Ενοικίαση αυτοκινήτου στο εξωτερικό

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
Gioannis13 ευχαριστώ πολύ!πόσο κοστίζει περίπου η βινιέτα;έχω ξαναοδηγήσει Αυστρία κ αυτο με το γιλέκο δε το γνώριζα.Στα πίσω καθίσματα να το αφήσω έτσι απλά;
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.624
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
10 ημέρες 9,60 , μάλλον θα είναι Οκ , αλλά καλύτερα δίπλα σου !
 

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
Καλησπέρα σε όλους!Έκανα κράτηση και πληρωμή αυτοκινήτου online στη ok mobility στο Μόναχο.Η πληρωμή έγινε αλλά δε μας ήρθε ποτέ email,γενικά δεν ήρθε τίποτα μετά τη πληρωμή.Διάβασα στο site του οτι σε περιπτωση που δεν έρθει το μέηλ να επικοινωνήσω μαζί τους στον παρακάτω αριθμό(βάζω φωτο).Παίρνω τηλέφωνο και μου λέει οτι η τηλεφωνική σύνδεση που καλώ δε λειτουργεί προσωρινά για τεχνικούς λόγους.Τι φάση;;;;;Μπορεί κανείς να βοηθήσει;Γιατί δώσαμε 300€!.Ξέρει κανείς τίποτα για την εταιρεία;Στη google για ενοικιάσεις αυτοκινήτου στο αεροδρόμιο του Μονάχου είχα τις καλύτερες κριτικές.
 

Attachments

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
Panpan σε ευχαριστώ πολύ.πήρα τηλέφωνο και βγαίνει αυτοματοποιημένο μήνυμα οτι το τηλεφωνικό κέντρο λειτουργεί καθημερινά 6-24:00 και μετά το κλείνει.βασικά δε θα έπρεπε να μου είχε έρθει εστω ένα μέηλ αφου ολοκληρώσαμε τη κράτηση;
 
Μηνύματα
14
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη - Μπόρα Μπόρα
Panpan σε ευχαριστώ πολύ.πήρα τηλέφωνο και βγαίνει αυτοματοποιημένο μήνυμα οτι το τηλεφωνικό κέντρο λειτουργεί καθημερινά 6-24:00 και μετά το κλείνει.βασικά δε θα έπρεπε να μου είχε έρθει εστω ένα μέηλ αφου ολοκληρώσαμε τη κράτηση;
Δες μήπως πήγε στα spam σου
 

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
[email protected]
Επίσης έχε και αυτό το μέιλ και το +49 1805881444 (είναι τηλεφωνικό κέντρο)
Θα παρω αν ειναι και εκει.θα στειλω κ μέηλ.αν παρω τωρα υπαρχει περιπτωση να το σηκωσουνε;εν τω μεταξυ που τα βρηκες αυτα;εχω ψαξει ολο το ιντερνετ για να βρω κατι αλλο.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
που τα βρηκες αυτα;
Ο γκούγκλης είναι φίλος μου. Στο σάιτ της εταιρίας.
αν παρω τωρα υπαρχει περιπτωση να το σηκωσουνε;
Οι γερμανοί τέτοια ώρα πίνουν μπύρες. Αλλά να μην αγχώνεσαι Θα σου στείλουν την επιβεβαίωση
αύριο μέχρι το μεσημέρι.
 

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
Ο γκούγκλης είναι φίλος μου. Στο σάιτ της εταιρίας.

Οι γερμανοί τέτοια ώρα πίνουν μπύρες. Αλλά να μην αγχώνεσαι Θα σου στείλουν την επιβεβαίωση
αύριο μέχρι το μεσημέρι.
Να εισαι καλα🙂θα σας ενημερωσω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom