Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
αν θες να κλεισεις ενα απο τα 2 την πατησες...αν κανουν κατω απο 120 ευρω τα αεροπορικα την πατησες...αν θες να μεινεις μια βραδια στο ξενοδοχειο την πατησες...αν θες να ακυρωσεις το ξενοδοχειο (αν ακυρωνεται) πληρωσε 20 ευρω(την πατησες)...αν δεν εχεις πιστωτικη και εχεις prepaid παλι την πατησες...αν δεν βλεπεις banner στο internet παλι την πατησες...με τετοιους ορους ....
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
εμενα μου τις χαρισε...το θεμα ειναι οτι μερικοι επιμενουν οτι τις χαριζει ακομα...επισης αναφερω οτι αυτο το banner βγηκε μετα απο ενα μηνα απο την τελευταια φορα που εδωσε κουπονι σε μειλ ή banner
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
αν θες να κλεισεις ενα απο τα 2 την πατησες...αν κανουν κατω απο 120 ευρω τα αεροπορικα την πατησες...αν θες να μεινεις μια βραδια στο ξενοδοχειο την πατησες...αν θες να ακυρωσεις το ξενοδοχειο (αν ακυρωνεται) πληρωσε 20 ευρω(την πατησες)...αν δεν εχεις πιστωτικη και εχεις prepaid παλι την πατησες...αν δεν βλεπεις banner στο internet παλι την πατησες...με τετοιους ορους ....
Παίρνω ακόμη κωδικούς στο μέιλ μου, αλλά όχι από Ελλάδα. Κι εγώ δεν σε καταλαβαίνω. Το ότι μπορώ να κλείσω ένα 4ήμερο με 60 ευρώ έκπτωση στο πακέτο αυτή τη στιγμή και αν είναι 6ήμερο 90 ευρώ έκπτωση κλπ. δεν είναι καθόλου αμελητέο. Τι περιμένετε ακριβώς, να σας υιοθετήσει κάποια εταιρεία και να σας ταξιδεύει δωρεάν;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ειπα εγω οτι ειναι αμελητεα?τα 90 ευρω θα ειναι σε 3 εισιτηρια τα οποια κοστιζουν πανω απο 120 ευρω και ξενοδοχειο 6 ημερων.Το θεμα μας ειναι η συχνοτητα των κουπονιων η οποια εγινε μετα απο ενα μηνα σε banner με τετοιους ορους...Με τα ξενα κουπονια δε μπορεις να κλεισεις ,το ειχα προσπαθησει.Ειχα πει οτι αυτο που ηθελε η εταιρια το πετυχε..τωρα ασχολειται με διαγωνισμους karaoke στο δρομο και με τα mad awards.Και ειλικρινα δε με απασχολει αν στειλει ξανα γιατι ηδη εχω κλεισει αρκετα με μηδενικες τιμες
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Και ειλικρινα δε με απασχολει αν στειλει ξανα γιατι ηδη εχω κλεισει αρκετα με μηδενικες τιμες
Τότε είσαι από τους τυχερούς, αλλά παραπονιέσαι για τους όρους. Έχω φεσωθεί στο παρελθόν 300άρια για Ευρώπη γιατί έκλεισα τελευταία στιγμή και δεν παραπονέθηκα, γιατί αυτοί είναι οι όροι του παιχνιδιού. Μπορούσα να πάω με τρένο στην ίδια τιμή ή να μείνω σπίτι μου και να μην τα πληρώσω , αλλά δεν έμεινα. Είναι κάπως το να διαμαρτυρόμαστε που οι όροι δεν είναι αυτοί που μας αρέσουν.
 

noobtraveller

Member
Μηνύματα
140
Likes
573
Έχω γραφτεί εδώ και ένα μήνα στο newsletter της airfast και δε μου έχουν στείλει ούτε έναν κωδικό.
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι!! Στο "η τύχη σου δουλεύει" της airfast έχει πετύχει κανείς κάποια γενναία έκπτωση;; Εγώ πέτυχα 1-2 φορές 10€ μείον τα οποία δεν χρησιμοποίησα γτ τρέχανε μεγαλύτερες προσφορές!!
 

SPO

Member
Μηνύματα
163
Likes
56
Συμφωνώ απόλυτα με το dimitrak. Η ουσία είναι ότι το τελευταίο διάστημα οι προωθητικές ενέργειες είναι ελάχιστες από τη συγκεκριμένη εταιρία σε σχέση με το παρελθόν.Δεν εξετάζουμε αν είναι καλό ή κακό.Προφανώς πρόκειται για εμπορική πολιτική και καλά κάνουν και την ακολουθούν.
Οι προσφορές είναι αλήθεια πολύ λιγότερες, αποστολή mail για έκπτωση σε εισιτήρια ή ξενοδοχεία πλέον δε γίνεται και ό,τι προσφορές υπάρχουν, περνάνε στα ψιλά (banners ή προσφορές σε ακριβά πακέτα υπό όρους που ελάχιστοι τις παίρνουν και χαμπάρι).
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την επιμονή μελών του φόρουμ.Για μένα κάθε προσφορά σαφώς και είναι καλοδεχούμενη.Ωστόσο μας είχε καλομάθει στα -40 ευρώ ανά εισιτήριο ανεξαρτήτως τιμής και αυτό μας κακοφαίνεται τώρα, γιατί έχει πάνω από ένα μήνα να το κάνει.Και η αλήθεια είναι ότι αν συνέχιζε να το κάνει εσαεί τώρα θα το χε κλείσει το μαγαζάκι.
Απλά παραθέτω γεγονότα, σαφώς και δεν κρίνω την εταιρία.Την τσέπη τους κοιτάζουν και γω τη δική μου.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
να θυμησω στα παλιοτερα μελη το travelplanet24 το οποιο για μια περιοδο(πανε 3 χρονια αν δεν κανω λαθος) εδινε συνεχεια κουπονια μεχρι 20-25 ευρω(σε μειλ,site με deals) και σε μια νυχτα τα εκοψαν ολα και απο τοτε δεν εχουν ξαναδωσει τιποτα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
να θυμησω στα παλιοτερα μελη το travelplanet24 το οποιο για μια περιοδο(πανε 3 χρονια αν δεν κανω λαθος) εδινε συνεχεια κουπονια μεχρι 20-25 ευρω(σε μειλ,site με deals) και σε μια νυχτα τα εκοψαν ολα και απο τοτε δεν εχουν ξαναδωσει τιποτα
Λογικότατο. Οι μόνοι που έχουν "κάποια" υποχρέωση να μας βοηθάνε εσαεί στα ταξίδια μας είναι οι γονείς μας, οι παπούδες μας, άντε και καμιά καλή νονά. Αυτό που προβάλλετε τα ίδια συναισθήματα σε μια κερδοσκοπική εμπορική εταιρεία να το κοιτάξετε.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
αυτο εξηγω... οτι εχουμε μια αποτομη πτωτικη πορεια και στην ουσια κοπηκαν τα κουπονια αλλα....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.252
Μηνύματα
885.140
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom