Κένυα Τανζανία Εθνικά πάρκα Τανζανίας και Κένυας???

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.377
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αν πεφτειs συνεχεια σε αρθρα και αφιερωματα για ενα μεροs , τοτε ειναι σημαδι για ταξιδι.Ξερω που σου λεω , πρεπει να παs.
H Tanzania ειναι απο τιs πολυ φτωχεs χωρεs του κοσμου , αλλα με ανυπολογιστο φυσικο πλουτο.
Οντωs το Σερενγκετι ειναι το παρκο-κοσμημα τηs Αφρικηs με τη μεγαλυτερη μαζικη μεταναστευση ζωων στον κοσμο.Και οπωs λεs ολα αυτα βρισκονται σε κινδυνο λογω του οτι 2-3 γειτονικεs χωρεs που μοιραζονται ενα παρκο δε συμφωνουν για την προστασια του.
Υπαρχουν καλλιεργησιμεs εκτασειs και αλλα συμφεροντα στη μεση.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
(Χώρες του πολιτισμού των Ινκας, Μάγιας, Αζτέκων - πυραμίδες Αιγύπτου - παγετώνες στην Αλάσκα - πάρκα Μασάι Μάρα και Σερενγκέτι - θιβέτ - νήσοι Γκαλαπάγκος).
Τώρα που έχω τα χρήματα και τον χρόνο και δεν έχω υποχρεώσεις νομίζω ότι είναι η πιο κατάλληλη στιγμή για ν\' αρχίσω να πραγματοποιώ αυτά τα ταξίδια
Έχεις χρόνο, χρήμα και καθόλου υποχρεώσεις;:clap::clap:
Και εχεις και τοσο ωραία σχέδια;
Μην κάθεσαι καθόλου, ήδη έχεις αργήσει.
Μόνο πάρε και κανένα λαπτοπ να μας στέλνεις καμμιά ανταπόκριση.
ΥΓ. Βάλε στους προορισμούς και Μαδαγασκάρη, Υεμένη, Μογγολία, Υπερσιβηρικό ( Αφου χρήμα υπάρχει....)
Καλοτάξιδη
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
ΥΓ. Βάλε στους προορισμούς και Μαδαγασκάρη, Υεμένη, Μογγολία, Υπερσιβηρικό ( Αφου χρήμα υπάρχει....)
Καλέ αυτούς τους προορισμούς δεν τους έχω ψάξει καθόλου!!!! Θα ρίξω μια ματιά στο φόρουμ να δω τι παίζει...
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Τι να ψάξεις..Μιλάμε για αστέρια, τεφαρίκια...
Πάρε κόσμε...:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.657
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom