Εκπτώσεις με χρήση Paypal σε Aegean κλπ.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
4 One way εισιτηρια εκλεισα εγω..οσο αφορα της πτησεις εσωτερικου που ανεφερε ενα μελος πιο πανω,οντως σου κανουν με τη χρηση κςδικου μια μικρη εκπτωση..τι εννοω..πτηση ath-skg απο 42ε στα 33ε και skg-ath απο 21ε στα 14ε!
Είναι οι φόροι. Η έκπτωση γίνεται στο ναύλο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
και skg-ath απο 21ε στα 14ε!
Σε αυτη την περιπτωση σε συνεφερε να κλεισεις flex η να προσθεσεις αποσκευη για να πλησιασεις την εκπτωση των 20 ευρω και να φερεις 4-5 τσoυρεκια Τερκενλη (το εκανα για το κουπονi -25 ευρω της Mastercard)
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Σε αυτη την περιπτωση σε συνεφερε να κλεισεις flex η να προσθεσεις αποσκευη για να πλησιασεις την εκπτωση των 20 ευρω και να φερεις 4-5 τσoυρεκια Τερκενλη (το εκανα για το κουπονi -25 ευρω της Mastercard)
Για τριγωνα ελενιδη,τερκενλη κανω τη καρδια μου πετρα και παιρνω και απο αθηνα!:haha:
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Δεν μιλούσα για την Aegean αλλά για την Agoda που δεν φαίνεται να έχει black dates αλλά μάλλον έχει black destinations...
Για να χρησιμοποιησεις το κωδικο στην agoda πρεπει να σαι γραμμενος?γιατι πηγα χθες να κλεισω δωματιο και δε εβρισκα πουθενα πεδιο για να γραψω τον κωδικο...
 

panagiotis.k

Member
Μηνύματα
205
Likes
725
Σε αυτη την περιπτωση σε συνεφερε να κλεισεις flex η να προσθεσεις αποσκευη για να πλησιασεις την εκπτωση των 20 ευρω και να φερεις 4-5 τσoυρεκια Τερκενλη (το εκανα για το κουπονi -25 ευρω της Mastercard)
Η Προσφορά ισχύει μόνο για την καθαρή αξία ναύλων (π.χ. εξαιρούμενων φόρων, έξτρα).

Το δοκίμασα αλλά ξανά διαβάζοντας τους όρους για απλή προσθήκη βαλίτσας δεν ισχύει η έκπτωση. :confused::confused:Άντε να φάω τώρα 5 τσουρέκια Τερκενλή!
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
4 One way εισιτηρια εκλεισα εγω..οσο αφορα της πτησεις εσωτερικου που ανεφερε ενα μελος πιο πανω,οντως σου κανουν με τη χρηση κςδικου μια μικρη εκπτωση..τι εννοω..πτηση ath-skg απο 42ε στα 33ε και skg-ath απο 21ε στα 14ε!
Mε paypal πλήρωσες η με πιστωτική; Και αν με Paypal με τον ιδιο λογαριασμό όλα;
 

panagiotis.k

Member
Μηνύματα
205
Likes
725
Mε paypal πλήρωσες η με πιστωτική; Και αν με Paypal με τον ιδιο λογαριασμό όλα;
Όταν εφάρμοσα τον κωδικό για την έκπτωση, στο βήμα της πληρωμής δεν μου έδωσε την επιλογή για Paypal αλλά μόνο με κάρτα. Χωρίς τον κωδικό την είχε κανονικά την επιλογή μέσω Paypal.
Το ξανά δοκίμασα τώρα και πάλι το ίδιο έγινε. Πάντως ολοκλήρωσα κανονικά την πληρωμή μέσω κάρτας και έγινε κανονικά η κράτηση με την έκπτωση.
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
Όταν εφάρμοσα τον κωδικό για την έκπτωση, στο βήμα της πληρωμής δεν μου έδωσε την επιλογή για Paypal αλλά μόνο με κάρτα. Χωρίς τον κωδικό την είχε κανονικά την επιλογή μέσω Paypal.
Το ξανά δοκίμασα τώρα και πάλι το ίδιο έγινε. Πάντως ολοκλήρωσα κανονικά την πληρωμή μέσω κάρτας και έγινε κανονικά η κράτηση με την έκπτωση.
Mα ναι το ειδα κι εγώ αυτό απλά δε πλήρωσα γιατί παραξενεύτηκα και λέω τι γίνεται
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Για να χρησιμοποιησεις το κωδικο στην agoda πρεπει να σαι γραμμενος?γιατι πηγα χθες να κλεισω δωματιο και δε εβρισκα πουθενα πεδιο για να γραψω τον κωδικο...
Γραμμένος, ξεγραμμένος, πουθενά δεν είχε πεδίο για να βάλεις κωδικό. Αλλά ίσως βγαίνει αυτόματα εκεί που μπορείς να το εφαρμόσεις - αν και πολύ αμφιβάλλω...

Πάντως, αν το "reference" είναι αυτό που μετράει και την έκπτωση υποτίθεται ότι σου την κάνει αυτόματα στις τιμές που δίνει, η ιστορία είναι μούφα. Ακριβότερες τιμές βγαίνουν.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Γραμμένος, ξεγραμμένος, πουθενά δεν είχε πεδίο για να βάλεις κωδικό. Αλλά ίσως βγαίνει αυτόματα εκεί που μπορείς να το εφαρμόσεις - αν και πολύ αμφιβάλλω...

Πάντως, αν το "reference" είναι αυτό που μετράει και την έκπτωση υποτίθεται ότι σου την κάνει αυτόματα στις τιμές που δίνει, η ιστορία είναι μούφα. Ακριβότερες τιμές βγαίνουν.
Μωρε και εγω αυτο ειδα,δεν ειχε πουθενα πεδιο θα κωδικο και λεω τι κανω λαθος...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μια χαρά έχει απλά θέλει λίγο περισσότερο προσοχή για να το βρεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.268
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom