Ερωτηση για ταξιδιωτικο πρακτορειο

KatZax

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σε όλους και καλώς σας βρήκα! :clap:
Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο καλό ταξιδιωτικό πρακτορείο στην Κρήτη με εμπειρία στα ταξίδια προς Ασία και συγκεκριμένα Μπαγκλαντές? :roll:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ούτε στην Αθήνα δε θα βρεις τέτοιο πρακτορείο.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θα βρεις μόνο τοπικά πρακτορεία στο Bangladesh αν κάνεις αναζήτηση στο google
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Όλα τα πρακτορεία στην Κρήτη συνεργάζονται με τα μεγάλα γραφεία των Αθηνών για τέτοια ταξίδια.
θα σου χρεώσει επιπλέον τα αεροπορικά Κρήτη-Αθήνα - Κρήτη, ενώ μπορείς να τα κανονίσεις από Αθήνα και να ανέβεις μόνος με το πλοίο που θα σου κοστίσει φτηνότερα ιδίως αν έχεις έκπτωση.
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
Πόσοι έχετε συμμετάσχει σε οργανωμένες εκδρομές γραφείων του εξωτερικού;
Βρίσκετε οτι έχουν καλύτερες προσφορές σε σχέση με τα ελληνικά;
Νομίζω πως από εμπειρία θα είναι ανώτερα πάντως.
Εγω έχω πάει μόνο ημερήσια με οργανωμένο και δεν είχα καλή εμπειρία οπότε δε το προτείνω.

Το μέλος MELAS86-CY μου πρότεινε το www.intrepidtravel.com

Αν και άλλοι έχετε επιχειρήσει κάτι τέτοιο συστήστε το μας εδώ! :D
 

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
club 18-24 ταξιδιωτικο πρακτορειο???
το ειδα πριν λιγο καιρο κ γραφτηκα στο newsletter του!απο τοτε λαμβανω πολυ δελεαστικες προσφορες αλλα θα ηθελα να μαθω αν οντως απευθυνεται αποκλειστικα κ μονο σαυτες τις ηλικιες ή πιανει κ λιγο μεγαλυτερες...κ αν εχει ταξιδεψει κανεις με καποιο πακετο διακοπων του κ μπορει να μοιραστει μαζι μου!τουλαχιστον να μπορω να το προτεινω στα αδερφια μου!!
 
Last edited by a moderator:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δεν το εψαξα στον γκουγκλη,αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι το πρακτορειο που φερνει,τα ξαναμμενα εγγλεζακια στην Ελλαδα.Αν ειναι ετσι,τοτε τα αδελφακια σου,θα κανουν μπαροτσαρκες και οχι μονο, στην Ευρωπη.:)
 

Kate237

Member
Μηνύματα
103
Likes
220
Ταξίδι-Όνειρο
Ντου από παντού!
Ναι, εμείς ταξιδέψαμε στο Βουκουρέστι με αυτό το πρακτορείο, αλλά ουσιαστικά το χρησιμοποίησα μόνο ως μεταφορά και ξενοδοχείο.... δεν ακολούθησα τις ξεναγήσεις τους και δεν ξέρω πως ήταν το πρόγραμμά τους.
Από ηλικίες ήταν ως επί το πλείστον 20κάτι.... αλλά είχε και αρκετούς μέσης ηλικίας θα έλεγα!!
Δεν σε ρωτούν πόσων χρονών είσαι, αν ρωτάς αυτό!
 

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
εχει πραγματικα καλες προσφορες αν το δειτε!γιαυτο κ ρωτησα!
διστασα να παρω τηλεφωνο να τους ρωτησω εαν θα γινω δεκτη στο γκρουπ λογω ηλικιας 29 ετων κ οχι 18-24 που ονομαζεται το πρακτορειο τους γιαυτο κ ψαχνω μηπως πηγε καποιος απο εδω!
θα στειλω κ τα αδερφια μου κ θα σας πω κ νεοτερα!χαχαχ!!!
δε μοιαζει κ πολυ με το 18-30 πρακτορειο που αναφερατε παντως, εκτος απο τα ταξιδια προς Μυκονο,Φαληρακι Ροδου,Καρδαμαινα στη Κω, κ παρομοιους προορισμους που σιγουρα καπως σαν το 18-30 λειτουργει ως προς το προγραμμα!!
@Kate237 ευχαριστω που με διαφωτισες ως προς αν ρωτουν ή οχι γιατι με ενδιερφερε κι αυτο!
 

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
http://www.18-24.gr/

αυτο ειναι ο site που αναφερομαι κ δεχομαι τα email επειδη με εγραψε η αδερφη μου για να τσεκαρω τιμες κ λοιπα ωστε να κλεισει κατι ή οχι!:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom