Εκπομπή Travelstories - 9 - Female Solo Traveling στην Κολομβία

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Λόγια για σένα Φένια δεν έχω... Η ήρεμη παρουσία και στον γραπτό και στον προφορικό λόγο.. Είδωλο έχεις γίνει βλέπω στο forum!!! Συνέχισε να ταξιδεύεις σε ξεχωριστούς προορισμούς και να μας χαρίζεις τόσο όμορφες συνεντευξεις και κυρίως εμπειρίες..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Θα έχουν σκυλιάσει οι haters Καλέ με αυτά που λέτε 😂
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Μπράβο κοριτσάρα μας! Και καθώς εν πολλοίς καλύφτηκα από τους προηγούμενους θα προσθέσω μονάχα τούτο: επειδή ηλικιακά είσαι περίπου κόρη μου, νοιώθω πολύ ωραία στη σκέψη ότι κάποιοι σαν κι εσένα, από νεώτερη γενιά, έχουν πάρει την σκυτάλη, ακολουθώντας ταξιδιωτικά μονοπάτια με νόημα και ουσία, κατά τη δική μου τουλάχιστον αντίληψη για τα πράγματα. Keep going :heart:
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
209
Likes
1.059
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Μπράβο Φένια,αναμένουμε και άλλες εμπειρίες..μόλις είδαμε το επεισόδιο,παρέα με την 10χρονη κόρη μου..βρήκαμε κοινά νέα ενδιαφέροντα!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μπράβο κοριτσάρα μας! Και καθώς εν πολλοίς καλύφτηκα από τους προηγούμενους θα προσθέσω μονάχα τούτο: επειδή ηλικιακά είσαι περίπου κόρη μου, νοιώθω πολύ ωραία στη σκέψη ότι κάποιοι σαν κι εσένα, από νεώτερη γενιά, έχουν πάρει την σκυτάλη, ακολουθώντας ταξιδιωτικά μονοπάτια με νόημα και ουσία, κατά τη δική μου τουλάχιστον αντίληψη για τα πράγματα. Keep going :heart:
Ισαβέλλα μου σε ευχαριστώ από καρδιάς.
Χτες κάποιος κοινός γνωστός μας μου έστειλε σε μήνυμα πως η πορεία μου θυμίζει πολύ Ισαβέλλα- Ζυρ (να τον χαίρεσαι κι ολας!)
Του είπα πως δε πρόκειται να φτάσω τα ταξίδια σας.
Μου είπε ότι εννοούσε συγγραφικά...
Ήταν ένα τεράστιο κομπλιμέντο που μπορούσε να μου κάνει κι ας ξέρω ότι απέχω παρασάγγας!
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Ισαβέλλα μου σε ευχαριστώ από καρδιάς.
Χτες κάποιος κοινός γνωστός μας μου έστειλε σε μήνυμα πως η πορεία μου θυμίζει πολύ Ισαβέλλα- Ζυρ (να τον χαίρεσαι κι ολας!)
Του είπα πως δε πρόκειται να φτάσω τα ταξίδια σας.
Μου είπε ότι εννοούσε συγγραφικά...
Ήταν ένα τεράστιο κομπλιμέντο που μπορούσε να μου κάνει κι ας ξέρω ότι απέχω παρασάγγας!
Εσύ θα ακολουθήσεις την πορεία της @fenia42 και θα γίνεις πολύ καλύτερη :)
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Μπράβο πολύ ωραία προσέγγιση ωραία αφήγηση ευχαριστούμε.
Όλο και πιό πολύ κοιτάζω την Κολομβία για επόμενο προορισμό. Αυτό που ακούσαμε και η ταξιδιωτική ιστορία σου θα είναι βοηθός στην οργάνωση του.
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
Για μενα, βλεποντας τη Φενια η Κολομβια περασε σε 2η μοιρα....σορρυ για το θαρρος-θρασος , αλλα ειμαι ιδιαιτερα εντυπωσιασμενος απο την ολη ηρεμη παρουσια σου !
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Μόλις είδα όλη τη συνέντευξη (η Αλιόνα την είχε ήδη παρακολουθήσει). Φένια, αν δεν έβλεπα και δεν ήξερα ποια είσαι, θα έλεγα ότι ακούω ένα κοριτσάκι ήρεμο, σαν από ταινία. :) Μπράβο!
Α, ας περάσει κάποιος mod τη συνέντευξη αυτή μαζί με τις άλλες, παιδιά. Λείπει το επεισόδιο Νο9 από τη λίστα ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μόλις είδα όλη τη συνέντευξη (η Αλιόνα την είχε ήδη παρακολουθήσει). Φένια, αν δεν έβλεπα και δεν ήξερα ποια είσαι, θα έλεγα ότι ακούω ένα κοριτσάκι ήρεμο, σαν από ταινία.
Κώστα μου σε ευχαριστώ πολύ. Η ηρεμία για μένα είναι ένα θαυμάσιο προσόν που θαύμαζα στους άλλους ανθρώπους και που μου πήρε χρόνια να κατακτήσω. Από τη στιγμή όμως που αυτό επετεύχθη το θεωρώ τόσο πολύτιμο αγαθό που δε θα αφήσω κανέναν να μου το πάρει. Είναι κάτι που ακούω συχνά σε καθημερινή βάση και με χαροποιεί ιδιαίτερα, όπως επεσήμανε και πιο πάνω ο @thrylosveria
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
Κώστα μου σε ευχαριστώ πολύ. Η ηρεμία για μένα είναι ένα θαυμάσιο προσόν που θαύμαζα στους άλλους ανθρώπους και που μου πήρε χρόνια να κατακτήσω. Από τη στιγμή όμως που αυτό επετεύχθη το θεωρώ τόσο πολύτιμο αγαθό που δε θα αφήσω κανέναν να μου το πάρει. Είναι κάτι που ακούω συχνά σε καθημερινή βάση και με χαροποιεί ιδιαίτερα, όπως επεσήμανε και πιο πάνω ο @thrylosveria
Φενια, αποκαλυψε μας το μυστικο σου γιατι ειμαστε στο παραπεντε της κρουαζιερας για τον Αχεροντα με ολο αυτο το αγχος που βιωνουμε καθημερινα !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.430
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom