• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

paefstra

Member
Υπαρχει εστω και ενας που να εξαργυρωσε καποιο απο τα δωρεαν εισιτηρια της Aegean που μοιραζε με το κιλο ως μερος της αποζημιωσης για τις καλοκαιρινες καθυστερησεις;
Εχω σε εκκρεμμοτητα ενα αλλα δεν πηρα τηλεφωνο ακομη γιατι αυτη η διερευνηση για τη διαθεσιμοτητα στα τυφλα με την εξυπηρετηση πελατων μου φαινεται βουνο.

Tonia L.

Member
Υπαρχει εστω και ενας που να εξαργυρωσε καποιο απο τα δωρεαν εισιτηρια της Aegean που μοιραζε με το κιλο ως μερος της αποζημιωσης για τις καλοκαιρινες καθυστερησεις;
Εχω σε εκκρεμμοτητα ενα αλλα δεν πηρα τηλεφωνο ακομη γιατι αυτη η διερευνηση για τη διαθεσιμοτητα στα τυφλα με την εξυπηρετηση πελατων μου φαινεται βουνο.
Δεν ξέρω αν είμαι από τους τυχερούς αλλά εξαργύρωσα. Κι εμένα μου φαινόταν "βουνό" αλλά εγώ τουλάχιστον δεν συνάντησα κανένα πρόβλημα. Πήρα 2 βδομάδες πριν την προτιμώμενη από μένα ημερομηνία-με μεγάλη επιφυλακτικότητα- και τελικά υπήρχε διαθεσιμότητα τόσο στο πολύ πρωινό όσο και στο απογευματινό δρομολόγιο. Μπορεί να βοήθησε ότι δεν ενδιαφερόμουν για πτήση εντός ΣΚ.
Είχα μπροστά μου και υπολογιστή, για να τσεκαρω κι εγώ ημερομηνίες σε περίπτωση που δεν ευδοκιμούσε η πρώτη μου επιλογή αλλά τελικά δεν χρειάστηκε.
Η διαδικασία μου πήρε λιγότερο από τέταρτο.[/QUOTE]

katkats

Moderator
Και εγώ εξαργύρωσα (εσωτερικό) για 2 άτομα. Μάλιστα για το τριήμερο της 28ης. Πήρα 10 μέρες πιο πριν. Έδωσα δυο επιλογές δρομολογίων. Μας βάλανε αρχικά σε λίστα αναμονής για το ένα από αυτά που δεν ήταν φουλ. Αργότερα την ίδια μέρα με πήραν τηλέφωνο ότι τα εισιτήρια είναι διαθέσιμα και τα έκλεισα.

alma

Member
Ξέρει κανείς αν χρειαστεί αλλαγή ώρας πτήσης επιστροφής σε ένα μόνο άτομο (αλλά η αρχική κράτηση είναι για 2 άτομα, απλώς ο ένας επιστρέφει την ίδια ώρα όπως έχει κλειστεί αρχικά, ο άλλος άλλη ώρα), αν μπορώ να το κάνω από την διαχείρηση κράτησης on line; Ή επειδή κλείστηκαν μαζί τα εισιτήρια και αλλάζει μόνο το ένα, πρέπει να επικοινωνήσω τηλεφωνικά;

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.159
Μέλη
34.699
Νεότερο μέλος
Denni

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom