Επίσκεψη και ξενάγηση στο Δίον.

Πότε προτιμάτε να γίνει η εκδρομή στο Δίον;


  • Total voters
    22
  • Poll closed .

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.145
Likes
20.440
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Hellooooooo...

Μετά την τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ. Σφήκα, προέκυψε ότι η μοναδική Κυριακή που έχει ελεύθερη πριν το καλοκαίρι είναι η 29η Απριλίου. :)
Ιούνιο τότε :innocent:
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Κι εμένα Ιούνιο με βολεύει... και θέλω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ερθω...
Σάββατα δεν παίζουν;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κι εμένα Ιούνιο με βολεύει... και θέλω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ερθω...
Σάββατα δεν παίζουν;
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με ό,τι μέρα και να είναι. Το θέμα είναι να είναι μια μέρα που να βολεύει όσο γίνεται περισσότερους και - φυσικά - και τον κ. Σφήκα (εφόσον μιλάμε και για ξενάγηση).

Αν υπάρχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον για κάποιο Σάββατο ή/και για άλλη ημερομηνία, ας κατατεθεί εδώ και το διερευνούμε (τα Σάββατα είναι λίιιιγο πιο άνετα για τον ξεναγό, αλλά υπάρχουν αρκετοί που εργάζονται - μην το ξεχνάμε αυτό - και τα ρεπό για άλλους παίρνονται εύκολα, για άλλους πιο δύσκολα).
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
Και τον Ιούνιο είναι κλεισμένος όλα τα σ/κ. Χθες μίλησα μαζί του για να μάθω ποιες ημερομηνίες θα μπορούσαμε να κάνουμε κάποιο από τα City Tour του με το χορευτικό μου και μου είπε ότι από τώρα μέχρι και το καλοκαίρι είναι ελεύθερος μόνο στις 17 Ιουνίου. Εννοείται ότι τον "έκλεισα".
Θα μπορούσαμε όμως να ανταλλάξουμε την 17 Ιουνίου με την 29 Απριλιου εάν αυτό θέλετε.
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Και τον Ιούνιο είναι κλεισμένος όλα τα σ/κ. Χθες μίλησα μαζί του για να μάθω ποιες ημερομηνίες θα μπορούσαμε να κάνουμε κάποιο από τα City Tour του με το χορευτικό μου και μου είπε ότι από τώρα μέχρι και το καλοκαίρι είναι ελεύθερος μόνο στις 17 Ιουνίου. Εννοείται ότι τον "έκλεισα".
Θα μπορούσαμε όμως να ανταλλάξουμε την 17 Ιουνίου με την 29 Απριλιου εάν αυτό θέλετε.
Ναι!!!!!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.145
Likes
20.440
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εάν οι περισσότερο μπορούν Απρίλιο, τότε να γίνει Απρίλιο. Αυτό είναι και το πιο σωστό.
Εγώ πάντως δεν μπορώ Απρίλιο.
Εύχομαι να περάσετε πολύ όμορφα!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.425
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εάν οι περισσότερο μπορούν Απρίλιο, τότε να γίνει Απρίλιο. Αυτό είναι και το πιο σωστό.
Εγώ πάντως δεν μπορώ Απρίλιο.
Εύχομαι να περάσετε πολύ όμορφα!
Εγώ δε μπορω χωρίς εσένα όμως!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.671
Likes
50.516
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και τον Ιούνιο είναι κλεισμένος όλα τα σ/κ. Χθες μίλησα μαζί του για να μάθω ποιες ημερομηνίες θα μπορούσαμε να κάνουμε κάποιο από τα City Tour του με το χορευτικό μου και μου είπε ότι από τώρα μέχρι και το καλοκαίρι είναι ελεύθερος μόνο στις 17 Ιουνίου. Εννοείται ότι τον "έκλεισα".
Θα μπορούσαμε όμως να ανταλλάξουμε την 17 Ιουνίου με την 29 Απριλιου εάν αυτό θέλετε.
Πουλα το ακριβα! Μαύρη αγορά για το Σφήκα...
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ! Μπορώ να είμαι στη Θεσσαλονίκη στις 29 Απριλίου.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Και τον Ιούνιο είναι κλεισμένος όλα τα σ/κ. Χθες μίλησα μαζί του για να μάθω ποιες ημερομηνίες θα μπορούσαμε να κάνουμε κάποιο από τα City Tour του με το χορευτικό μου και μου είπε ότι από τώρα μέχρι και το καλοκαίρι είναι ελεύθερος μόνο στις 17 Ιουνίου. Εννοείται ότι τον "έκλεισα".
Θα μπορούσαμε όμως να ανταλλάξουμε την 17 Ιουνίου με την 29 Απριλιου εάν αυτό θέλετε.
OK, αφού μας δίνει αυτή τη δυνατότητα η @zoi , μπορούμε να βάλουμε σε ψηφοφορία τις δύο ημερομηνίες και - αν υπάρξει ενδιαφέρον για συμμετοχή από τα μέλη του φόρουμ - βλέπουμε πότε θα γίνει.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.428
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Προστέθηκε ψηφοφορία για τις δυο ημερομηνίες 29/4 και 17/6, η οποία θα κλείσει τα μεσάνυχτα της 25/3. Μπορείτε να ψηφίσετε και τις δυο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.624
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom