Γενικά Εντυπώσεις από αεροπορικές εταιρείες

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Marydim επέστρεψες βλέπω από Σρι Λάνκα! Καλωσόρισες από εμένα! Θα μπορούσες κάπια στιγμή να ανοίξεις θέμα γι' αυτόν τον προορισμό? Αν θυμάμαι πήγες με το Versus?
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Επίσης, να αναφέρω ότι το ξενοδοχείο που χρησιμοποιεί η Royal Jordanian στο Αμμάν και μείναμε κατά την τράνζιτ πτήση προς Κολόμπο ήταν ολίγον βρώμικο τόσο από άποψη δωματίων όσο και από άποψη εστιατορίου.
Αλλά λίγες ώρες είναι και περνάνε γρήγορα!!!

Ευχαριστώ Μένια για το καλοσώρισμα.
'Οντως με το Versus είχα πάει και θα αρχίσω να γράφω για Σρι Λάνκα μέσα στην εβδομάδα.
 

fidi

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Tα τελευταία δύο μου ταξίδια Κίνα(πέρυσι) και Ταυλάνδη (13 Αυγούστου επέστρεψα) τα έκανα με την QATAR, μέσω Ντόχα φυσικά, οι εντυπώσεις που μου άφησε ήταν πολύ καλές σε όλα τα επίπεδα και φυσικά τα αεροπλάνα της ολοκαίνουργια AIRBUS
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Γεια σας! Θα πάω Ιταλία κ βρήκα συμφέρουσες τιμές με την easyjet! Έχει ταξιδέψει κάποιος με αυτήν την εταιρία?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Γεια σας! Θα πάω Ιταλία κ βρήκα συμφέρουσες τιμές με την easyjet! Έχει ταξιδέψει κάποιος με αυτήν την εταιρία?
εχω ταξιδεψει με easyjet πολλες φορες και εχω μεινει παρα πολυ ευχαριστημενη. αν και το malpensa στο μιλανο πεφτει λιγακι μακρια παρολα αυτα η τιμη της πτησης ειναι αυτη που θα σε αποζημιωσει.περιμενουμε να εμπλουτησει λιγο τους προορισμους της απο αθηνα γιατι ειναι περιορισμενοι
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Επίσης, να αναφέρω ότι το ξενοδοχείο που χρησιμοποιεί η Royal Jordanian στο Αμμάν και μείναμε κατά την τράνζιτ πτήση προς Κολόμπο ήταν ολίγον βρώμικο τόσο από άποψη δωματίων όσο και από άποψη εστιατορίου.
Αλλά λίγες ώρες είναι και περνάνε γρήγορα!!!
Ετσι ειναι.
Οταν ομως οι διαθεσιμες ωρες ειναι περισσότερες τα πράγματα ειναι καλύτερα.
Προλαβαινεις και εκδρομούλα μεχρι την Πέτρα.
Καλωσόρισες
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Tα τελευταία δύο μου ταξίδια Κίνα(πέρυσι) και Ταυλάνδη (13 Αυγούστου επέστρεψα) τα έκανα με την QATAR, μέσω Ντόχα φυσικά, οι εντυπώσεις που μου άφησε ήταν πολύ καλές σε όλα τα επίπεδα και φυσικά τα αεροπλάνα της ολοκαίνουργια AIRBUS
Η Qatar αφησε και σε μενα τις καλυτερες εντυπωσεις στο προσφατο ταξιδι μου απο/προς Φιλιππινες :D. Για μια ακομη φορα ημουνα χαλια στο αεροπλανο - παρολο που ηταν ανετο και το σερβις σουπερ. Η αεροσυνοδος λοιπον ηρθε δυο φορες να δει τι κανω - δε μου'χει ξανασυμβει , οκ δεν εχω κανει απειρες πτησεις , αλλα ηταν ευγενεστατη.
Μεχρι που μου ειπε οτι ωρα θελω να παω να ζητησω το φαγητο μου που δεν ηθελα εκεινη τη στιγμη.
Καμια σχεση με την εμπειρια της IBERIA :D
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Ετσι ειναι.
Οταν ομως οι διαθεσιμες ωρες ειναι περισσότερες τα πράγματα ειναι καλύτερα.
Προλαβαινεις και εκδρομούλα μεχρι την Πέτρα.
Καλωσόρισες
Α, ήταν κάτι λίγο παραπάνω από λίγες ώρες και έτσι κάναμε και την εκδρομή στην Πέτρα που ήταν πραγματικά πολύ όμορφη.
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Απλώς μου άνηκε πάρα πολύ φτηνή γι αυτό παραξενεύτηκα!!! Είδατε που καταντήσαμε το φτηνό να μας βρωμάει!!! Χαχα! Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Κ όντως μακαρί να εμπλουτίζει τα δρομολόγια της από Αθήνα!
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Γειά σας!

Βρήκα κάτι φθηνά εισητήρια για Πράγα με την CLICK4SKY.COM

Ξέρει κανείς αυτή την εταιρεία? Πρώτη φορά την ακούω και έχω τις επιφυλάξεις μου...:roll:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν υπάρχει τέτοια εταιρία. Είναι εικονική εταιρία που πουλάει εισιτήρια της CSA σε τιμές προσφορών... Οι πτήσεις είναι CSA...
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Δεν υπάρχει τέτοια εταιρία. Είναι εικονική εταιρία που πουλάει εισιτήρια της CSA σε τιμές προσφορών... Οι πτήσεις είναι CSA...

δηλαδή είναι οκ? το εικονική εταιρεία μου ακούγεται κακό...

ευχαριστώ για τη βοήθεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.377
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom