Ενθύμια(Souvenirs)

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
και γω απο οπου παω μια κουπα και ενα μαγνητακι παιρνω!αλλωτε βεβαια μπορει να παρω και κατι αλλο αν μου αρεσει,πχ απο την λιθουανια εχω παρει την σημαια τους και την πρωτη φορα που πηγα αγγλια πηρα ενα κομματι υφασμα που αυτοι το βαζουν στον τοιχο με εικονες απο το york,σαν μεσαιωνικο στυλ.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Στα κρυσταλλινα ενθυμια διακρινω Μοντρεαλ και Μιλανο....τα υπολοιπα απο που ειναι ????
Διπλα στο Μοντρεαλ ειναι η κρυσταλλινη πυραμιδα που μεσα εχει την γεφυρα του Καρολου (Πραγα) και πισω ειναι η κλασικη γυαλινη σφαιρα απο Ντουμπαι που μου εχει φερει ενας φιλος....βεβαια εαν παω Ντουμπαι που λεω πιστευω οτι θα βρω το αναλογο κρυσταλλινο για την συλλογη μου!! ;)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Διπλα στο Μοντρεαλ ειναι η κρυσταλλινη πυραμιδα που μεσα εχει την γεφυρα του Καρολου (Πραγα) και πισω ειναι η κλασικη γυαλινη σφαιρα απο Ντουμπαι που μου εχει φερει ενας φιλος....βεβαια εαν παω Ντουμπαι που λεω πιστευω οτι θα βρω το αναλογο κρυσταλλινο για την συλλογη μου!! ;)
Απο κρυσταλινα δεν εχω αγορασει ποτε τιποτα....παντα κουπες ...εχω γυρω στις 82 απο πολλες πολεις του κοσμου, μαγνητακια, και διακοσμητικα σε φυσιτο γυαλι...θα βαλω συντομα καποιες φωτο με αυτα ;)
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
View attachment 3856


Κουπες απο διαφορες Ευρωπαϊκές πολεις....απο αριστερα Μπρατισλαβα, Βιεννη, Πραγα, Δρεσδη, Φλωρεντια, Βελιγαρδι, Βερονα
Κουπες εχω κι εγω!!!Καμποσες! Θα τις βαλω σε φωτο καποια στιγμη. Την αμαρτια μου την λεω! Δεν κερναω σε αυτες, ειναι για παρτι μου! Τοσα χιλιομετρα.... μη μου τις σπασουν!!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.818
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
εγω να αρχισω απο τις ασχημες τρομαχτικες μασκες που κανεις δεν αγαπα και ολοι κλεινουν τα ματια μπαινοντας!!!!!!
 

Attachments

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
εγω να αρχισω απο τις ασχημες τρομαχτικες μασκες που κανεις δεν αγαπα και ολοι κλεινουν τα ματια μπαινοντας!!!!!!
Ούτε άσχημες είναι ούτε τρομακτικές! Δεν έχουν καλό γούστο οι άλλοι, αυτό είναι το θέμα, εμένα που έχω πολύ καλό γουστο μ'αρέσουν πολύ!!!:D:haha:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.818
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Ούτε άσχημες είναι ούτε τρομακτικές! Δεν έχουν καλό γούστο οι άλλοι, αυτό είναι το θέμα, εμένα που έχω πολύ καλό γουστο μ'αρέσουν πολύ!!!:D:haha:
.. νασε καλα ...βρηκε το γουστο μου παρεα.....:D:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.288
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom