Εκπομπή Travelstories - 9 - Female Solo Traveling στην Κολομβία

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Νέο επεισόδιο στην εκπομπή μας σήμερα, και αυτή τη βδομάδα μίλησα με τη @fenia42 για το ταξίδι της στην Κολομβία. Γκαμπριέλ Γκαρσία Μάρκες, Μποτέρο, Μεντεγίν και Εσκομπάρ, Καρταχένα, τρεκ στη ζούγκλα, και... ελληνικά σουβλατζίδικα έχει το μενού αυτού του ταξιδιού που θα έβγαζε κάθε άνθρωπο που ταξιδεύει μόνος/μόνη του από το comfort zone ώστε να ανοιχτεί σε νέες εμπειρίες και ανακαλύψεις.

Ολόκληρη η Ταξιδιωτική Ιστορία για το συγκεκριμένο ταξίδι βρίσκεται ΕΔΩ για όποιον θέλει να τη διαβάσει.

Βοηθήστε μας να κάνουμε κι'άλλες εκπομπές με τους δύο παρακάτω τρόπους:
  • μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube εδώ και κάντε εγγραφή με το κόκκινο κουμπάκι δεξιά
  • μοιραστείτε τις εκπομπές στα social media και παρακινείστε φίλους σας να κάνουν εγγραφή
Όλα τα προηγούμενα επεισόδια εδώ: https://www.travelstories.gr/community/tags/ekpomp-travelstories/

Φύγαμε!!!!

 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Ωραία.Θα την δούμε με την ησυχία μας.Για τα πρακτικά είχα "μαντέψει" ποιος θα έπαιρνε μέρος.
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Ωραία.Θα την δούμε με την ησυχία μας.Για τα πρακτικά είχα "μαντέψει" ποιος θα έπαιρνε μέρος.
μπράβο fotast κιεγώ ήθελα να πάω στοίχημα το ειχα μαντέψει, είχε ωριμάσει το πράγμα! αντε με το καλό η συνέχεια
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.923
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Πάρα πολύ ωραία η ιδέα παρουσίασης της ιστορίας της @fenia42 που προσωπικά με είχε ενθουσιάσει! Συγχαρητήρια σε όλους.
Θα το παρακολουθήσω το απόγευμα με την ησυχία μου :cool:
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Πολύ ωραία συνέντευξη. Μπράβο για τις προτροπές για σόλο ταξίδι, όπως φάνηκε και από την ιστορία, συμβαίνουν μοναδικά πράγματα και συναισθήματα που δεν θα συνέβαιναν αλλιώς. Ανατριχιαστική η εικόνα με την ινδιάνα στην ζούγκα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Φυσικά γίνεται και με youtube-dl για όσους βιάζονται.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.026
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Δεν θα σχολιασω τιποτα απο τη συνεντευξη, που ειναι πολυ ενδιαφερουσα, για να μην κανω σποιλερ. Θα πω μονο για τη @fenia42 πως ειναι ισως η μεγαλυτερη μου συμπαθεια στο φορουμ
(αυτο δεν σημαινει πως δεν συμπαθω αλλους ή πως αντιπαθω καποιους). Αν δουμε το travelstories σαν ενα πολυ ωραιο κοσμηματοπωλειο και τα μελη του να αποτελουν τα διαφορα κοσμηματα, η @fenia42 σιγουρα θα ηταν ενα απο τα πιο ομορφα, περιτεχνα και ακριβοτερα κομματια. Well done @Defkalion που την εβγαλες στη βιτρινα. #fenia42's_fanclub
 
Last edited:

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Τέλεια περιγραφή, δεν έχεις ταλέντο μόνο στο γραπτό λόγο λοιπόν, αλλά και στον προφορικό!
Με βρήκες σύμφωνη σε πολλά από τα σημεία που έθιξες σχετικά με την αρετή του ταξιδεύειν σόλο.
Και φυσικά σε ευχαριστώ προσωπικά για τα καλά σου λόγια :icon_redface:

Τέλος, να σου πω, για τα προξενιά μη σκας, στη Νάπολη μου προξένευαν τον κόπτη αλλαντικών (τον άνθρωπο εννοώ) στο σούπερμαρκετ :haha::haha:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Και για μένα η Φένια είναι από τα πιο αξιόλογα άτομα στο φόρουμ με μια δυναμική προσωπικότητα όσο και διακριτική και τη θεωρώ τη ''φωνή της λογικής'' όπου κι αν έχει σχολιάσει.
Θα ήθελα μια εκπομπή να περιγράφει το ταξίδι της στο Κιργιστάν και γενικά να τη δούμε και άλλες φορές.
κι εγώ τριπάκια είμαι στο fanclub!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.575
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom