Εκπομπές Travelstories - η γνώμη σας

fotast

Member
Μηνύματα
9.327
Likes
14.173
Λοιπόν η καλεσμένη αποκαλύφθηκε... :) Αλλά που να το βρούμε καθώς είναι και καινούρια στο φόρουμ...Την καλοσωρίζουμε λοιπόν και θα δούμε την εκπομπή...

Και για να βάλουμε μια τάξη..΄Οταν λέμε Τρίτη η εκπομπή πρέπει να είναι διαθέσιμη 8.00 το αργότερο 8.30 ώρα Ελλάδας...Να την βλέπουμε με τον πρωϊνό καφέ μας....:haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.459
Likes
28.734
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Και το ζητάει κιόλας κάποιος που μένει σε timezone -2 ώρες από την Ελλάδα. 06:00πμ το θέλει.... !!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.327
Likes
14.173
Και το ζητάει κιόλας κάποιος που μένει σε timezone -2 ώρες από την Ελλάδα. 06:00πμ το θέλει.... !!!!
Που τα βλέπεις και τα παρατηρείς όλα; :) Ιδέα δεν έχω που φαίνεται αυτό...Στην Ελλάδα είμαι τώρα.΄Εχει μείνει κάπου από την τελευταία παραμονή μου στην Αγγλία;Δεν ξέρω που είναι και πως διορθώνεται και πως βλέπει ο καθένας το timezone του άλλου.Θέλουμε μαθήματα..:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Τις τελευταίες μέρες περάσαμε και τους 1.000 συνδρομητές στο κανάλι μας :clap: :clap:

Με αυτή που βγήκε στον αέρα χτες έχουμε τώρα 15 εκπομπές και σκέφτομαι να αρχίσω να φτιάχνω και μερικές ολιγόλεπτες (4-5 λεπτών) με διαφορετικά θέματα, ώστε να μπορούν να βγαίνουν πιο τακτικά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Λοιπόν μιας και μπαίνουμε στο δεκαπενταύγουστο και το κανάλι θα κάνει μια παύση για λίγες μέρες, θα κάνω μια μικρή αναδρομή:

Οι εκπομπές στο κανάλι ξεπέρασαν τις 2500 ώρες τηλεθέασης :cool: που μου φαίνεται πάρα πολύ καλό, δεδομένου ότι το κανάλι ξεκίνησε από το μηδέν και στη χειρότερη δυνατή συγκυρία για ταξίδια.

'Εχουν βγει μέχρι στιγμής 19 επεισόδια, στα οποία εμφανίστηκαν 11 διαφορετικά πρόσωπα. Κάναμε εκπομπές που είχαν αφήγηση ταξιδιού, συγκρίσεις, τοπ-10 και τοπ-5, παρουσιάσεις προορισμών, με δύο, τρία, και τέσσερα άτομα, και νομίζω όλες είχαν κάτι να προσφέρουν.

Υπάρχουν ήδη και έτοιμες εκπομπές αλλά και ιδέες για νέα επεισόδια για το επόμενο διάστημα, για να δούμε... :airplane:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μετά και την τελευταία εκπομπή για τη Νίσυρο νομίζω αυτός ο μικρός κύκλος εκπομπών για τα ελληνικά νησιά ολοκληρώθηκε και θα επανέλθουμε στο κλασσικό μας πρόγραμμα :haha: από αυτή τη βδομάδα, συντονιστείτε τις επόμενες δύο (?) Τετάρτες :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.676
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom