Γαλλία Εισιτήρια για Πύργο του Άιφελ

ggonholidays

Member
Μηνύματα
575
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Θα είμαστε Παρίσι 29 και 30 Απριλίου και θέλουμε να επισκεφτούμε τον πύργο του Άιφελ. Δυστυχώς όλα τα εισιτήρια έχουν εξαντληθεί αλλά δεν θέλουμε να περιμένουμε άπειρες ώρες στην ουρά για να αγοράσουμε από εκεί αφού θα είναι μαζί μας και η κόρη μας που είναι 8 χρονών και ο χρόνος μας είναι περιορισμένος. Σκέφτομαι να κλείσω ένα οργανωμένο τουρ που περιλαμβάνει τα εισιτήρια και ξενάγηση μόνο και μόνο για να αποφύγουμε τις ουρές. Έχει κάποιος εμπειρία με αυτά τα πακέτα? Γνωρίζεται κάποιο αξιόπιστο πρακτορείο να μας συστήσετε?

Υ.Γ. έχω δοκιμάσει να κλείσω τραπέζι στο εστιατόριο του πρώτου ορόφου αλλά δυστυχώς ούτε εκεί υπάρχει διαθεσιμότητα.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.433
Likes
4.419
Για τον Eiffel και τα tours δε μπορώ να σε βοηθήσω, σε περίπτωση πάντως που δε βολέψει καλές εναλλακτικές είναι ο Montparnasse και το Αερόστατο (το δεύτερο εξαρτάται από τον καιρό).
Σου επισυνάπτω τα site:
https://www.tourmontparnasse56.com/en/
https://www.ballondeparis.com/en/
 
Μηνύματα
3
Likes
9
Καλησπέρα παιδιά! Θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με τα εισιτήρια για τον πύργο του αιφελ; Πρόκειται να επισκεφτούμε να το Παρίσι 7-11/05 απλά τον Μάιο δε μου τον εμφανίζει ακόμα σαν μήνα ώστε να επιλέξω ημερομηνία. Μήπως είναι νωρίς ακόμα; https://www.toureiffel.paris/en
 

noraki

Member
Μηνύματα
31
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
Μιλανο
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Καλησπέρα παιδιά! Θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με τα εισιτήρια για τον πύργο του αιφελ; Πρόκειται να επισκεφτούμε να το Παρίσι 7-11/05 απλά τον Μάιο δε μου τον εμφανίζει ακόμα σαν μήνα ώστε να επιλέξω ημερομηνία. Μήπως είναι νωρίς ακόμα; https://www.toureiffel.paris/en
Ξαναμπές αρχές Απριλίου στην ιστοσελίδα.
 
Last edited by a moderator:

GOUGOU_LEE

Member
Μηνύματα
10
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ROADTRIP ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλησπέρα!! Μολις εκλεισα 2 εισητήρια για τον πύργο του Αιφελ και ενώ το δικό μου λέει το ονομα μου κανονικά πανω, του άλλου ατόμου αντί για όνομα (που συμπληρωσα κανονικά) γράφει κατι περιέργα (αριθμούς και σύμβολα)..Λετε να έχουμε πρόβλημα? Εχει αντιμετωπίσει καποιος αλλος κάτι παρόμοιο?
 

Xaris2999

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Καλησπέρα σε όλους. Μια ερώτηση θέλω να κάνω μήπως ξέρει κανείς . 26 με 31 Δεκεμβρίου θα βρίσκομαι Παρίσι και θα ήθελα να ανέβω στο πάνω μέρος του Πύργου Υου Άιφελ. Τα online εισιτήρια έχουν εξαντληθεί(!) ένα μήνα πριν. Γνωρίζει κανείς αν θα μπορέσω να βρω στα εκδοτήρια εκείνη την περίοδο?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
με αρκετη υπομονη σιγουρα θα βρεις, τον Αυγουστο μας πηρε μιαμιση ωρα στην ουρα.... ευτηχως δεν ειχε πολυ ζεστη
 

Xaris2999

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
με αρκετη υπομονη σιγουρα θα βρεις, τον Αυγουστο μας πηρε μιαμιση ωρα στην ουρα.... ευτηχως δεν ειχε πολυ ζεστη
Είχες δει στο site ότι είναι τα εισιτήρια sold out? Για την περίπτωση που είναι στο site sold out αναφέρομαι
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Είχες δει στο site ότι είναι τα εισιτήρια sold out? Για την περίπτωση που είναι στο site sold out αναφέρομαι
Αν έχουν εξαντληθεί τα online θα πρέπει να πας από κει. Αν δεν έχει τραγικά μεγάλη ουρά θα μπορέσεις να ανεβείς.
 

Xaris2999

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Αν έχουν εξαντληθεί τα online θα πρέπει να πας από κει. Αν δεν έχει τραγικά μεγάλη ουρά θα μπορέσεις να ανεβείς.
Αα δηλαδή αν έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια ατο ίντερνετ δεν σημαίνει ότι δεν θα βρω και στο γκισε έτσι?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Είχες δει στο site ότι είναι τα εισιτήρια sold out? Για την περίπτωση που είναι στο site sold out αναφέρομαι
ναι ακριβως ηταν sold out για πολλες μερες, δεν πρέπει να βγαζουν και πολλά αυτα με το ραντεβου...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.615
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom