Ιταλία Επίσκεψη στην Galleria Ferrari

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μα δεν υποβαθμίζω τη Ferrari.Νομίζω πως λέω ξεκάθαρα τι αισθάνομαι γι'αυτή.Απλώς επειδή κάποιοι την συνδέουν με έναν συγκεκριμένο τρόπο ζωής ή σκέψης δεν σημαίνει πως είναι και αυτό.

Τα αντικείμενα είναι για να τα απολαμβάνουμε.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εν πάση περιπτώσει έχεις δίκιο.Γιατί να πολιτικολογήσουμε και σε αυτό το θέμα,έχουμε τόσες δεκάδες άλλα που το κάνουμε.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
:rolleyes:αχ τι μου θυμησες!!
με τράβαγαν για να βγω απο εκει μέσα:haha:
Εγώ τώρα προσκυνούσα την Enzo και στην πρώτη επίσκεψη ένας security με τράβηξε την ώρα που φιλούσα το καπό από μια 250GTO (η απόλυτη για μένα) που δυστυχώς δεν εκτίθεται πια.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.020
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ τώρα προσκυνούσα την Enzo και στην πρώτη επίσκεψη ένας security με τράβηξε την ώρα που φιλούσα το καπό από μια 250GTO (η απόλυτη για μένα) που δυστυχώς δεν εκτίθεται πια.
Α, να που τον εχεις τον καλο (τονος στο αλφα).
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Θέλω Φεράρι που να έχει 500 άλογα, μεγάλο κινητήρα και να μην καίει σχεδόν καθόλου. Φυσικά να βγαίνει 20.000 ευρώ, χωρίς τη έκπτωση φυσικά... Έχετε να μου προτείνεται τίποτα?
 
Last edited by a moderator:

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Με τι χρώμα καθισμάτων και ζωνών τη θες για να σου πω.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.727
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Θέλω Φεράρι που να έχει 500 άλογα, μεγάλο κινητήρα και να μην καίει σχεδόν καθόλου. Φυσικά να βγαίνει 20.000 ευρώ, χωρίς τη έκπτωση φυσικά... Έχετε να μου προτείνεται τίποτα?
Ναι, βγαίνουν και σε μινιατούρα! :bleh:
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Κανείς δεν είπε το αντίθετο,το βλέπω κι απ΄τη γυναίκα μου.

Απλά,συνήθως σε εσάς αρκεί να βρεθείτε μέσα σε μία,ενώ εμείς ονειρευόμαστε να την οδηγήσουμε κιόλας.
Μα και μενα θα μου αρεσε να οδηγησω μια
(Μαζεψτε καμια κολωνα απο το δρομο καλου κακου πρωτα:bleh:)

27/2; Δεν μου απαντησαν...
Δεν ειναι το gay parade ουτε το gay pride ειναι το Argyroupolis Parade:haha:

ΥΓ Αυτη η κιτρινη σενιοριτα μου εκλεψε την καρδια!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε παιδιά,να την οδηγήσουμε λέμε.Όχι να βγούμε περατζάδα στην παραλιακή στις 1.500 στροφές.

Και δυστυχώς με 98? δεν μπορείς να οδηγήσεις όπως αρμόζει σε μια Ferrari.Δυστυχώς στην Ελλάδα τα track days είναι πολύ μακριά σαν ιδέα.Γι'αυτό βγαίνουν όλοι οι κ@$$μένοι και μαζεύουν κολώνες.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ρε παιδιά,να την οδηγήσουμε λέμε.Όχι να βγούμε περατζάδα στην παραλιακή στις 1.500 στροφές.

Και δυστυχώς με 98? δεν μπορείς να οδηγήσεις όπως αρμόζει σε μια Ferrari.Δυστυχώς στην Ελλάδα τα track days είναι πολύ μακριά σαν ιδέα.Γι'αυτό βγαίνουν όλοι οι κ@$$μένοι και μαζεύουν κολώνες.

Με τι ικανότητες θα βγει βρε Maltakia καποιος στο δρόμο να οδηγήσει Ferrari ??? Δεν αναφερομαι σε εσενα προσωπικά περί εμπειρίας αλλά γενικά .
Τracκday γίνονται κατα καιρούς και παλαιότερα πάρα πολλά αλλά μόνο απο εταιρείες που προσπαθούσαν να προωθήσουν τiς τετρακίνητες turbo ''φωτοβολιδες'' τους βλεπε subaru ,mitsubishi ,seat απο μεμονωμένα απο καποια club .


Σαν σήμερα 18 Φεβρουαρίου του 1898 γεννήθηκε ο ENZO FERRARI
Ο άνθρωπος που εδωσε το όνομα και όχι μονο σε μια εταιρία 'θρυλος'

Enzo Ferrari - Wikipedia, the free encyclopedia

Το μοντέλο αφιερωμένο στον δημιουργό της

 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom