Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι, τον ad blocker σου λοιπόν πρέπει να ρωτήσεις γιατί εμφανίζονται κενά ενώ πριν δεν εμφανίζονταν, διότι στο φόρουμ δεν έχει αλλάξει το παραμικρό.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ναι, τον ad blocker σου λοιπόν πρέπει να ρωτήσεις γιατί εμφανίζονται κενά ενώ πριν δεν εμφανίζονταν, διότι στο φόρουμ δεν έχει αλλάξει το παραμικρό.
Καλά τον απενεργοποιώ για το φόρουμ δεν είναι κάτι. Εξάλλου δεν έχεις pop ads οπότε όλα καλά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
@Defkalion Ακόμα τίποτα ε ? Πάλι σε πάει σε άλλη σελίδα αντί να σου ανοίγει νέα!
Μπα το είχαμε διορθώσει και εμφανίστηκε πάλι μετά από κάποιο update προφανώς. Το ξαναδιορθώσαμε τώρα, θενκς :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι, όταν λύσουμε το πρόβλημα θα το ανακοινώσω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

Emilykyr

Member
Μηνύματα
60
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Θα ήθελα να δημοσιεύσω μια ταξιδιωτική ιστορία.Πήγα στο νέο θέμα-ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη, έκανα αποθήκευση το κείμενο αλλά δεν ξέρω πως θα δημοσιευθεί το κομμάτι αυτό.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα ήθελα να δημοσιεύσω μια ταξιδιωτική ιστορία.Πήγα στο νέο θέμα-ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη, έκανα αποθήκευση το κείμενο αλλά δεν ξέρω πως θα δημοσιευθεί το κομμάτι αυτό.
Θα συνεχίσεις να γράφεις τη συνέχεια της ιστορίας σε νέα μηνύματα και όταν ολοκληρωθεί θα μας ειδοποιήσεις (τους moderators) για να την μεταφέρουμε στις ιστορίες της Ασίας.
 

Emilykyr

Member
Μηνύματα
60
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ευχαριστώ πολύ νομίζω πως τα κατάφερα
 

spyroskara

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Καλησπέρα παιδιά, εχω μια απορια. Μπορω να κανω αναζητησω κατι στο search σε ολοκληρο το θεμα π.χ. "Γενικές Ταξιδιωτικές Συζητήσεις" Τουρκία ή επισης "Ταξιδιωτικες ιστορίες" Τουρκία ή μονο σε συγκεκριμένα thread που βρισκονται μεσα σε αυτες τις μεγαλες κατηγορίες?
Ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.795
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom