Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Για τελευταία φορά: οι κωδικοί είναι προσωπικοί, μην ζητάτε να σας δώσουν άλλα άτομα κωδικούς, τα μηνύματά σας θα διαγράφονται.
εμενα μου ηρθε ενα κουπόνι τελευταια απο e-airtickets 20 ευρώ σε συνεργασία με την airfast δεν ηταν προσωπικο. Και το έδωσα. Χαρηκα που δεν πηγε χαμένο μια και εγω ειχα κλείσει ολα τα εισιτηρια που ηθελα. ( 20 Μαίου) Οποτε μην διαγράφετε τα μηνύματα... ισως καποιος να εχει κατι.. ;)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Την ιδια σχεδον προβλεψη ειχες κανει ακριβως ενα μηνα πριν...(19/4, ποστ ν.167). Και διαψευστηκες οικτρα... Μαλλον δεν πηρες ακομα το μαθημα σου...
τελικά το πήρα ή οχι το μαθημά μου?
 

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Συνεχίζει να βγάζει η εταιρία κουπόνια και δεν τα λαμβάνω εγώ ή δεν βγάζει ρε παιδιά;
Θεωρώ ότι έκανε ένα καλό μπάσιμο στην αγορά με φουλ προμόσιον κτλ και τώρα που πήρε μερίδιο της αγοράς, αρχίζει τα κόβει όλα σιγά σιγά.
Πλέον -όπως φαίνεται- έκοψαν τα εκπτωτικά κουπόνια, έχουν κόψει εδώ και 2 μήνες τουλάχιστον την τραπεζική κατάθεση, άσχετα αν στη σελίδα τους εξακολουθεί να έχει το λογότυπο της Εθνικής και της Γιούρομπανκ και πλέον δεν μπορείς να κάνεις και αγορά με προπληρωμένη ή χρεωστική!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.119
Likes
41.408
Εμένα μου έρχονται κουπόνια από το αμερικάνικο site της airfast και άλλοτε από το αγγλικό το οποίο προωθούν αυτήν την περίοδο προφανώς, Αυτή τη στιγμή έχω ενεργό κουπόνι ως το τέλος Ιουνίου για έκπτωση 40 δολλάρια για πτήση ή διαμονή πάνω από 150 δολλάρια, αλλά δεν έχω την πρόθεση να το χρησιμοποιήσω (δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα απικοινωνήσω τηλεφωνικά με την εκεί εξυπηρέτηση πελατών για οποιοδήποτε πρόβλημα :D) .

Υπάρχει επίσης banner για εκπτωση 30 ευρώ από το ελληνικό site για αεροπορικό, αν κλείσει κανείς διαμονή από την airfast. Νομίζω ότι είναι η μεγαλύτερη που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή, γιατί η viva μου στέλνει μόνο 20 ευρώ και για 2 εισιτήρια ενηλίκων με επιστροφή, ψύλλοι στα άχυρα δηλαδή.
http://content.airfasttickets.gr/Gb_htl_fl_06062014?gclid=CKabgYvn6b4CFSXnwgodHbAA6Q
Αν κλείσει κανείς 2 2ήμερα συνεχόμενα, μπορεί να εξασφαλίσει έκπτωση 60 ευρώ στο αεροπορκό- όχι κι άσχημα.
 
Last edited by a moderator:

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Έχει καταφέρει κανεις να κλείσει κάτι απο ξένη εκδοση της airfast βρισκόμενος στην Ελλάδα; Εγώ είχα πρόβλημα και δε το προτείνω..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.391
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εδω και 1 μηνα τα εχουμε πει αλλα καποιοι δεν το χωνευαν με τιποτα
Τον προηγουμενο μηνα ειπες σταματησαν. Αποδεικτηκε λαθος. Δεν ειναι κακο να παραδεχομαστε τα λαθη μας. Πληγωνει τον εγωισμο μας αλλα μας κανει σοφοτερους. Ενημερωτικα και εντος τοπικ παντα, η εταιρεια δινει κανονικα εκπτωτικους κωδικους και μαλιστα 30Ε. Με ορους, πιο δυσκολα πειτε οτι θελετε αλλα τους δινει.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.391
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
κωδικο σε mail εχει να στειλει απο 8 Μαιου..τωρα εσυ λεγε οτι νομιζεις
Κωδικο σε μειλ στελνει κανονικα. Ετσι διαβαζω. Με ορους αλλα στελνει. Καποιους σιγουρα θα τους βολεψει. 30Ε δεν νομιζω οτι ειναι κ λιγα. Ας εκμεταλλευτουν λοιπον οσοι ενδιαφερονται τους εκπτωτικους κωδικους που συνεχιζει να στελνει.
http://content.airfasttickets.gr/Gb_htl_fl_06062014?gclid=CMjR6cvf6r4CFYXKtAodjygAiA
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
επαναλαμβανω σε mail δε στελνει,αυτα ειναι σε banner...επισης σε υποχρεωνει να κλεισεις ξενοδοχειο(θες δε θες) κ μετα την κρατηση σου στελνει κωδικο 30 ευρω για πτηση πανω απο 120 ευρω
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.391
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
επαναλαμβανω σε mail δε στελνει,αυτα ειναι σε banner...επισης σε υποχρεωνει να κλεισεις ξενοδοχειο(θες δε θες) κ μετα την κρατηση σου στελνει κωδικο 30 ευρω για πτηση πανω απο 120 ευρω
Δεν σε καταλαβαινω. Το θεμα αφορα εκπτωτικο κωδικο απο την εταιρεια αυτη. Προβλεψε οτι θες αλλα οι κωδικοι αποστελλονται κανονικα. Κλεινεις το χοτελ σου 2 μερες και λαμβανεις -30 στο αεροπορικο σου. Καλυτερο απο το τιποτα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.859
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom