Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

gkalla

Member
Μηνύματα
1.216
Likes
6.462
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Άγνωστο αφού δεν μπόρεσα ποτέ να συνδεθώ.. Εμοιαζε πολύ αληθοφανές.
Αν έβαλες τους κωδικούς σου πήγαινε γρήγορα στο κανονικό site και άλλαξε τους!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
1.936
Θυματε κανεις μεχρι ποση ωρα πριν την πτηση μπορεις να κανεις drop off βαλιτσα;;;
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Θυματε κανεις μεχρι ποση ωρα πριν την πτηση μπορεις να κανεις drop off βαλιτσα;;;
Ανάλογα με το αεροδρόμιο είναι! Κράτα σαν γενικό κανόνα 40 λεπτά πριν την πτήση
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
1.936
40 λεπτά πριν την αναχώρηση κλείνει η πύλη. Συνήθως κανένα δίωρο νωρίτερα ανοίγει η παράδοση. Άλλες φορές και παραπάνω.
Αυτο ειδα κ εγω αλλα δεν εχω κανει κ check in οποτε θα παω αρκετα πιο νωρις τελικα
 

lio13

Member
Μηνύματα
42
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Canada
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Επειδή δεν το βρήκα πουθενά γραμμένο στη σελίδα της Aegean, μέχρι πόση ώρα πριν την πτήση μπορείς να κάνεις αλλαγή του εισιτηρίου σου? Αν φεύγει 20:00 μπορείς 19:30 να κάνεις αλλαγή? (Το check in κλείνει μισή ώρα πριν την αναχώρηση άρα λογικό μου φαίνεται η απάντηση να είναι ναι) Είναι πολύ σημαντική πληροφορία και θα έπρεπε να αναγράφεται. Οκ δωρεάν αλλαγή με τους ναύλους flex και comfort flex αλλά μέχρι πότε? Ευχαριστώ για την απάντηση!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επειδή δεν το βρήκα πουθενά γραμμένο στη σελίδα της Aegean, μέχρι πόση ώρα πριν την πτήση μπορείς να κάνεις αλλαγή του εισιτηρίου σου? Αν φεύγει 20:00 μπορείς 19:30 να κάνεις αλλαγή? (Το check in κλείνει μισή ώρα πριν την αναχώρηση άρα λογικό μου φαίνεται η απάντηση να είναι ναι) Είναι πολύ σημαντική πληροφορία και θα έπρεπε να αναγράφεται. Οκ δωρεάν αλλαγή με τους ναύλους flex και comfort flex αλλά μέχρι πότε? Ευχαριστώ για την απάντηση!
Στα εισιτήρια με μίλια είναι 2 ώρες πριν. Χλωμό το βλέπω να είναι τόοοοοοοσο φλεξ, ουσιαστικά μένουν με τις θέσεις απουλητες. Καλή η ερωτηση σου, να δούμε ποιος ξέρει.
 
Last edited:

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.422
Likes
4.405

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.672
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom