Εδώ γελάμε... (αστείες εφευρέσεις και αστεία αντικείμενα)

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Καθομαι που καθομαι με τις ωρες εκει μεσα, παει πια! Οι υπολοιποι της φαμιλιας θα αποκτησουν χοντρο προβλημα. Μηπως να σταματησω την εκμαθηση της ιαπωνικης;:roll:
Δηλαδή αν αντί να διαβάζεις την ιστορία του Suzuki αρχίζεις να κάνεις origami, να υποθέσω ότι κανείς άλλος δε θα προλαβαίνει να μπει στην τουαλέτα :roll:
 

Attachments

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δηλαδή αν αντί να διαβάζεις την ιστορία του Suzuki αρχίζεις να κάνεις origami, να υποθέσω ότι κανείς άλλος δε θα προλαβαίνει να μπει στην τουαλέτα :roll:
Γινεται origami με χαρτι τουαλετας; Δεν παραειναι μαλακο; :haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Γινεται origami με χαρτι τουαλετας; Δεν παραειναι μαλακο; :haha:
Μα και βέβαια, το χαρτί τουαλέτας δεν ενδείκνυται για origami :lol: Εγώ πιστεύω ότι απλά το χαρτί τουαλέτας σου δίνει κάποια σχέδια και τον τρόπο για να τα φτιάξεις. Υποθέτω ότι πρέπει να έχεις προνοήσει από πριν να έχεις μπόλικα χαρτάκια για να φτιάξεις τις δημιουργίες σου :)
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
χαχαχαχα...Bahari είσαι θεά...θα ήθελα παρακαλώ έναν από αυτούς τους υαλοκαθαριστήρες, διότι εδώ στας Ολλανδίας έχω ένα πρόβλημα με το τρίπτυχο βροχή-γυαλιά-ποδήλατο:D Αν και με τις διευκολύνσεις μωρό παρκετέζα-σούπερ ντούπερ θηλασμός, ξύπνησε το μητρικό μου ένστικτο..Παίζει να παραγγείλω και από αυτά:haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:haha::haha: Bahari μου, αφού υποκλιθώ στην εμπεριστατωμένη αναφορά σου για το papier de κωλ..., απλό-χωρίς ανάγνωση ή χειροτεχνία-γι αυτούς που βιάζονται, υπάρχει ? :bleh::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
:haha::haha: Bahari μου, αφού υποκλιθώ στην εμπεριστατωμένη αναφορά σου για το papier de κωλ..., απλό-χωρίς ανάγνωση ή χειροτεχνία-γι αυτούς που βιάζονται, υπάρχει ? :bleh::haha:
Υπάρχει μωρέ και τέτοιο, αλλά τι να το κάνεις; :rolleyes: Δε βαρέθηκες να το βλέπεις και να το χρησιμοποιείς κάθε μέρα; Δε νομίζεις πως ο π@@@ός σου/μας αξίζει κάτι καλύτερο; :haha::haha::haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Υπάρχει μωρέ και τέτοιο, αλλά τι να το κάνεις; :rolleyes: Δε βαρέθηκες να το βλέπεις και να το χρησιμοποιείς κάθε μέρα; Δε νομίζεις πως ο π@@@ός σου/μας αξίζει κάτι καλύτερο; :haha::haha::haha:
Τώρα που το λες...σωστά !:clap: Αναβάθμιση με επιμορφωτικά σεμινάρια :haha::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ποιός θα μπορούσε να πιστέψει (αν δεν υπήρχε η απόδειξη-φωτογραφία), ότι μια γραβάτα μπορεί να χωρέσει τόσα πολλά πράγματα; :roll:
 

Attachments

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Μετα την απηχηση των προιοντων στους συμφορουμιτες σκεφτομαι σοβαρα τη στροφη στην καριερα μου και τη χρηματοδοτηση ανοιγματος ενος γκατζετοκαταστηματος.. :bleh:
Pandora + Bahari θα αναλαβετε τις αντιπροσωπειες; :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.604
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom