Εκπομπή Travelstories - επεισόδιο 4 - ο εξωγήινος

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα άσχετα με το θέμα μηνύματα διαγράφηκαν και 4 μέλη έχουν 3ήμερο ban.

Καταλαβαίνω ότι οι συνθήκες είναι ζόρικες για όλους, το ίδιο και για τους συντονιστές όμως που καλούνται κάθε μέρα να αντιμετωπίσουν δεκάδες - και τελευταία με τον ιό εκατοντάδες - μηνύματα που γίνονται αναφορά για διάφορους λόγους. Όταν προκύπτει κάποιο πρόβλημα παρακαλώ όλους να κάνετε υπομονή μέχρι να μπορούμε να το κοιτάμε, η ομάδα δε μπορεί πάντα να επεμβαίνει άμεσα.

Συνέχεια στο θέμα μας που -θυμίζω- ήταν η εκπομπή με τον εξωγήινο.

Κάτι που ήθελα να σας ρωτήσω για το συγκεκριμένο επεισόδιο είναι πώς σας φάνηκε η εικόνα και ο ήχος, ήταν καλά, απλώς οκ, ανεκτά, ενοχλητικά, χάλια; Κάναμε διάφορες αλχημείες με το Γιώργο για να βγει στο τέλος αποτέλεσμα.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.296
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Ήταν όλα πολύ καλά, και εικόνα και ήχος, δε μιλούσατε ο ένας πάνω στον άλλο, όλα οκ τα άκουσα και τα είδα, loud and clear!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Ήταν όλα πολύ καλά, και εικόνα και ήχος, δε μιλούσατε ο ένας πάνω στον άλλο, όλα οκ τα άκουσα και τα είδα, loud and clear!
ο ήχος είναι όλο και καλύτερος και στο 5ο που είδα το πρωί μια χαρά, συνετίστηκε ο χούλιγκαν :)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.669
Κάτι που ήθελα να σας ρωτήσω για το συγκεκριμένο επεισόδιο είναι πώς σας φάνηκε η εικόνα και ο ήχος, ήταν καλά, απλώς οκ, ανεκτά, ενοχλητικά, χάλια;
Ήχος μια χαρά,εικόνα μια χαρά.Δεν έχω άποψη για τα προηγούμενα να συγκρίνω γιατί δεν τα είδα.
 

Marios_Gr

Member
Μηνύματα
520
Likes
2.572
Νομίζω ότι σοβαρές συζητήσεις με αφετηρία "εξωγήινους που επισκέπτονται τη γη" δεν μπορούν να γίνουν. Όπως και το "επιλέξτε δύο χώρες από κάθε ήπειρο" είναι εκ των πραγμάτων απλοϊκό και επιφανειακό. Αν σκοπός όλους αυτού είναι να παρέχει πληροφορίες, δεν νομίζω ότι τις παρέχει.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ο αρχικός σκοπός της εκπομπής είναι η διασκέδαση πάντως.

Κάποιες φορές θα έχει και στόχο τη μετάδοση πληροφοριών, κάποιες άλλες την αφήγηση, κάποιες άλλες την πλάκα, θα δούμε.

:)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Νομίζω ότι σοβαρές συζητήσεις με αφετηρία "εξωγήινους που επισκέπτονται τη γη" δεν μπορούν να γίνουν.
Νομίζω ότι δεν κατάλαβες,ότι είναι και ένα χιουμοριστικό βίντεο.
Γιατί; Απαγορεύεται να μας επισκεφτούν εξωγήινοι;; (Μετά την καραντίνα βέβαια)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Όπως και το "επιλέξτε δύο χώρες από κάθε ήπειρο" είναι εκ των πραγμάτων απλοϊκό και επιφανειακό.
Για τους περισσότερους ανθρώπους που δεν έχουν τη δυνατότητα να επισκεφτούν κάθε ήπειρο σε όλη τους τη ζωή, θα ήταν χρησιμότερο ένα επεισόδιο "επιλέξτε τη μία χώρα από κάθε ήπειρο που θα πρέπει απαραίτητα να επισκεφτείτε".
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Πολύ ενδιαφέρον. Την πιο κατάλληλη εποχή.Ευχαριστούμε
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.665
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom