Austrian Airlines Ερωτήσεις για Austrian airlines

rania1987

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα σας.είμαι καινούργιο μέλος.θα ταξιδέψω πρώτη φορά με αεροπλάνο με χειραποσκευή και θα ήθελα να ρωτήσω εάν τις ζυγίζουν τις βαλίτσες.ευχαριστώ.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Εφόσον ταξιδεύεις και με αποσκευή που θα κανεις check in θα σου ζυγίσουν και την χειραποσκευη στο γκισέ . αν ταξιδεύεις μονο με χειραποσκευη ειναι αρκετα σπάνιο να στη ζυγίσουν ,αλλα οχι και απίθανο ,στην πυλη εξόδου. Το πιο σημαντικο απο ολα παντως ειναι να ταιριάζει στις διαστασεις που πρεπει.
 

Mama

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Γεια σας έχετε ταξιδέψει πρόσφατα με Austrian Airlines για Βιέννη???πως κάνατε ckeck in και πήρατε τα boarding passes,??? μου βγάζει μήνυμα: Επικοινωνήστε με ένα γκισέ check-in στο αεροδρόμιο για να λάβετε τις κάρτες επιβίβασης.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
πως κάνατε ckeck in και πήρατε τα boarding passes,??? μου βγάζει μήνυμα: Επικοινωνήστε με ένα γκισέ check-in στο αεροδρόμιο για να λάβετε τις κάρτες επιβίβασης.
Δοκίμασε να κατεβάσεις το app και να κάνεις check in ή απευθείας από τη σελίδα τους όπως είχα κάνει εγώ και μετά πήρα το boarding pass σε email.
Εκτός αν όντως για κάποιο λόγο πρέπει να τσεκάρεις κανονικά στο γκισέ και το ηλεκτρονικό δεν είναι διαθέσιμο, αυτό καταλαβαίνω.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γεια σας έχετε ταξιδέψει πρόσφατα με Austrian Airlines για Βιέννη???πως κάνατε ckeck in και πήρατε τα boarding passes,??? μου βγάζει μήνυμα: Επικοινωνήστε με ένα γκισέ check-in στο αεροδρόμιο για να λάβετε τις κάρτες επιβίβασης.
Τι δεν κατάλαβες; Λίγω μέτρων Covid, πρέπει να περάσεις από το γκισέ. Δώσε λίγο χρόνο παραπάνω γιατί θα έχει ουρά.
 

marian90

Member
Μηνύματα
83
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλησπέρα, η austrian εκτός από τη χειραποσκευη αφήνει να έχεις και προσωπικό αντικείμενο μαζί σου;
 

marian90

Member
Μηνύματα
83
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Εμεις που εχουμε economy με βαση αυτα που λεει εδω αφηνει μονο μια χειραποσκευη 8κιλών. Αρα την τσαντα μου με το πορτοφολι μου θα μπορω να την εχω μαζι μου ή θα μου ζητήσουν να την βάλω μέσα στη χειραποσκευή;

αα οκ τωρα είδα και το παρακατω κειμενο που λεει οτι μπορεις να εχεις κ ενα personal item
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.446
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom