Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Όπως έγραψα πριν το βρήκα αλλά μου γράφει αυτό που έγραψα το προηγούμενο μήνυμα και ε μου έχει επιλογή διαθέσιμη gία download.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Παιδιά γραφει στο σάιτ της ραιαν
"Όλα τα υγρά πρέπει να βρίσκονται σε μια ενιαία, διαφανή, επανακλειόμενη σακούλα μέγιστου μεγέθους 20 cm x 20 cm"

Αν τα έχω σε ένα απλό νεσεσερ δηλαδή υπάρχει πρόβλημα;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Στα περισότερα αεροδρόμια, υπάρχει δωρεάν η σακούλα.
Τσιλ αουτ, μια απλή πτήση είναι...
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Τσιλαρισμενος είμαι απλά ρωταω για να μάθω.
Που τη βρίσκεις δηλαδή αυτή δωρεάν;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Πριν κάθε έλεγχο αποσκευών. Στα περισότερα αεροδρομια (σε σχέδον όλα στην Ελλάδα) είναι δωρεάν.
 

JimBeam

Member
Μηνύματα
50
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Highlands, Ισλανδία
Παιδια μια (ισως χαζη) ερωτηση μια και δεν εχω ξαναταξιδςψει με Ryan. Εχω βρει κατι εισιτηρια για Βουκουρεστι με 55€ και με checked αποσκευη παει 95€ αν ειναι μονο για επιστροφη η 135€ για το πηγαινε-ελα. Οκ μεχρι εδω.
Αν κλεισω εισιτηριο business που εχει εκπτωση βγαινει 90€ και περιλαμβανει και μια βαλιτσα checked 20 κιλων κιολας κι οχι 15.
Αρα με συμφερει και οικονομικα να βγαλω business? Γιατι σκεφτομουν οτι στην επιστροφη τουλαχιστον θα θελω μια βαλιτσα για τα πραγματακια που θα αγορασω.
Η κατι κρυβεται και να πληρωσω για μια αποσκευη?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Aνάλογα για πόσες μέρες πας. Άμα πας μέχρι 5-7 μερές, δε χρειάζεσαι αποσκευή.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Η κατι κρυβεται και να πληρωσω για μια αποσκευη?
Τι κρύβεται;...αν θέλεις σώνει και ντε να ψωνίσεις πραγματάκια που έχουν όγκο και βάρος,πάρε βαλίτσα.Και αν κατάλαβα, το business συμφέρει,με 90 πήγαινε-έλα.
 

Trifo

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γειά σας!! Έκλεισα 2 εισιτήρια Αθήνα χανια με ελληνικά γράμματα από τη σελίδα της ryanair και τώρα έμαθα ότι όταν γίνει check in αλλάζει το όνομα.. Θα έχω κάποιο πρόβλημα λόγω ότι είναι εσωτερικό αν τελικά δεν είναι ίδιο το όνομα στα λατινικά όπως στην ταυτότητα ?? Ξέρω πρέπει να επικοινωνήσω να μου το αλλάξουν αλλά δεν τα πάω καλά με τα αγγλικα.. Ευχαριστώ!!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Για εσωτερική πτήση με τους ελληνικούς χαρακτήρες μάλλον δεν θα έχεις πρόβλημα, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσεις μαζί τους μέσω τσατ. Είναι πολύ εύκολη διαδικασία και σε εξυπηρετούν άμεσα και χωρίς κόστος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.395
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom