Εδώ γελάμε... (αστείες εφευρέσεις και αστεία αντικείμενα)

Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Οι εφευρέσεις μου έφτιαξαν το κέφι πρωί πρωί. Το μωρό - παρκετέζα πολύ καλό, γέλασα με τα ξυλάκια - ανεμιστήρα και το κράνος για τους να κοιμάσαι στο μετρό, οι παντόφλες - σκοτώστρες αηδιαστικές και σκιάχτηκα με το χέρι - αγκαλιά, θα ξυπνάς το πρωί νυσταγμένη και θα ψάχνεις τον υπόλοιπο. Άλλες εφευρέσεις έχετε;:bleh:
 
Last edited by a moderator:

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Άλλες εφευρέσεις έχετε;

Αμέ, αμέ... Σε λίγο...
 
Last edited by a moderator:

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μμμμμμμμ :icecream:Πώς σας φαίνεται; Νόστιμο;

Μην κάνετε όρεξη όμως :( Για παρατηρήστε το καλύτερα! :lol:
ΔΕΝ τρώγεται ...:(
 

Attachments

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
αααχχχ τέλειοοο! και πού μπορεί να τα βρεις κανείς αυτά;
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
αααχχχ τέλειοοο! και πού μπορεί να τα βρεις κανείς αυτά;
Τι να σου πω τώρα... Θα σημειώσω και τη δική σου παραγγελία στα τεφτέρια μου και όταν πάω θα σου φέρω μερικά.:haha: Καμιά ομπρελίτσα δε θα πάρεις εσύ; Μόνο σούσι-στικάκια θέλεις;
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
χμ..έρχονται δύσκολες μέρες και πρέπει να κάνω οικονομία. αλλά αν βρεις καμιά από αυτές τις ομπρελίτσες για τη φωτογραφική ΑΛΛΑ οχι για βροχή, αλλά για να βοηθαει στον φωτισμό, ξέρεις, σαν αυτές που έχουν στα γυρισματα ταινιών, τότε ναι...κράτα μου μία!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
χμ..έρχονται δύσκολες μέρες και πρέπει να κάνω οικονομία. αλλά αν βρεις καμιά από αυτές τις ομπρελίτσες για τη φωτογραφική ΑΛΛΑ οχι για βροχή, αλλά για να βοηθαει στον φωτισμό, ξέρεις, σαν αυτές που έχουν στα γυρισματα ταινιών, τότε ναι...κράτα μου μία!
Αχ, κρίμα έλεγα να πάρω μια τέτοια για τον taver και σκεφτόμουν να πάρω και για σένα μία, μήπως στις δυο μας κάνουν δώρο τη μία :haha:
 

Attachments

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Λοιπόν εγώ θέλω ένα απ' όλα. Αλλά κυρίως θέλω τις κατσαριδοσκοτώστρες παντόφλες και το σούσι-USB. Να μη σου πω ότι κάνουμε και μαζική εισαγωγή για τρελή κονόμα :haha::haha:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Επίσης φέρε πολλά απ' αυτά για να μην λερώνομαι όταν τρώω τη σούπα μου!
 

Attachments

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Επίσης φέρε πολλά απ' αυτά για να μην λερώνομαι όταν τρώω τη σούπα μου!
Από αυτά έχω ήδη παραγγείλει καμιά ντουζίνα και περιμένω να μου τα στείλουν από μέρα σε μέρα. Λες να μας φτάσουν ή να παραγγείλω κι άλλα;:roll:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Από αυτά έχω ήδη παραγγείλει καμιά ντουζίνα και περιμένω να μου τα στείλουν από μέρα σε μέρα. Λες να μας φτάσουν ή να παραγγείλω κι άλλα;:roll:
Μια ντουζίνα δεν φτάνει για τίποτα. Εκατό-εκατό να τα παραγγέλνεις! Ξέρω τι σου λέω :bounce:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.397
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom