Επιβραβεύσεις booking.com

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.750
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Καλά μην φανταστείτε ότι η έκπτωση που δίνει είναι και κάτι σοβαρό... Είναι 10% έκπτωση στην κράτηση και μέχρι το ποσό των 100€ η επιστροφή που πιστώνεται στο πορτοφόλι.
Γιατί σε χαλάει να έχεις δωρεάν κάποια / κάποιες νύχτες στην επόμενη διανυκτέρευση σου;
Εμένα πάλι μια χαρά μου έχει έρθει «έκπτωση» γύρω στα 180€ τον τελευταίο 1,5 χρόνο.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Γιατί σε χαλάει να έχεις δωρεάν κάποια / κάποιες νύχτες στην επόμενη διανυκτέρευση σου;
Εμένα πάλι μια χαρά μου έχει έρθει «έκπτωση» γύρω στα 180€ τον τελευταίο 1,5 χρόνο.
Μια χαρά είναι ότι παίρνεις! Τα 180 € είναι από κουπόνια επιβράβευσης σε email ή επιστροφές από κρατήσεις καταλυμάτων;
Γιατί εγώ σε 2 χρόνια πήρα επιστροφές από κρατήσεις 120 € και ένα κουπόνι επιβράβευσης που χρησιμοποίησα και περιμένω 13 € επιστροφή.
Έεεε... δεν σώθηκα με αυτές τις επιβραβεύσεις....
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.750
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Μια χαρά είναι ότι παίρνεις! Τα 180 € είναι από κουπόνια επιβράβευσης σε email ή επιστροφές από κρατήσεις καταλυμάτων;
Γιατί εγώ σε 2 χρόνια πήρα επιστροφές από κρατήσεις 120 € και ένα κουπόνι επιβράβευσης που χρησιμοποίησα και περιμένω 13 € επιστροφή.
Έεεε... δεν σώθηκα με αυτές τις επιβραβεύσεις....
Μόνο από 10% επιστροφή, στο πορτοφόλι, σε 5, σύντομες σχετικά, κρατήσεις.
 

pennykk

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπέρα.Θελω να κάνω κράτηση μήπως έχει κάποιος κωδικό της booking; Ευχαριστώ!!!
 

pennykk

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπέρα.Εχει κάποιος κουπόνι έκπτωσης για booking που δεν το θέλει; Ευχαριστώ!
 

pennykk

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Αν κάποιος έχει κωδικό εκπτωσης booking ας μου στείλει προσωπικό μνμ γτ πάλι δεν θα προλάβω! Ευχαριστώ 🙂
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom