Εκπομπή Travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όπως τα λες είναι. Είναι κάτι που έπρεπε και ήθελα να κάνω εδώ και χρόνια αλλά δε το έπαιρνα απόφαση. Το κλειδί είναι να υπάρχει ένα δεύτερο άτομο μόνιμα για να μπορούν να γίνονται σε τακτική βάση οι εκπομπές. Θα δούμε :)
 

kwstas86

Member
Μηνύματα
104
Likes
109
Πολύ καλή ιδέα!

Προσωπικά εμένα θα μου άρεσε συγκεκριμένα μέλη να κάνουν συζήτηση πάνω σε ότι θελει ο καθένας. Ιστορίες με τη μορφή αφήγησης, Q&A, συνεντεύξεις, tips για προορισμούς, τοπ5, τοπ10 και γενικά συζήτηση πάνω σε ότι ένας πιο έμπειρος ταξιδιώτης θεωρεί ότι πρέπει να ξέρουμε εμείς οι υπόλοιποι.

Μπορεί κάποιος πχ να μην θεωρεί ότι ένα τοπ5 ή τοπ 10 θα είναι χρήσιμο αλλά μια ιστορία, γενικά πάνω σε ότι θελει το μέλος κάθε φορά που βγαίνει στο "γυαλί".

Επίσης θα μου άρεσε και με τη μορφή Q&A.
Να βγαίνει θέμα ότι η επόμενη εκπομπή θα είναι με το τάδε μέλος ο οποίος θέλει να μιλήσει για το τάδε θέμα ή ελεύθερα, εμείς να κάνουμε ερωτήσεις και εκείνος/η να απαντάει οποίες θεωρεί πιο ενδιαφέρουσες.

Και συμφωνώ όχι πάνω από 2-3 κάθε φορά.

Αν γίνει με τη μορφή που το φανταζόμαι θα εχει πολύ ενδιαφέρον!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το δεύτερο επεισόδιο είναι ήδη έτοιμο :)

Συνεχίστε να γράφετε τις προτάσεις σας, από αυτές θα διαμορφωθεί η εκπομπή :cool:
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Τελεια!! Θελουμε ομως και μεγαλυτερη ποικιλια!! Να ανακοινωθουν μερες και ωρες για το επομενο διαστημα ωστε να δηλωνουν και αλλοι συμφορουμιτες ποτε και αν θελουν να βγουν....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ψυχραιμία, όλα θα γίνουν. Θέλω πρώτα να έχουμε μια σταθερή ροή από εκπομπές και θέματα, και στη συνέχεια θα προγραμματίσουμε εκπομπές με καλεσμένους τα μέλη που θέλουν να συμμετέχουν, και φυσικά όπως έγραψα θέλω να κάνουμε και κάποια live για να υπάρχει και δυνατότητα ταυτόχρονου chat.
 

kwstas86

Member
Μηνύματα
104
Likes
109
Ψυχραιμία, όλα θα γίνουν. Θέλω πρώτα να έχουμε μια σταθερή ροή από εκπομπές και θέματα, και στη συνέχεια θα προγραμματίσουμε εκπομπές με καλεσμένους τα μέλη που θέλουν να συμμετέχουν, και φυσικά όπως έγραψα θέλω να κάνουμε και κάποια live για να υπάρχει και δυνατότητα ταυτόχρονου chat.
Σε αυτή την περίπτωση, αν υπάρχει πλάνο στις πρώτες εκπομπές να ειναι το ίδιο "ντουέτο", θα μπορούσε να έχει η κάθε εκπομπή και διαφορετική μορφή.
Πχ σε μια εκπομπή tips για προορισμούς, στην επόμενη top5 ή top10, στην επόμενη Q&A, μετά live chat, κτλ...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Πολύ ευχάριστη έκπληξη που σας είδαμε παιδια, νά'στε καλά, να προσέχετε, να μην τρώτε πολλά αυγά (για να φτάσουν και για τις κυριούλες που έχουν στερητικό σύνδρομο) και περιμένουμε το δεύτερο επεισόδιο!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Σε αυτή την περίπτωση, αν υπάρχει πλάνο στις πρώτες εκπομπές να ειναι το ίδιο "ντουέτο", θα μπορούσε να έχει η κάθε εκπομπή και διαφορετική μορφή.
Πχ σε μια εκπομπή tips για προορισμούς, στην επόμενη top5 ή top10, στην επόμενη Q&A, μετά live chat, κτλ...
Ακριβώς αυτό σκοπεύουμε να κάνουμε, για να μη μας βαρεθείτε γρήγορα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.685
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom