Ερωτηση για ταξιδιωτικο πρακτορειο

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.828
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Τότε δεν θα γνώριζαν αραβικά... Τι να πω... Εγώ πάντως όταν κλείνω τα έχω στα email μου κ τα εκτυπώνω .. αυτοί δεν τα είχαν... Αυτό είναι το θέμα ... Κ θεωρώ ότι το λάθος είναι του πρακτορείου...τους άφησε εκτεθειμένους....
το τι ψυχώσεις με την αποψίλωση δασών έχει ο καθένας είναι δικό του πρόβλημα. Ο μόνος λόγος να εκτυπώσει κανείς ένα εισιτήριο είναι αν χρειάζεται να το επιδείξει σε κάποιο έλεγχο τρίτου (π.χ. σε κάτι χώρες που ζητάνε να έχεις εισιτήριο επιστροφής για να σε βάλουν μεσα).
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
το τι ψυχώσεις με την αποψίλωση δασών έχει ο καθένας είναι δικό του πρόβλημα. Ο μόνος λόγος να εκτυπώσει κανείς ένα εισιτήριο είναι αν χρειάζεται να το επιδείξει σε κάποιο έλεγχο τρίτου (π.χ. σε κάτι χώρες που ζητάνε να έχεις εισιτήριο επιστροφής για να σε βάλουν μεσα).
Δεν είναι θέμα ψύχωσης να το εκτυπώσεις... Προσωπικά μπορεί να χάσω το κινητό μου ή να μην έχω μπαταρία... Το ότι δεν χρειάζεται σίγουρα δεν χρειάζεται...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.828
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δεν είναι θέμα ψύχωσης να το εκτυπώσεις... Προσωπικά μπορεί να χάσω το κινητό μου ή να μην έχω μπαταρία... Το ότι δεν χρειάζεται σίγουρα δεν χρειάζεται...
Ούτε το κινητό σου δε χρειάζεται...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Απλά κατάλαβα ότι η επιστροφή στο αεροδρόμιο έγινε χωρίς τον αρχηγό (πολύ συνηθισμένο) κι οι άνθρωποι δεν ήξεραν καν αγγλικά για να ξερουν σε ποιο γκισέ θα πάνε.
 
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο,Γαλλία,Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού,αμαζόνιος
Γνωρίζετε κάτι γι αυτό το πρακτορείο,το SUNFLIGHT TRAVEL

Ενδιαφέρομαι για ταξίδι στο Περού και βλέπω ότι έχει εκδρομές τύπου σαφάρι,που άλλα δεν έχουν.Μου είναι όμως παντελώς άγνωστο,έχει κάποιος ταξιδέψει μ'αυτό;Ευχαριστώ
 
Last edited by a moderator:
D

Delmem39172

Guest
Ενδιαφέρομαι για ταξίδι στο Περού και βλέπω ότι έχει εκδρομές τύπου σαφάρι,που άλλα δεν έχουν.Μου είναι όμως παντελώς άγνωστο,έχει κάποιος ταξιδέψει μ'αυτό;Ευχαριστώ
Γνωρίζω ναι απο εκει βγάζω εισιτήρια,στην Θεσσαλονίκη ειναι,εκδίδει επισης βίζα για κουβα,είναι πολύ καλό γραφείο.

Τώρα για σαφάρι στο Περού δεν νομίζω μάλλον κάτι παρόμοιο σε καμμια ορεινή λιμνη θα κάνετε.
 
Last edited by a moderator:

Evi.. Evaki

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Καλησπέρα βρήκα μια προσφορά για Κέιπ Τάουν μέσω Ίντερνετ από το ALL STAR TRAVELLERS αλλά όσο κ αν έψαξα δν βρήκα κάποιους να έχουν ταξιδέψει με αυτούς. Να το τολμήσω;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Καλησπέρα βρήκα μια προσφορά για Κέιπ Τάουν μέσω Ίντερνετ από το ALL STAR TRAVELLERS αλλά όσο κ αν έψαξα δν βρήκα κάποιους να έχουν ταξιδέψει με αυτούς. Να το τολμήσω;
Ορθογραφικά λάθη στο site, χωρίς διεύθυνση και σταθερό τηλέφωνο...
Δεν τους ξέρω... Έχει ρίσκο...
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Δεν είναι ταξιδιωτικό γραφείο αλλά όπως γράφει " μια ομάδα έμπειρων ταξιδιωτών έτοιμη να οργανώσει το επόμενο σου ταξίδι". Ιδιώτες με λίγα λόγια που το χόμπι τους τους επιφέρει κέρδος. Νομίζω υπάρχουν και στο φόρουμ κάποιοι που κάνουν κάτι ανάλογο.
 
D

Delmem39172

Guest
Δεν είναι ταξιδιωτικό γραφείο αλλά όπως γράφει " μια ομάδα έμπειρων ταξιδιωτών έτοιμη να οργανώσει το επόμενο σου ταξίδι". Ιδιώτες με λίγα λόγια που το χόμπι τους τους επιφέρει κέρδος. Νομίζω υπάρχουν και στο φόρουμ κάποιοι που κάνουν κάτι ανάλογο.
Ταξιδιώτης με ταξιδιώτης εχει διαφορα,αν είναι έμπειροι οντως και μπορέσεις να το επιβεβαιώσεις τότε τους εμπιστεύεσαι αν είναι εκδρομείς σαν τους περισσότερους εδω μεσα τότε είναι τρεις λαλούν και 2 χορεύουν, καλύτερα ψαξου αλλου....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Καλησπέρα βρήκα μια προσφορά για Κέιπ Τάουν μέσω Ίντερνετ από το ALL STAR TRAVELLERS αλλά όσο κ αν έψαξα δν βρήκα κάποιους να έχουν ταξιδέψει με αυτούς. Να το τολμήσω;
Πάντως στο facebook έχουν μόνο 12 ακολούθους. Οπότε αν έχουν κίνηση, μάλλον οι πελάτες τους δεν πρέπει να είναι τόσο ενεργοί στα social media.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.820
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom