Γαλλία Εισιτήρια για Πύργο του Άιφελ

Xaris2999

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
ναι ακριβως ηταν sold out για πολλες μερες, δεν πρέπει να βγαζουν και πολλά αυτα με το ραντεβου...
Έχει όμως και στο γκισέ εισιτήρια έτσι? Δεν σημαίνει ότι γέμισε ο χώρος και δεν δέχονται αλλά άτομα όπως γίνεται στα γήπεδα ξέρω γω.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Έχει όμως και στο γκισέ εισιτήρια έτσι? Δεν σημαίνει ότι γέμισε ο χώρος και δεν δέχονται αλλά άτομα όπως γίνεται στα γήπεδα ξέρω γω.
ναι εχει στο γκισε, λογω εποχης θα παιζει μεγαλη ουρα και αναμονη, αν εχει πολυ κρυο δεν θα ειναι συμμαχος, διαλεξε μια μερα που θα εχει οσο γινεται καθαρη ατμοσφαιρα να βλέπεις καλα
 

Xaris2999

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
ναι εχει στο γκισε, λογω εποχης θα παιζει μεγαλη ουρα και αναμονη, αν εχει πολυ κρυο δεν θα ειναι συμμαχος, διαλεξε μια μερα που θα εχει οσο γινεται καθαρη ατμοσφαιρα να βλέπεις καλα
Ωραία γιατί σε κάποια φάση απογοητεύτηκα νομίζοντας ότι δεν θα βρω εισιτήριο αφού όλα είχαν εξαντληθεί.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Ωραία γιατί σε κάποια φάση απογοητεύτηκα νομίζοντας ότι δεν θα βρω εισιτήριο αφού όλα είχαν εξαντληθεί.
κι εγω κάποτε έτσι πίστεψα, φέτος ανεβηκα πρώτη φορα χωρις προκράτηση για να κάνω τα χατηρια ενός αγαπημενου προσώπου να ανεβει πρωτη φορά φάγαμε μιαμιση ωρα αναμονη, οι υπόλοιποι πηγαν σε ενα πολυ ωραιο σημειο ακριβως κάτω απο τον πύργο και προς το ποταμι με υπαιθρια αγορα και street food. Στο τρίτο επίπεδο αξιζει να ανεβεις με την προυποθεση να εχει ορατοτητα... το κατεβασμα από τις σκάλες αν δεν φυσαιε μανιασμενος αέρας ειναι πολύ ποιο ευκολο απότι φαινεται, κάπου 15΄μας πηρε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom