Εργαλείο συγκέντρωσης links

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Επίσης, στην κατηγορία "Γενικά" θα υπάρχουν μόνο δυο υποκατηγορίες (αεροπορικά και ξενοδοχεία)? Αν είναι να προσθέσουμε πχ για τρένα/καράβια/λεωφορεία ή τρόπους μετάβασης σε αεροδρόμια κλπ πού μπορούμε να τα βάλουμε?
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Επίσης, στην κατηγορία "Γενικά" θα υπάρχουν μόνο δυο υποκατηγορίες (αεροπορικά και ξενοδοχεία)? Αν είναι να προσθέσουμε πχ για τρένα/καράβια/λεωφορεία ή τρόπους μετάβασης σε αεροδρόμια κλπ πού μπορούμε να τα βάλουμε?
Def,
αν ξεκλειδώσεις το "Γενικά" , θα μπορέσουμε να βάλουμε ΄ταξιδιωτικούς οδηγούς' κ.αλ.

Λες να το παρακάνουμε και να χάσουμε τον μπούσουλα ? :lol:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οκ νομίζω ότι τώρα κάτι έκανα.

Πάντως ας το συζητήσουμε λίγο, γιατί έχω την αίσθηση ότι ένα αντίστοιχο εργαλείο αλλά επάνω σε χάρτη θα ήταν πιο εντυπωσιακό. Θα είναι όμως πιο δύσκολο να περνάμε την πληροφορία.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Οκ νομίζω ότι τώρα κάτι έκανα.

Πάντως ας το συζητήσουμε λίγο, γιατί έχω την αίσθηση ότι ένα αντίστοιχο εργαλείο αλλά επάνω σε χάρτη θα ήταν πιο εντυπωσιακό. Θα είναι όμως πιο δύσκολο να περνάμε την πληροφορία.
Δεν θα βάλεις High category τις Ηπείρους?

Επίσης οι υποκατηγορίες μήπως πρέπει να είναι πιο ευανάγνωστες (πχ. άλλο μέγεθος γραμμάτων ή font ή Logo) ?

Τι θα 'λεγες να το έβαζες στην tool bar ... για άμεση πρόσβαση... για μας τους τεμπέληδες?? :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μη βιάζεστε, αφού είπαμε ότι τόχουμε βάλει για να το δούμε, δεν είναι σίγουρο ότι θα το χρησιμοποιήσουμε 100%, τόσες φορές τάπαμε.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μη βιάζεστε, αφού είπαμε ότι τόχουμε βάλει για να το δούμε, δεν είναι σίγουρο ότι θα το χρησιμοποιήσουμε 100%, τόσες φορές τάπαμε.
νόμιζα ότι ήταν χρήσιμες και οι συμβουλές χρηστών........ :(
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μη βιάζεστε, αφού είπαμε ότι τόχουμε βάλει για να το δούμε, δεν είναι σίγουρο ότι θα το χρησιμοποιήσουμε 100%, τόσες φορές τάπαμε.

sorry Def μου, μάλλον προτρέχω με το μπουρου μπουρου μου!!! :p

νόμιζα ότι ήταν χρήσιμες και οι συμβουλές χρηστών........ :(

Δε κατάλαβα τι εννοείς.
βιάζομαι ίσως , αλλά είναι και το ... αλτσάιχμερ ;);) ... μην ξεχάσω αυτά που θα ΄θελα να προσθέσω για το πιλοτικό σου εργαλείο!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ λοιπόν. Αναμένουμε τα καλύτερα σου !!! :):)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Δεν μπορώ να βάλω κατηγορία κάτω από το ανά χώρα και κάτω από γενικά. Πιο μέσα γίνεται.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Δεν μπορώ να βάλω κατηγορία κάτω από το ανά χώρα και κάτω από γενικά. Πιο μέσα γίνεται.
fitziano, και τα δύο είναι closed. Ισως γιατί ακόμα τα τεστάρει ο admin :p
.... δοκιμαστικό στάδιο.... τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά βάλτε τα όπου μπορείτε γιατί δεν ξέρω τι ακριβώς φταίει. Στο μεταξύ εξετάζω και την περίπτωση με τους χάρτες που λέγαμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.155
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom