Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
τη δουλεια της την πετυχε η airfast...εριξε τρελο χρημα σε διαφημιση,σε κουπονια,χορηγιες κλπ...ηδη στο facebook μετρα 400.000 φιλους ...στην αρχη εδινε 15-20 ευρω,δειλα δειλα...μετα τιναξε την μπανκα με κατι 100ευρα και τωρα τα μαζεψε σιγα σιγα(αφου εκανε την δουλεια της) και κουπονια παπαλα...οσοι προλαβαν προλαβαν...
ηρθε κουπονι 20 ευρώ για 72 ωρες για εισιτηριο :bleh:
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Την ιδια σχεδον προβλεψη ειχες κανει ακριβως ενα μηνα πριν...(19/4, ποστ ν.167). Και διαψευστηκες οικτρα... Μαλλον δεν πηρες ακομα το μαθημα σου...
Oοο μαλωσε με κακε σαμιον!τιμωρησε με βαναυσα!πλεον με τετοιους ορους που εχουν τα κουπονια μπορεις να βρεις αντιστοιχες προσφορες κ στο viva (20e)η σε αλλα πρακτορεια που εχουν πιο φτηνες τιμες χωρις να χρειαζεται κουπονι...μαλλον εσυ ειχες αμφιβολιες για το κουπονι των 200 ευρω κ σου εξηγησα αναλυτικα πως γινοταν να κλεισεις με -200 κ σου μεινε απωθημενο
 
Last edited:

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
και εμένα δεν μου ήρθε τίποτα, θέλω και' γω να κάνω αγορά.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
και εμένα δεν μου ήρθε τίποτα, θέλω και' γω να κάνω αγορά.
Σας δινω τα στοιχεια του μαιλ
e-airtickets.gr [info=[email][email protected][/email]51.rsgsv.net]; εκ μέρους; e-airtickets.gr [[email protected]]
Εκπτωτικό κουπόνι 20€ αποκλειστικά για εσάς σε συνεργασία με την airfasttickets
Δευ 19/5/2014 1:09 μμ
 

traveller_eu

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
τη δουλεια της την πετυχε η airfast...εριξε τρελο χρημα σε διαφημιση,σε κουπονια,χορηγιες κλπ...ηδη στο facebook μετρα 400.000 φιλους ...στην αρχη εδινε 15-20 ευρω,δειλα δειλα...μετα τιναξε την μπανκα με κατι 100ευρα και τωρα τα μαζεψε σιγα σιγα(αφου εκανε την δουλεια της) και κουπονια παπαλα...οσοι προλαβαν προλαβαν...
Συμφωνώ απόλυτα.
Αγοράζω απο αλλού που πάντα είναι πιο χαμηλή η τιμή απο την air.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.719
Likes
50.736
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παρότι γράφτηκα στο σάιτ τους, ποτέ δε μου έστειλαν κανένα κουπόνι. Το μόνο κουπόνι που έλαβα ήταν μέσω του TS. Όταν πήγα να το χρησιμοποιήσω, μου έστειλαν ειδοποιήση ότι θα με ενημερώσουν αν έγινε η συναλλαγή ή όχι και την επομένη μου είπαν πως αυτή απορρίφθηκε "για λόγους ασφαλείας". Σημείωση πως με την ίδια πιστωτική έχω κάνει αγορές σε κυριολεκτικά δεκάδες σάιτ, ουδέποτε είχα πρόβλημα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Oοο μαλωσε με κακε σαμιον!τιμωρησε με βαναυσα!πλεον με τετοιους ορους που εχουν τα κουπονια μπορεις να βρεις αντιστοιχες προσφορες κ στο viva (20e)η σε αλλα πρακτορεια που εχουν πιο φτηνες τιμες χωρις να χρειαζεται κουπονι...μαλλον εσυ ειχες αμφιβολιες για το κουπονι των 200 ευρω κ σου εξηγησα αναλυτικα πως γινοταν να κλεισεις με -200 κ σου μεινε απωθημενο
Μην παρεξηγεισαι, χιουμορ..Δεν ειχα αμφιβολιες ουτε κ με ενδιαφερει η εταιρεια..αν κ χρησιμοποιησα κουπονια της σε regular εταιρειες. Μην κανεις προβλεψεις γιατί μετα απο την προηγουμενη ακολουθησε βροχη κουπονιων..
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.298
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Θέλω ξενοδοχείο για την Παρασκευή και έχει μέρες να μου έρθει κουπόνι... Να κλείσω ή να περιμένω; Σας ήρθε κάτι σήμερα;;;
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μην παρεξηγεισαι, χιουμορ..Δεν ειχα αμφιβολιες ουτε κ με ενδιαφερει η εταιρεια..αν κ χρησιμοποιησα κουπονια της σε regular εταιρειες. Μην κανεις προβλεψεις γιατί μετα απο την προηγουμενη ακολουθησε βροχη κουπονιων..
Αν είναι να ακουλουθήσει βροχή κουπονιών τότε ας κανει προβλέψεις και ας πέσει εξω βρε αδερφέ!! :)
 

George13

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΛΙΒΑΝΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Θέλω ξενοδοχείο για την Παρασκευή και έχει μέρες να μου έρθει κουπόνι... Να κλείσω ή να περιμένω; Σας ήρθε κάτι σήμερα;;;
Εμένα μου έχουν στείλει 2 βδομάδες τώρα Παρασκευή και Σάββατο . Οπότε περίμενε λίγο λογικά κάτι θα έρθει .
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Εχουν μειωθει τον τελευταιο μηνα τα κουπονια παντως.
Βεβαια η αληθεια ειναι πως τα εχω εκμεταλευτει στο επακρο μεχρι στιγμης.
Ειδικα ενα 40αρι που μου ηρθε ενα μηνα πριν το Πασχα ηταν οτι πρεπει....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom