Εκπομπές Travelstories - η γνώμη σας

fotast

Member
Λοιπόν η καλεσμένη αποκαλύφθηκε... :) Αλλά που να το βρούμε καθώς είναι και καινούρια στο φόρουμ...Την καλοσωρίζουμε λοιπόν και θα δούμε την εκπομπή...

Και για να βάλουμε μια τάξη..΄Οταν λέμε Τρίτη η εκπομπή πρέπει να είναι διαθέσιμη 8.00 το αργότερο 8.30 ώρα Ελλάδας...Να την βλέπουμε με τον πρωϊνό καφέ μας....:haha:

taver

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Και το ζητάει κιόλας κάποιος που μένει σε timezone -2 ώρες από την Ελλάδα. 06:00πμ το θέλει.... !!!!

fotast

Member
Και το ζητάει κιόλας κάποιος που μένει σε timezone -2 ώρες από την Ελλάδα. 06:00πμ το θέλει.... !!!!
Που τα βλέπεις και τα παρατηρείς όλα; :) Ιδέα δεν έχω που φαίνεται αυτό...Στην Ελλάδα είμαι τώρα.΄Εχει μείνει κάπου από την τελευταία παραμονή μου στην Αγγλία;Δεν ξέρω που είναι και πως διορθώνεται και πως βλέπει ο καθένας το timezone του άλλου.Θέλουμε μαθήματα..:)

Defkalion

Administrator
Τις τελευταίες μέρες περάσαμε και τους 1.000 συνδρομητές στο κανάλι μας :clap: :clap:

Με αυτή που βγήκε στον αέρα χτες έχουμε τώρα 15 εκπομπές και σκέφτομαι να αρχίσω να φτιάχνω και μερικές ολιγόλεπτες (4-5 λεπτών) με διαφορετικά θέματα, ώστε να μπορούν να βγαίνουν πιο τακτικά.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.946
Μέλη
35.651
Νεότερο μέλος
[email protected]

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom