Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Δυστυχώς δεν το ξέρω.Αλλα και η ίδια αυτήν την στιγμή δεν μπορεί να το δει.Παντως ευχαριστω πολύ για την άμεση απάντηση.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Μια βοήθεια σε παρακαλω.Η κόρη μου έκανε κράτηση με Ryanair αλλα όπως μου λέει δεν εχει πάρει ακόμα στο email παρότι εχει περάσει μια ώρα.Τι σημαίνει αυτό;Μήπως δεν έκανε καλά την κράτηση;
Μπορει να εδωσε λαθος mail... To mail επιβεβαιωσης το λαμβανεις σε δευτερολεπτα κανονικα!
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Η ερώτηση μου αφορά όσους πετάνε συχνα και εχουν σχηματισει μια εικονα για την εταιρεία. Θεωρείτε οτι ειναι νωρις να κλεισω εισιτήρια για Ιούνιο; τις μερες που θελω ειναι σχετικα ακριβα...βλέπω οτι για Μάρτιο (δηλαδή δυο μηνες μπροστα απο τωρα ) εχει για Βρυξελλες στα 25 ευρώ. Αν περιμενω μεχρι τον Απρίλιο θα πεσουν οι τιμες ή λογω καλοκαιριού δεν υπάρχει περίπτωση; ; ευχαριστώ πολυ...
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Η ερώτηση μου αφορά όσους πετάνε συχνα και εχουν σχηματισει μια εικονα για την εταιρεία. Θεωρείτε οτι ειναι νωρις να κλεισω εισιτήρια για Ιούνιο; τις μερες που θελω ειναι σχετικα ακριβα...βλέπω οτι για Μάρτιο (δηλαδή δυο μηνες μπροστα απο τωρα ) εχει για Βρυξελλες στα 25 ευρώ. Αν περιμενω μεχρι τον Απρίλιο θα πεσουν οι τιμες ή λογω καλοκαιριού δεν υπάρχει περίπτωση; ; ευχαριστώ πολυ...
Οσο καιρο την παρακολουθω την εταιρεια εχω διαπιστωσει το εξης. Αν κλεισεις πχ για ενα προορισμο απο τωρα για μετα απο 5 μηνες θα ειναι σιγουρα πιο ακριβα απο το αν τα εκλεινες 1,5-2 μηνες πριν... Ασε που βγαζει κατα καιρους συνεχεια προσφορες με χαμηλες τιμες εισιτηριων. Για μενα μην κλεισεις απο τωρα για Ιουνη..
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Σε ευχαριστώ παρα πολύ... και εγω αυτο παρατηρησα την πρωτη φορα που πεταξα με την εταιρεια αλλα σκεφτηκα μήπως έτυχε... θα περιμένω τότε για λίγο ακομα..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παιδια συγνωμη ξερω οτι εχει απαντηθει πολλακις αλλα θα το ξαναρωτηαω.Εχω βρει φτηνα εισιτηρια για Σαλονικη αλλα η συνταξιδιωτισσα μου θα βγαλει αυριο ταυτοτητα με λατινικους.Σε περιπτωση λαθους spelling ποσο πεναλτυ πληρωνουμε;ισχυει το 110 ευρω;Ευχαριστω πολυ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Παιδια συγνωμη ξερω οτι εχει απαντηθει πολλακις αλλα θα το ξαναρωτηαω.Εχω βρει φτηνα εισιτηρια για Σαλονικη αλλα η συνταξιδιωτισσα μου θα βγαλει αυριο ταυτοτητα με λατινικους.Σε περιπτωση λαθους spelling ποσο πεναλτυ πληρωνουμε;ισχυει το 110 ευρω;Ευχαριστω πολυ.
http://www.yme.gr/index.php?tid=887 πηγαινε εδω γραψε το ονομα σωστα στα ελληνικα και θα στο βγαλει οπως θα στο γραψουν στην ταυτοτητα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ποσο θεος εισαι βρε jimp αλλα ποσο θεος μπορει να εισαι!!!!Πολλα ευχαριστω.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αμ τη μετριοφροσυνη σου ..που την πας!!!! Ασε μετα θυμηθηκα οτι πρεπει να γραψω κ τον νεο αριθμο ταυτοτητας ( που δεν εχει βγαλει ακομα) κ ξενερωσα.Παει η χαμηλη τιμουλα....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αμ τη μετριοφροσυνη σου ..που την πας!!!! Ασε μετα θυμηθηκα οτι πρεπει να γραψω κ τον νεο αριθμο ταυτοτητας ( που δεν εχει βγαλει ακομα) κ ξενερωσα.Παει η χαμηλη τιμουλα....
Μα στην κρατηση δεν νομιζω να γραφεις αριθμο ταυτοτητας.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αμ τη μετριοφροσυνη σου ..που την πας!!!! Ασε μετα θυμηθηκα οτι πρεπει να γραψω κ τον νεο αριθμο ταυτοτητας ( που δεν εχει βγαλει ακομα) κ ξενερωσα.Παει η χαμηλη τιμουλα....
Στο check in θα βαλεις τον αριθμο ταυτοτητας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom