Ερωτηση για ταξιδιωτικο πρακτορειο

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Οι πόλεις που κοιτάς είναι πολύ εύκολο να τις γυρίσετε μόνοι σας! Θέλεις οπωσδήποτε με γκρουπ? Εγώ μια φορά πήγα με γκρουπ ακριβώς σε ένα τέτοιο ιταλικό πανόραμα και το έχω σκυλομετανιώσει! Είπα ποτέ ξανά!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Aυγουστιατικα με πρακτορειο κατα κανονα βγαινει φτηνοτερα ειδικα αν το αποφασιζεις τελος Μαιου
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.624
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Όπως τα είπαν και οι παραπάνω. Δεν χρειάζονται γκρουπ οι συγκεκριμένες πόλεις. Μόνοι σας θα κάνετε το δικό σας πρόγραμμα, θα δείτε ό, τι εσείς θέλετε για όση ώρα επιθυμείτε και πιθανότατα θα σας βγει και φθηνότερα.
 

mousoudagr

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
ναι απλα με πρακτορειο ειναι πιο φτηνα. ειμαστε απο ηρακλειο κρητης οποτε ειναι αρκετα και οι καμπινες και η μεταφορα αυτοκινητου. ειχαμε σκεφτει για ενα γυρω της πελλοπονησου περυσι αλλα τελικα δεν προλαβαμε να παμε. οσο αφορα την ιταλια τα ακτοπλοικα για το ενα ατομο ειναι 200 ευρω να πας και 200 να γυρισεις. παρα πολυ ακριβα
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
244
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες και απλά να προσθέσω ότι τώρα με την κρίση δεν είναι και σίγουρο ότι θα φύγει και το γκρουπ.Μπορεί να μη συμπληρωθούν τα άτομα και να μην ταξιδέψεις οπότε πηγαίνετε μόνοι σας για να είστε σίγουροι.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες και απλά να προσθέσω ότι τώρα με την κρίση δεν είναι και σίγουρο ότι θα φύγει και το γκρουπ.Μπορεί να μη συμπληρωθούν τα άτομα και να μην ταξιδέψεις οπότε πηγαίνετε μόνοι σας για να είστε σίγουροι.
Με αυτη τη λογικη μπορει να γυρισουμε στη δραχμη και να μην εχει λεφτα για καυσιμα ο πιλοτος, πηγαινετε κολυμπωντας.
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
244
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Με αυτη τη λογικη μπορει να γυρισουμε στη δραχμη και να μην εχει λεφτα για καυσιμα ο πιλοτος, πηγαινετε κολυμπωντας.
Από την Τρίπολη τουλάχιστον εκτός από Ρώμη και Κωσταντινουπολη όλα τα άλλα ακυρώθηκαν και μιλάμε για Πασχαλινή περίοδο
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
244
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
χααχααχαχα σωστος!!!
Αν εσείς είστε σίγουροι ότι αναχωρούν τα γκρουπ και δεν υπάρχουν ακυρώσεις πηγαίνετε με γκρουπ.Ουδεμία αντίρριση.Και σχετικά με την επιστροφή μας στη δραχμή πως είσαι τόσο σίγουρος ότι δε θα γίνει.Εκτός αν αποφασίζεις εσύ για το μέλλον της χώρας μας.
 

mousoudagr

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Δεν εχω ρωτησει ποσες συμμετοχες υπαρχουν οποτε δεν ξερω ακομα.
ειπα εγω τιποτα τετοιο? και φυσικα απο οτι λενε υπαρχει μεγαλη περιπτωση να ξαναγυρισουμε στη δραχμη, τωρα το αν θα γινει και το ποτε ιδεα δεν εχω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.395
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom