Εδώ γελάμε... (αστείες εφευρέσεις και αστεία αντικείμενα)

Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
το είδα και αυτό στην ζωή μου
:harakiri::harakiri:

Πόσα από αυτά τα ρομπότ λέτε να αγοράσουμε ;
 
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Με το θρησκευτικό πλαίσιο της χώρας μας? κανένα, εκτός αν παντρεύονται οι κονσέρβες:haha::haha:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.730
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
το είδα και αυτό στην ζωή μου
:harakiri::harakiri:

Πόσα από αυτά τα ρομπότ λέτε να αγοράσουμε ;
Εγώ λέω να μην αγοράσουμε κανένα, μέσα θα μπούμε με τα μπούνια. Δεν είμαστε για χασούρες σε εποχή κρίσης :rolleyes:
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Διαφωνώ ο γάμος πάντα πουλούσε στην Ελλάδα, νύφες πάνε στην εκκλησία με γαϊδουράκια, γαμπροί πέφτουν στα προαύλια με αλεξίπτωτα, ζευγάρια αποχωρούν με αερόστατα, ότι μπορούν κάνουν για να πρωτοτυπήσουν, είμαι σίγουρη ότι για κανένα χρόνο το ρομποτάκι θα μοσχοπουλήσε:clap:ι.
 
Last edited by a moderator:

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Φοράτε αυτή τη γραβάτα και δε σας νοιάζει αν πιάσει βροχή, γιατί απλούστατα δεν είναι μια "απλή" γραβάτα, είναι μια γραβάτα-ομπρέλα :haha:
 

Attachments

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Και κάτι για τις κυρίες... Δεν μπορείτε να περπατήσετε με τα ψηλοτάκουνα παπούτσια σας;;; Ορίστε η λύση... γόβες με βοηθητικές ρόδες :haha:
 

Attachments

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Απαπαπα! Θα γλιστρησουμε και θα φαμε τα μουτρα μας. Ειναι μαθηματικα βεβαιο! Ας μην το εισαγουμε και εχουμε ντραβαλα με αγανακτησμενες πελατισες στον γυψο!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Εφιάλτης αυτές οι γόβες, δεν θα είναι μόνο ότι θα πρέπει να ισορροπούμε πάνω στα ψηλοτάκουνα αλλά θα πρέπει να ρεγουλάρουμε και τις ρόδες και να περπατάμε κομψά και άνετα. Θα μας κάνουν την ζωή πατίνι. Απαπα
 
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγώ θα ήθελα ένα ζευγάρι. Με μια μικρή τροποποίηση , (ροδάκια και μπροστά), μετατρέπονται αυτοματα σε ρολει σκειτ. Σε 1 λεπτό θα φτάνω στην παραλία. SUPER!!!!!!:clap::clap:
A! θα πάρω και δυο γραβάτες-ομπρέλες να μου βρίσκονται. Υπάρχουν και μουσώνες στην Ασια και συνδυάζονται υπέροχα με βερμουδα-σαγιοναρα (tredy!!)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εγώ θα ήθελα ένα ζευγάρι. Με μια μικρή τροποποίηση , (ροδάκια και μπροστά), μετατρέπονται αυτοματα σε ρολει σκειτ. Σε 1 λεπτό θα φτάνω στην παραλία. SUPER!!!!!!:clap::clap:
A! θα πάρω και δυο γραβάτες-ομπρέλες να μου βρίσκονται. Υπάρχουν και μουσώνες στην Ασια και συνδυάζονται υπέροχα με βερμουδα-σαγιοναρα (tredy!!)
Σε φαντάζομαι στην παραλία: βερμούδα, γραβάτα-ομπρέλα και γόβες με ροδάκια :shock::bleh::haha: Α, και που'σαι... μην ξεχάσεις να βάλεις και μια φωτο, έτσι για να γελάσουμε λιγάκι, γιατί βρε παιδί μου με αυτές τις ιστορίες σου έχουμε πλήξει... σκέτη ρουτίνα και βαρεμάρα :bleh::haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Προφανως χλευάζεις το "καλό μου γούστο" απο την ζηλια σου:bleh:
Την φωτογραφία θα την βγάλω και θα την αναρτήσω στο Που είναι στον κόσμο?:bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom