Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλησπέρα,όταν κλείνει κάποιος με αυτόμεταφορά,πληρώνει 4 βαλίτσες; Δηλαδή, 80€ κάνει μόνο η βαλίτσα;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Καλησπέρα,όταν κλείνει κάποιος με αυτόμεταφορά,πληρώνει 4 βαλίτσες; Δηλαδή, 80€ κάνει μόνο η βαλίτσα;
Να φανταστώ πως έκλεισες εισιτήρια από online πρακτορείο...
Η Ryanair ουσιαστικά δεν έχει transit πτήσεις (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων), οπότε η κάθε πτήση είναι αυτοτελής.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Δεν έχω κλείσει ακόμα.... Κοιτάζω να κλείσω από Ryanair.... Απλά θέλω να υπολογίσω τι κόστος.... Κ ναι... Έχει δύο ή τέσσερις ώρες αναμονή, άρα πιστεύω θα προλάβω....δεν βρίσκω άλλο τρόπο... Απλά από 130 τα εισιτήρια πάνε 220...με 4 βαλίτσες κ θέσεις
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Δεν έχω κλείσει ακόμα.... Κοιτάζω να κλείσω από Ryanair.... Απλά θέλω να υπολογίσω τι κόστος.... Κ ναι... Έχει δύο ή τέσσερις ώρες αναμονή, άρα πιστεύω θα προλάβω....δεν βρίσκω άλλο τρόπο... Απλά από 130 τα εισιτήρια πάνε 220...με 4 βαλίτσες κ θέσεις
Σκέψου πως είναι σαν να κλείνεις 4 πτήσεις. Πρέπει να πάρεις βαλίτσα και να πας στο γκισέ να την ξαναδώσεις. Και μετά να ξαναπεράσεις έλεγχο ασφαλείας.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ευτυχώς δεν δίνω βαλίτσα.... Cabin και backpack μόνο!
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
Καλησπέρα! Γνωρίζετε μήπως πότε βγάζει περίπου η Ryanair το καλοκαιρινό πρόγραμμα του 2024; Βασικά για το Πάσχα ενδιαφέρομαι
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.851
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Έχω την εξής ερώτηση:
Έχω κλείσει 2 πτήσεις με την Ryan από το App του booking.
Αν δεν κάνω ταυτοποίηση, όπως μου ζητηθηκε μέσω ξεχωριστών για κάθε πτήση email από την Ράιαν, υπάρχει κίνδυνος να μην μπορέσω να ταξιδέψω; Ή θα μπορέσω μεν αλλά θα πληρώσω στο αεροδρόμιο κανένα τέλος ταυτοποίησης.
Είναι συνηθισμένη διαδικασία όποιος αγοράζει πτήσεις της Ράιαν μέσω τρίτων βλ. booking κ.α.;
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Σας ζαλίζει κι εσάς η ryanair με το email:

Υπογράψτε το αίτημά μας και προστατεύστε τους επιβάτες

Αγαπητέ/ή .........

Την περασμένη εβδομάδα, η Ryanair παρέδωσε το "Προστατεύστε τους Επιβάτες: Διατηρήστε ανοιχτό τον εναέριο χώρο της ΕΕ" προς την Επιτροπή της ΕΕ, με περισσότερες από 1,5 εκατομμύριο υπογραφές από αγανακτισμένους επιβάτες που απαιτούν από την Επιτροπή της ΕΕ υπό την Ursula von der Leyen να προστατεύει τις πτήσεις και την ελευθερία κινήσεων των πολιτών της ΕΕ κατά τις επαναλαμβανόμενες απεργίες του Ελέγχου Εναέριας Κυκλοφορίας.

Η Ryanair καλεί την Ευρωπαϊκή Επιτροπή να απαιτήσει από όλα τα κράτη της ΕΕ να προστατεύουν τις πτήσεις κατά τη διάρκεια απεργιών του Ελέγχου Εναέριας Κυκλοφορίας, όπως έχει ήδη γίνει στην Ελλάδα, την Ιταλία και την Ισπανία.

Συμβάλλετε κι εσείς στην έκκληση της Ryanair και περισσότερων από 1,5 εκατομμυρίων επιβατών προς την Ευρωπαϊκή Επιτροπή. Κάνοντας κλικ στο παρακάτω κουμπί, η διεύθυνση email και το όνομά σας θα υποβληθούν στο αίτημά μας, και θα στείλουμε ένα επείγον μήνυμα στην Ursula von der Leyen για την προστασία των επιβατών κατά τη διάρκεια των απεργιών του Ελέγχου εναέριας κυκλοφορίας.

Υπογράψτε το αίτημά μας τώρα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Σας ζαλίζει κι εσάς η ryanair με το email:

Υπογράψτε το αίτημά μας και προστατεύστε τους επιβάτες

Αγαπητέ/ή .........

Την περασμένη εβδομάδα, η Ryanair παρέδωσε το "Προστατεύστε τους Επιβάτες: Διατηρήστε ανοιχτό τον εναέριο χώρο της ΕΕ" προς την Επιτροπή της ΕΕ, με περισσότερες από 1,5 εκατομμύριο υπογραφές από αγανακτισμένους επιβάτες που απαιτούν από την Επιτροπή της ΕΕ υπό την Ursula von der Leyen να προστατεύει τις πτήσεις και την ελευθερία κινήσεων των πολιτών της ΕΕ κατά τις επαναλαμβανόμενες απεργίες του Ελέγχου Εναέριας Κυκλοφορίας.

Η Ryanair καλεί την Ευρωπαϊκή Επιτροπή να απαιτήσει από όλα τα κράτη της ΕΕ να προστατεύουν τις πτήσεις κατά τη διάρκεια απεργιών του Ελέγχου Εναέριας Κυκλοφορίας, όπως έχει ήδη γίνει στην Ελλάδα, την Ιταλία και την Ισπανία.

Συμβάλλετε κι εσείς στην έκκληση της Ryanair και περισσότερων από 1,5 εκατομμυρίων επιβατών προς την Ευρωπαϊκή Επιτροπή. Κάνοντας κλικ στο παρακάτω κουμπί, η διεύθυνση email και το όνομά σας θα υποβληθούν στο αίτημά μας, και θα στείλουμε ένα επείγον μήνυμα στην Ursula von der Leyen για την προστασία των επιβατών κατά τη διάρκεια των απεργιών του Ελέγχου εναέριας κυκλοφορίας.

Υπογράψτε το αίτημά μας τώρα
Δεν ξέρω και γω πόσες φορές μου το έχει στείλει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.161
Μηνύματα
882.480
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom