Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σήμερα διαπίστωσα ότι η Ryanair μείωσε το Fly Credit που έδινε στις κρατήσεις ξενοδοχείων από 10% σε 5%.
Έχω κάνει προ ημερών, μια μελλοντική κράτηση όταν το ποσοστό ήταν 10% και σήμερα ψάχνοντας να τσεκάρω τιμές διαπιστώνω ότι το ίδιο ξενοδοχείο το έχει κατά 5% φτηνότερο και 5% fly credit.
Δεν ξέρω ποια πολιτική θα κρατήσει για τις κρατήσεις που έγιναν όταν το ποσοστό που έδινε ήταν 10% και δεν έχουν πραγματοποιηθεί ακόμη.
 

Xristina123

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ρε παιδια ξερετε μηπως με την Ryanair αμα εχω κλεισει εισητηριο και ειμαι ανω των 16 θα μου παρουσιασουν προβλημα;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.878
Likes
26.706
Είσαι 15,5 και έκλεισες μόνη σου εισιτήριο;Να ξέρεις ότι το εισιτήριο σου δεν ακυρώνετε.
Αν είσαι ανήλικη,από εδώ δεν θα πάρεις πληροφορίες.Συνεννοήσου με τους γονείς σου.
Είναι θέμα δικό τους.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Όταν αλλάζει την ώρα ήδη κλεισμένης πτήσης δεν ενημερώνει με κανά email;; Τυχαία ανακάλυψα την αλλαγή! Δε μου έχει ξανατύχει και δεν ξέρω τι ισχύει.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Όταν αλλάζει την ώρα ήδη κλεισμένης πτήσης δεν ενημερώνει με κανά email;; Τυχαία ανακάλυψα την αλλαγή! Δε μου έχει ξανατύχει και δεν ξέρω τι ισχύει.
Ειδοποιεί και μάλιστα σου ζητάει να εγκρίνεις αν το δέχεσαι ή οχι
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ειδοποιεί και μάλιστα σου ζητάει να εγκρίνεις αν το δέχεσαι ή οχι
Ναι, πάντα ειδοποιεί.
Περίεργο, δεν έχω λάβει κάτι. Βέβαια δεν ξέρω μήπως είναι πολύ πρόσφατη η αλλαγή και δεν έχουν προλάβει ίσως. Τι να πω!
Σας ευχαριστώ!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Μήπως σου ήρθε email αλλά έχει πάει αυτόματα σε κανένα άλλο φάκελο; πχ trash/spam?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Όχι, το έχω κοιτάξει ήδη! Θα ψάχνω αύριο να τους βρω στο τσατ:bleh:
Μίλα τους στο τσατ και εμένα πριν λίγο καιρό έγινε αλλαγή που την ανακάλυψα μόνος μου (5 λεπτών) αλλά τους μίλησα και μου έστειλαν.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μίλα τους στο τσατ και εμένα πριν λίγο καιρό έγινε αλλαγή που την ανακάλυψα μόνος μου (5 λεπτών) αλλά τους μίλησα και μου έστειλαν.
Ναι θα το κάνω. Εμένα είναι 6 ώρες:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.117
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom