν προκειμένω είμαστε αρκετά πολιτικοποιημένα όντα για να χρησιμοποιηθεί ως προβοκάτσια. Αν τώρα δημιουργηθεί ΄θέμα απλά ακυρώνεται η παραγγελία... (καλό θα ήταν να μην παραγγελθούν πολλά "κομμάτια" για αρχή για να δούμε πως θα πάει).:haha::haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Eγώ πάλι ρε κορίτσια όταν τα έχω πάρει στο κρανίο και φωνάζω θέλω να ακουστώ από τους άλλους και αν είναι δυνατόν να τους ξεκουφάνω:mad:, όχι να τα χώνω σε ένα κανάτι. Άσε που όταν τα έχεις πάρει άγρια και βρεθείς να κρατάς ένα τέτοιο πήλινο αντικείμενο στα χέρια σου η πρώτη σου σκέψη είναι να το κοπανίσεις στο κεφάλι κάποιου και όχι να το μπουκωθείς. Απαπα εγώ δεν το θέλω, τουλάχιστον άδειο αν το γεμίσετε με μπύρα θα το πάρω ευχαριστώ.:bleh:
 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μα δεν κατάλαβες Ιωάννα μου!
δε θα τα χρησιμοποιήσουμε σε εμας τις ίδιες.
Αλλά δεδομένων των συνθηκών όλο και θα πέφτει μπροστά μας, πάνω μας κάποιος που τα έχει πάρει χοντρά στο κρανίο και ουρλιάζει. Οπότε προκειμένου να τον ακούμε τσουπ του βάζουμε ένα στο στόμα και ησυχάζουμε από τς αγριοφωνάρες του.
Τώρα που το σκέφτομαι νομίζω οτι θα έπρεπε να μπούμε και στις δημόσιες προμήθειες...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Συγγνώμη Ιωάννα αλλά 1ον μπαίνεις σε δικά μου χωράφια (μπύρα) και 2ον είναι τρύπιο το κανάτι, άρα δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ποτήρι, βάζο, καλειδοσκόπιο, θερμοφόρα ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο (ίσως ως γλαστρικό). Αρα θα πρότεινα, το προιόν να παραγγελθεί με φειδώ.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ααα τώρα κατάλαβα τους άλλους θα ... αποστομώνουμε με δαύτο, καλά εντάξει τότε, αλλά επειδή μπορεί το χαριτωμένο τούτο κεραμικό να καταλήξει τελικά στο κεφάλι μας φορέστε και κανένα κράνος.
 
Last edited by a moderator:

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:haha:
Ααα τώρα κατάλαβα τους άλλους θα ... αποστομώνουμε με δαύτο, καλά εντάξει τότε, αλλά επειδή μπορεί το χαριτωμένο τούτο κεραμικό να καταλήξει τελικά στο κεφάλι μας φορέστε και κανένα κράνος.
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: :clap:
 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ααα τώρα κατάλαβα τους άλλους θα ... αποστομώνουμε με δαύτο, καλά εντάξει τότε, αλλά επειδή μπορεί το χαριτωμένο τούτο κεραμικό να καταλήξει τελικά στο κεφάλι μας φορέστε και κανένα κράνος.
Μην ανησυχείς Ιωάννα μου έτσι θα εμφανιζόμαστε...
 

Attachments

Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Καποιοι εδώ μέσα φάσκουν και αντιφάσκουν. Από την μία μιλάνε για αποφυγή φίμωσης του λαικού κινήματος, και από την άλλη προτρέπουν τον λαό να ντυθεί Ρομποκοπ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom