Ισπανία Ερωτηση για αεροπορικα εισιτήρια για Βαρκελωνη

Μηνύματα
76
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α-ΚΑΝΑΔΑΣ
Δεν εχω πεταξει με την συγκεκριμενη εταιρια αλλα διαβασα πολλα αρνητικα σχολια στο internet για αυτην.
E....εντάξει.....και για "άλλη" εταιρεία......λένε κάποιοι εδώ αρνητικά σχόλια......αλλά η εταιρεία.......ΣΣΣΣΣΚΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙ..........(προς μεγάλη τους λύπηση).
 

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Ισπανίας
E....εντάξει.....και για "άλλη" εταιρεία......λένε κάποιοι εδώ αρνητικά σχόλια......αλλά η εταιρεία.......ΣΣΣΣΣΚΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙ..........(προς μεγάλη τους λύπηση).
σε ποια εταιρια αναφερεσαι;:rolleyes-80:
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
H

H vueling ειναι καλή αεροπορική;
πρέπει να έχει συχνές καθυστερήσεις.. μια φορά που την χρησιμοποίησα (και αυτή είχα κλείσει με iberia αλλά η πτήση εκτελούνταν με vueling) είχε καθυστέρηση 1 ώρα και...
 

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Ισπανίας
Μάλιστα! ευχαριστώ πολύ!Να υποθέσω τα προβλήματα που αναφέρονται παραπάνω έχουν να κάνουν με την συνέπεια της εταιρίας πχ αναμονή ακύρωση και τέτοια. Γιατί ενδιαφέρομαι να πάω Βαρκελώνη με ανταπόκριση Ρώμη και οι 2 πτήσεις εκτελούνται από την vueling. Υπάρχει περίπτωση να έχω σοβαρό πρόβλημα; Παιδιά συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις απλά δεν γνωρίζω πολλά περί αεροπορικών.

Εγώ που είχα ταξιδέψει με vueling για Βαρκελώνη δεν είχα κανένα παράπονο.
Καλησπέρα, είχες πάει απευθείας ή με ανταπόκριση;
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Πήγα απευθείας Αθήνα-Βαρκελώνη, στο γυρισμό ήταν με ανταπόκριση Βαρκελώνη-Μαδρίτη και Μαδρίτη-Αθήνα. Δε συνάντησα κανένα πρόβλημα, ούτε καθυστερήσεις ούτε τίποτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.074
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom