Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ασχετη απορία (μη γελάτε plz) πρωτάρη: Το boarding pass γράφει ATH (Athens) οπότε αυτό σημαίνει Ελ. Βενιζέλος σωστά??
Πρωτάρης με τη ryanair ή με αεροπορικό ταξίδι; Αν ισχύει η πρώτη περίπτωση κάνεις τα ίδια με όλες τις άλλες εταιρείες.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Οσο για τις πύλες πράγματι ειναι οι Β30 ή Β31 και βρίσκονται τερμα αριστερά βγαίνοντας απο τον έλεγχο ασφαλείας. Μετα τον έλεγχο υπολόγιζε 7-8 λεπτα περπατημα το μέγιστο,και στον έλεγχο σπάνια εχω κανει πανω απο 10 λεπτα στο Βενιζελος εγω και άλλοι γνωστοί μου.
Οποτε μια χαρα θα εισαι :)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γιατί μόνο από τις εξόδους Β φεύγει η Ryanair; Γιατί είμαι σίγουρος πως έχω φύγει από Α.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Για πτηση εκτός Σέγκεν ναι. Εδω μιλαμε όμως για εντός Σέγκεν πτηση ,οποτε απο Β θα φυγει και 99.9% απο την Β30 ή Β31
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Για πτηση εκτός Σέγκεν ναι. Εδω μιλαμε όμως για εντός Σέγκεν πτηση ,οποτε απο Β θα φυγει και 99.9% απο την Β30 ή Β31
Συμφωνώ απλά να το γράψουμε γιατί μπορεί κάποιος να το διαβάσει και να μπερδευτεί.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Την εχω πατησει και εγω, συνηθισμενος πηγαινα παντα αριστερα. Το ιδιο εκανα και οταν ηθελα να παω Αγγλια. Εδειξα τα boarding pass απο το κινητο και δεν μου ειπε κανεις τιποτα. Μολις εφτασα καταλαβα οτι καπου παω λαθος. Τελικα η Αγγλια ηταν δεξια. :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Την εχω πατησει και εγω, συνηθισμενος πηγαινα παντα αριστερα. Το ιδιο εκανα και οταν ηθελα να παω Αγγλια. Εδειξα τα boarding pass απο το κινητο και δεν μου ειπε κανεις τιποτα. Μολις εφτασα καταλαβα οτι καπου παω λαθος. Τελικα η Αγγλια ηταν δεξια. :)
Το boarding pass,απλως το θελουν,στον πρωτο ελεγχο,να δουν αν εισαι επιβατης....μπορει να θελεις να πας,στα μαγαζια.Δεν θα σου πουν εκει,τιποτα.
Αλλα,δεν μου λυσατε την απορια....εσεις,οι τακτικοι ταξιδιωτες,δεν κοιτατε τον πινακα αναχωρησεων;.....και αν αποφασισει η Ryanair,να παει στον Χ465,που λεει ο λογος,εσεις θα περιμενετε,σε αλλη πυλη;;:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom