Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Μάλλον δεν έχουν βγει ακόμη τα εισιτήρια για μετά από 24/10/2020.
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Μάλλον δεν έχουν βγει ακόμη τα εισιτήρια για μετά από 24/10/2020.
Αυτό σκέφτηκα κι εγώ αλλά τόσα χρόνια που κλείνω εισιτήρια δεν το θυμάμαι ξανά να εμφανίζεται για κρατήσεις εντός του έτους.

Για Δεκέμβρη 2020 το μήνυμα εμφανίζεται λίγο διαφορετικά"

Flight schedule for 13.11.2020 onwards is not yet available. Flights from ATHENS to RHODES operate from 22/01/2020 until 24/10/2020. Please change your search criteria & select alternate dates.
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Μήπως γνωρίζει κανείς με ποιο κριτήριο στέλνει η Aegean τα email για upgrade; Τόσα ταξίδια που έχω κάνει δεν μου είχαν στείλει ΠΟΤΕ και μπαίνω τώρα στο forum πιστεύοντας ότι πρόκειται για κάτι νέο και βλέπω ότι το συζητούσαν εδώ απ΄το 2018 και πριν ακόμα ... τι παίζει;
 

Xriz

Member
Μηνύματα
27
Likes
27
Μήπως γνωρίζει κανείς με ποιο κριτήριο στέλνει η Aegean τα email για upgrade; Τόσα ταξίδια που έχω κάνει δεν μου είχαν στείλει ΠΟΤΕ και μπαίνω τώρα στο forum πιστεύοντας ότι πρόκειται για κάτι νέο και βλέπω ότι το συζητούσαν εδώ απ΄το 2018 και πριν ακόμα ... τι παίζει;
Και εμένα μου έχουν στείλει σε μερικά. Προφανώς έχει να κάνει με τη διαθεσιμότητα θέσεων.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Μήπως γνωρίζει κανείς με ποιο κριτήριο στέλνει η Aegean τα email για upgrade; Τόσα ταξίδια που έχω κάνει δεν μου είχαν στείλει ΠΟΤΕ και μπαίνω τώρα στο forum πιστεύοντας ότι πρόκειται για κάτι νέο και βλέπω ότι το συζητούσαν εδώ απ΄το 2018 και πριν ακόμα ... τι παίζει;
Το AEGEAN Upgrade Challenge εννοείς; Επειδή έστελνε πολύ συχνά e-mail για τις ίδιες πτήσεις και δεν με ενδιαφέρει να αναβαθμιστώ, απεγγράφηκα, έχει link διαγραφής όπως αντίστοιχα έχει και το newsletter. Μήπως έχεις απεγγραφεί και δεν λαμβάνεις; Όταν είχε βγει το πρόγραμμα δεν θυμάμαι αν είχα δηλώσει ενδιαφέρον (κάτι τέτοιο όμως νομίζω) ή αν είχα εγγραφεί αυτόματα. Πάντως, το λέει και στους όρους, δεν ισχύει για όλες τις πτήσεις.
 
Last edited:

barkour

Member
Μηνύματα
1.163
Likes
5.073
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Μπηκα τωρα στο λογαριασμο μου και εχουν σβησει την κρατηση μου SKG - CTA .Εχει ακυρωθει .
Το θεμα ειναι οτι δεν εχω κρατησει το μειλ με τον κωδικο κρατησης, με το ονομα μονο θα βγαλω
ακρη;
Η κρατηση εχει γινει με ποντους απο ALPHA BANK , θα επιστραφουν οι ποντοι και τα χρηματα αυτοματα η πρεπει να παρω τηλεφωνο ;
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Εχει μεινει κανεις στο μαγαζι? Δοκιμασα να παρω τηλεφωνο και ξημερωματα, η γραμμη επεσε μετα απο 5 λ. Εχω δοκιμασει ολες τις πιθανες ωρες.
Ενταξει, εγω παω και αεροδρομιο και τους βρισκω αν χρειαστει (Χ95 χωρις κλιματισμο, ονειρο συνθηκες καλοκαιριατικα) αλλα αν ο αλλος βρισκεται εξωτερικο σε μια αναγκη, πως θα επικοινωνησει?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.771
Likes
18.147
Εχει μεινει κανεις στο μαγαζι? Δοκιμασα να παρω τηλεφωνο και ξημερωματα, η γραμμη επεσε μετα απο 5 λ. Εχω δοκιμασει ολες τις πιθανες ωρες.
Ενταξει, εγω παω και αεροδρομιο και τους βρισκω αν χρειαστει (Χ95 χωρις κλιματισμο, ονειρο συνθηκες καλοκαιριατικα) αλλα αν ο αλλος βρισκεται εξωτερικο σε μια αναγκη, πως θα επικοινωνησει?
Η κατάσταση θα είναι λογικά όπως αρχές Μαρτίου με το χαμό που γινόταν τότε. Όταν έχουμε οριακές συνθήκες, όλα καταρρέουν δυστυχώς.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.163
Likes
5.073
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Στα γραφεια της ,στο αεροδρομιο της Θεσ/νικης ,εχει παει κανεις ; Τι επικρατει εκει; Στο τηλ. τα γνωστα - 10 λεπτα και off
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Στα γραφεια της ,στο αεροδρομιο της Θεσ/νικης ,εχει παει κανεις ; Τι επικρατει εκει; Στο τηλ. τα γνωστα - 10 λεπτα και off
Αν δεις ότι μέχρι και αύριο δεν μπορείς να βγάλεις άκρη, μπορώ να πάω στο αεροδρόμιο από Δευτέρα να δω τι γίνεται και να σου πω.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Προχθες μου ηρθε mail οτι ακυρωθηκε το 1ο σκελος της πτησης μου. Παιρνω οποιαδηποτε ωρα της ημερας αλλα η κληση πεφτει αφου περιμενω 100 ωρες αναμονη. Τι προτεινετε να κανω; Πτησεις υπαρχουν και αλλες την ιδια μερα αλλα με ανταποκριση μεσω Αθηνας το οποιο παλι με βολευει.. Εθιαι ολη αυτια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom