Ερχονται οι νεες ταυτοτητες

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Αυτο με τα παραβολα (των 10 και 0,5) κρατας αποδειξεις σε μορφή pdf η θα φαινεται αυτοματα στην αστυνομια οτι τα πληρωσες;; ξερει κανεις;;
 

poised

Member
Μηνύματα
883
Likes
6.635
Αν είναι όπως στα διαβατήρια και σε άλλες υπηρεσίες απλά τους δίνεις τον κωδικό και τον δεσμεύουν στο σύστημα εκείνη την στιγμή. Δεν χρειάζεται ούτε εκτύπωση.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
518
Likes
859
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Αυτο με τα παραβολα (των 10 και 0,5) κρατας αποδειξεις σε μορφή pdf η θα φαινεται αυτοματα στην αστυνομια οτι τα πληρωσες;; ξερει κανεις;;
Το 0.5€ μπορείς και επιτόπου να πληρώσεις με κέρμα στον Αστυνομικό Σταθμό.
Τώρα για το 10€ πρέπει να το έχεις πληρώσει από πριν μέσω της εφαρμογής paravola gr και αν περάσει; σωστά τα στοιχεία σου είναι ορατό .

Νομίζω ότι υπάλληλος το εκτύπωσε το δικό μου αν και δεν είχα τίποτα στο χέρι
 

AERAS

Member
Μηνύματα
777
Likes
1.122
χθες είχα δοκιμάσει 5-6 φορές να κλείσω και δεν μου ερχόταν ο κωδικός μέσω email. Σήμερα φαίνεται να μην έχει κανένα διαθέσιμο ραντεβού για το τμήμα που θέλω.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.478
Likes
5.440
χθες είχα δοκιμάσει 5-6 φορές να κλείσω και δεν μου ερχόταν ο κωδικός μέσω email. Σήμερα φαίνεται να μην έχει κανένα διαθέσιμο ραντεβού για το τμήμα που θέλω.
Δες στα ανεπιθύμητα. Το κάνει με gmail.
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
266
Likes
654
Σήμερα που προσπαθούσα να κλείσω δεν έχει ραντεβού σε κανένα τμήμα των κοντινών μου περιοχών.

Καλά θα πάει και αυτό :lol:
 

AERAS

Member
Μηνύματα
777
Likes
1.122
Το σύστημα δουλεύει ρολόι... Μου ήρθε 24 ώρες μετά κωδικός επαλήθευσης... Για ποιο από όλα τα ραντεβού που προσπάθησα δεν ξέρω... Πάντως διαθεσιμότητα τώρα δεν φαίνεται να υπάρχει.... Ευτυχώς που δεν με καίει να βγάλω ταυτότητα... Δεν θα αποχωρήστω άμεσα αυτή που έχω από το 1996
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σήμερα που προσπαθούσα να κλείσω δεν έχει ραντεβού σε κανένα τμήμα των κοντινών μου περιοχών.

Καλά θα πάει και αυτό :lol:
Μπορείς να πάς και σε άλλο αστυνομικό τμήμα εκτός από αυτό που έχει εδαφική αρμοδιότητα για την περιοχή κατοικίας σου;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Αντε επιτέλους γιατί βαρέθηκα με την κουμουτσα που δεν χωράει πουθενά. Εχει άλλη χωρα στην ευρωπαϊκή ενωση που να χει παλαιού τύπου ταυτότητα?
Μην δεις των Ιταλών.. Βιβλιοδεσία θέλουν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.345
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom