Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

feskos

Member
Μηνύματα
11
Likes
8
Δυστυχώς αυτό πληροφορήθηκα. Οπότε αναγκαστικά θα κλείσω καινούργια εισητίρια αθηνα-ρώμη. Μιας και μου έρχεται πιο φθηνά από το να πληρώσω να το αλλάξω
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Γιατί δεν παίρνεις το ποσό της επιστροφής από το Ρώμη - Μαρακες και να κλείσεις εκ νέου εισιτήριο γι' αυτό το δρομολόγιο;
 
Last edited:

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Δυστυχώς αυτό πληροφορήθηκα. Οπότε αναγκαστικά θα κλείσω καινούργια εισητίρια αθηνα-ρώμη. Μιας και μου έρχεται πιο φθηνά από το να πληρώσω να το αλλάξω
Αν εχει Ρωμη-Μαρακες την επόμενη μέρα, μπορείς να τους πεις να σε μεταφέρουν σε εκεινη την πτήση και να μην χάσεις χρήματα - απλα θα ξοδέψεις μια μερα στη Ρωμη αντι για το Μαρόκο
Μου συνέβη εμενα κατι αντίστοιχο κ με μετέφεραν πτήση άλλης ημέρας
 

feskos

Member
Μηνύματα
11
Likes
8
Γιατί το επόμενο δρομολόγιο είναι μετα απο 3 μερες..:/ Καλια να δώσω 40 ευρώ να κλείσω καινουργιο εισητιριο αθηνα ρωμη να τελειωνω
 

Eva.

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Ξέρει κανείς γιατι στο Site δεν υπάρχει κανένα δρομολόγιο για Αθηνά Θεσσαλονική μέχρι τον Ιούλιο ? Μέχρι χτες ήταν όλα κομπλέ
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Η ιστοσελιδα της ryanair τρελαθηκε. Απο αθηνα , δνε χει δρομολογια για φλεβαρη μαρτη και απριλιο. Και βλεπουμε τα καλοκαιρινα τα πανακριβα. Λογικα αμα το καταλαβουν θα βγαλουν καμια τρελη προσφορα. Εκτος αν κανενας μουζενιδης αγορασε ολες τα δρομολγοια για παρτη του
 

Eva.

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Η ιστοσελιδα της ryanair τρελαθηκε. Απο αθηνα , δνε χει δρομολογια για φλεβαρη μαρτη και απριλιο. Και βλεπουμε τα καλοκαιρινα τα πανακριβα. Λογικα αμα το καταλαβουν θα βγαλουν καμια τρελη προσφορα. Εκτος αν κανενας μουζενιδης αγορασε ολες τα δρομολγοια για παρτη του
Μακάρι να γίνει αυτό που λες :D
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Από την εφαρμογή πάντως όλα καλά μπορώ να πω. Εμφανίζει κανονικά τις πτήσεις με νορμάλ τιμές.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
έχει αλλάξει το boarding pass της η ράιαναιρ? Μου φαίνεται διαφορετικό από το προηγούμενο που είχα εκτυπώσει. (όπου προηγούμενο βάλε Ιούνιος 2015).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom