Ενθύμια(Souvenirs)

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
εγω προσωπικα εχω αρχισει να φτιαχνω ενα τοιχο - γκαλερι με φωτογραφιες απο τα μερη που εχω ταξιδεψει..:)

οι φωτογραφιες ειναι ολες με κορνιζα και η μια διπλα απο την αλλη
επισης ειναι φωτογραφιες διαλεγμενες σε αριστη ποιοτητα εκτυπωσης, οταν το τελειοποιησω θα σας το δειξω...:D

ειναι κριμα τοσο ωραιες φωτογραφιες να μενουν στον σκληρο δισκο ενος υπολογιστη.. εχω σκοπο να τις αξιοποιησω με το καλυτερο τροπο και που ξερεις??
μπορει το σπιτι μου να καταντησει μια γκαλερι....:clap::clap::clap:

εχω πολυ καλλιτεχνικη - δημιουργικη διαθεση τωρα τελευταια..
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
εγω προσωπικα εχω αρχισει να φτιαχνω ενα τοιχο - γκαλερι με φωτογραφιες απο τα μερη που εχω ταξιδεψει..:)

οι φωτογραφιες ειναι ολες με κορνιζα και η μια διπλα απο την αλλη
επισης ειναι φωτογραφιες διαλεγμενες σε αριστη ποιοτητα εκτυπωσης, οταν το τελειοποιησω θα σας το δειξω...:D

ειναι κριμα τοσο ωραιες φωτογραφιες να μενουν στον σκληρο δισκο ενος υπολογιστη.. εχω σκοπο να τις αξιοποιησω με το καλυτερο τροπο και που ξερεις??
μπορει το σπιτι μου να καταντησει μια γκαλερι....:clap::clap::clap:

εχω πολυ καλλιτεχνικη - δημιουργικη διαθεση τωρα τελευταια..
και εγω μια απο τα ιδια.....:D εχεις δικιο, ειναι κριμα να μενουν στο σκληρο...ασε που τις βλεπεις και σου φτιαχνει η διαθεση!:clap:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
και εγω μια απο τα ιδια.....:D εχεις δικιο, ειναι κριμα να μενουν στο σκληρο...ασε που τις βλεπεις και σου φτιαχνει η διαθεση!:clap:
χρειαζετε ενας ολοκληρος τοιχος.. και επειτα οι φωτογραφιες που θα διαλεξεις να ειναι οι καλυτερες, εγω για παραδειγμα μεσα στις 1000 φωτογραφιες, μπορει και να βρω 2 - 3!

αφου και εσυ φτιαχνεις τη γκαλερι σου, να μας δειξεις τον τοιχο σου!!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
χρειαζετε ενας ολοκληρος τοιχος.. και επειτα οι φωτογραφιες που θα διαλεξεις να ειναι οι καλυτερες, εγω για παραδειγμα μεσα στις 1000 φωτογραφιες, μπορει και να βρω 2 - 3!

αφου και εσυ φτιαχνεις τη γκαλερι σου, να μας δειξεις τον τοιχο σου!!
ειμαι τυχερη και εχω ενα τεραστιο αδειο τοιχο!!!!λειπουν ομως οι φωτο απο το τελευταιο ταξιδι....μολις ετοιμαστου θα βγαλω φωτο!:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Κουπες εχω κι εγω!!!Καμποσες! Θα τις βαλω σε φωτο καποια στιγμη. Την αμαρτια μου την λεω! Δεν κερναω σε αυτες, ειναι για παρτι μου! Τοσα χιλιομετρα.... μη μου τις σπασουν!!!
Aυτες που εβαλα ειναι ενα δειγμα ......και τα ποτηρια μπυρας θα βαλω περισσοτερες φωτο....
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
εγω προσωπικα εχω αρχισει να φτιαχνω ενα τοιχο - γκαλερι με φωτογραφιες απο τα μερη που εχω ταξιδεψει..:)

οι φωτογραφιες ειναι ολες με κορνιζα και η μια διπλα απο την αλλη
επισης ειναι φωτογραφιες διαλεγμενες σε αριστη ποιοτητα εκτυπωσης, οταν το τελειοποιησω θα σας το δειξω...:D

ειναι κριμα τοσο ωραιες φωτογραφιες να μενουν στον σκληρο δισκο ενος υπολογιστη.. εχω σκοπο να τις αξιοποιησω με το καλυτερο τροπο και που ξερεις??
μπορει το σπιτι μου να καταντησει μια γκαλερι....:clap::clap::clap:

εχω πολυ καλλιτεχνικη - δημιουργικη διαθεση τωρα τελευταια..

Εμείς πάλι δε βάζουμε τις φωτογραφίες σε ένα μόνο τοίχο, αλλά αντί για πίνακες έχουμε βάλει παντού φωτογραφίες από τα ταξίδια μας. Ορισμένες μεγάλες και άλλες μικρές.
Επίσης, πολλές από αυτές έχουν πάρει το δρόμο τους και έχουν τυπωθεί ή πρόκειται να τυπωθούν σε βιβλίο φωτο-άλμπουμ.
 

stamos1972

Member
Μηνύματα
52
Likes
25
Σχετικά με κάποιους προορισμούς που ενώ έχουμε πάει για διάφορους λόγους δεν έχουμε ενθύμια, βρήκα το παρακάτω site.

http://www.zazzle.co.uk/

Στο συγκεκριμένο site μπορείς να αγοράσεις από μια τεράστια γκάμα προϊόντων που τα έχουν σχεδιάσει άλλοι χρήστες ή να φτιάξεις τα δικά σου!!! Το site αναλαμβάνει την κατασκευή και την αποστολή των προϊόντων.

Εγώ για παράδειγμα επέλεξα κάποια μαγνητάκια που υπήρχαν έτοιμα αλλά έκανα Upload και δικές μου φωτογραφίες, έφτιαξα μαγνητάκια τα οποία αγόρασα κιόλας, οπότε έχω μαγνητάκια στο ψυγείο μου με δικές μου φωτογραφίες…
Η παραγγελία μετά από 10 περίπου ημέρες ήταν στο σπίτι μου.

Πιστεύω ότι έχει πολύ ενδιαφέρον. Οπως έγραψα και πριν εκτός από μαγνητάκια υπάρχουν και άλλα είδη: κούπες, μπλουζες, mousepad, καπέλα, αυτοκόλλητα, κάρτες, τσάντες, μπρελόκ και άλλα πολλά.
Αξίζει να του ρίξετε μια ματιά!
 
Last edited by a moderator:

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Καλα με τις φωτο δεν το συζητω!!!! Εχω τρελλα! Παντου!!!Ειναι ωραια η αισθηση μωρε! Νοσταλγεις ομορφα!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

mene

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
ΕΝΘΥΜΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΝ!!!

Δεν ξέρω αν είναι η σωστή ενότητα εδώ....ενημερώστε με.
Θέλω λοιπόν να ρωτήσω τους απανταχού ταξιδιώτες τι ενθύμια παίρνουν από κάθε τους ταξίδι. Πέρα φυσικά από τα γνωστά μας μαγνητάκια που έχουμε όλοι μας στο ψυγείο μας.....
Ακούω λοιπόν πρωτότυπες προτάσεις!!!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δεν ξέρω αν είναι η σωστή ενότητα εδώ....ενημερώστε με.
Θέλω λοιπόν να ρωτήσω τους απανταχού ταξιδιώτες τι ενθύμια παίρνουν από κάθε τους ταξίδι. Πέρα φυσικά από τα γνωστά μας μαγνητάκια που έχουμε όλοι μας στο ψυγείο μας.....
Ακούω λοιπόν πρωτότυπες προτάσεις!!!
Υπάρχει ήδη σχετικό θέμα εδώ: http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...%ED/1041-%E5%ED%E8%FD%EC%E9%E1-souvenirs.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.772
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom