ΗΠΑ Εισιτήρια για αξιοθέατα στη Νεα Υορκη

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Σε αυτό το siteμπορείς να βρεις πολλά εισιτήρια για αξιοθέατα! Από την άλλη μιας και ετοιμαζόμαστε Χριστούγεννα για NewYorkκαι LasVegasπως σας φαίνεται αυτή η προσφορά για Άγαλμα Ελευθερίας Memorialκαι EmpireStateBuilding. Η τιμή μου φαίνεται λογική!
Ετοιμάζομαι και γω για Χριστούγεννα στη New York! :)
Είδα την προσφορά και έχω την εντύπωση πως αν τα κλείσεις μόνος σου θα είναι πιο φθηνά.. Από την άποψη ότι το εισητήριο για E.S.B. δεν είναι skip the line (απλά σε πάνε πολύ πολύ πρωί που δεν έχει ακόμα τρελές ουρές) και επίσης η προσφορά δε περιλαμβάνει εισητήριο για το άγαλμα της ελευθερίας (μόνο το καραβάκι λέει) ..
 
Last edited by a moderator:

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Ετοιμάζομαι και γω για Χριστούγεννα στη New York! :)
Είδα την προσφορά και έχω την εντύπωση πως αν τα κλείσεις μόνος σου θα είναι πιο φθηνά.. Από την άποψη ότι το εισιτήριο για E.S.B. δεν είναι skip the line (απλά σε πάνε πολύ πολύ πρωί που δεν έχει ακόμα τρελές ουρές) και επίσης η προσφορά δε περιλαμβάνει εισιτήριο για το άγαλμα της ελευθερίας (μόνο το καραβάκι λέει) ..
ναι το παρατήρησα αυτό για το άγαλμα της Ελευθερίας!Απλά είναι το πρώτο υπερατλαντικό ταξίδι όλης της παρέας και είμαστε ψιλό αγχωμένοι και ψάχνουμε να οργανωθούμε! Αν επιτρέπεται με ποια εταιρία θα ταξιδέψετε εσείς?με ιμπέρια μήπως?
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
ναι το παρατήρησα αυτό για το άγαλμα της Ελευθερίας!Απλά είναι το πρώτο υπερατλαντικό ταξίδι όλης της παρέας και είμαστε ψιλό αγχωμένοι και ψάχνουμε να οργανωθούμε! Αν επιτρέπεται με ποια εταιρία θα ταξιδέψετε εσείς?με ιμπέρια μήπως?
Και για μένα το πρώτο θα είναι και όντως έχει πολύ ψάξιμο! Θα πετάξουμε με virgin μέσω λονδίνου.. Πόσο θα μείνετε;
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Με Turkish.
Παντως πιο συμφέρουσα τιμή μέχρι στιγμής βλέπω ότι είναι το city pass.
θεωρώ ότι διάλεξες την καλύτερη εταιρία!εμάς δεν μας έδινε οικονομικές πτήσεις κι έτσι καταλήξαμε στον συνδυασμό aegean με iberia με την οποία έχω πολύ άσχημες εντυπώσεις!όσο για το city pass το έχω σκεφτεί και νομίζω ότι εκεί θα καταλήξουμε!
 

georgekostas

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρικιος
θεωρώ ότι διάλεξες την καλύτερη εταιρία!εμάς δεν μας έδινε οικονομικές πτήσεις κι έτσι καταλήξαμε στον συνδυασμό aegean με iberia με την οποία έχω πολύ άσχημες εντυπώσεις!όσο για το city pass το έχω σκεφτεί και νομίζω ότι εκεί θα καταλήξουμε!
Με όσα έχω ακούσει ετσι πιστεύω κι εγώ για την Turkish.
Επειδη εχω βαρεθεί να ψαχνω για εισιτήρια κ.α. θα παρω το city pass να τελειώνω.
 

mchrisober

Member
Μηνύματα
71
Likes
6
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
city pass παιδια ειναι μονοδρομος, καλυπτει μεγαλο μερος πραγματων που πρεπει να δεις.
κατ εμε περπατηστε την πολη και απλα θαυμαστε την, εχει απειρα πραγματα να δεις και μην αναλωθειται στο να τα δειτε ολα.
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Και για μένα το πρώτο θα είναι και όντως έχει πολύ ψάξιμο! Θα πετάξουμε με virgin μέσω λονδίνου.. Πόσο θα μείνετε;
έχουμε έντεκα διανυκτερεύσεις στις ΗΠΑ και σκεφτόμαστε να το συνδυάσουμε ή με Las Vegas (3-4 μέρες)ή Μαϊάμι! ξέρουμε βέβαια ότι έτσι ανεβαίνει το μπάτζετ αλλά μια που πάμε να το κάνουμε καλά!Εσείς?
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Με όσα έχω ακούσει ετσι πιστεύω κι εγώ για την Turkish.
Τώρα γύρισε ένας φίλος μου από Νότια Αφρική και ταξίδεψε με turkish κι έπαθε πλάκα με τις ανέσεις, την ποιότητα και τις επιλογές!Άντε καλό ταξίδι!
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
έχουμε έντεκα διανυκτερεύσεις στις ΗΠΑ και σκεφτόμαστε να το συνδυάσουμε ή με Las Vegas (3-4 μέρες)ή Μαϊάμι! ξέρουμε βέβαια ότι έτσι ανεβαίνει το μπάτζετ αλλά μια που πάμε να το κάνουμε καλά!Εσείς?
Και μεις 15 μέρες έχουμε αλλά θα μένουμε σε συγγενείς μια ωρα απ΄το μανχάταν.. Μας βλέπω κάθε μέρα διαδρομές με το τρένο.. Λέμε και για εκδρομή στον Νιαγάρα αλλά πρέπει να το επιτρέπει ο καιρός.. Θα δούμε εκεί.. Las Vegas πόσο βρίσκετε την πτήση; Μαϊάμι τα Χριστούγεννα τι λέει;
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Las Vegas πόσο βρίσκετε την πτήση; Μαϊάμι τα Χριστούγεννα τι λέει;
Πήγαινε έλα την βρήκαμε 285 ευρώ!Για Μαϊάμι μας είπαν ότι έχει όλο το χρόνο καλό καιρό με όμορφες παραλίες και τα λοιπά αλλά εμείς σκεφτήκαμε να το συνδυάσουμε με κρουαζιέρα αλλά πολύ δύσκολα θα συνδυαστεί λόγω περιορισμένου χρόνου και γι αυτό μας βλέπω Las Vegas
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.798
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom