Γενικά Ερώτηση για αεροπορικά εισιτήρια

paefstra

Member
Μηνύματα
12.926
Likes
40.761
Αντε επιτέλους να έχουμε καμια πληροφορία απο εκεί εδώ μέσα..... Με το κυάλι τις ψάχνουμε!
Εδω ουτε o @Samion που βασιζομαστε.
ΕΙμαι εντελως στα τυφλα, δεν βρισκω τιποτε. Θα τα βρουμε εκει.
 
Last edited:
Μηνύματα
14
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Καλησπέρα, βρίσκω εισιτήρια Αθήνα Ρώμη 180 τέλος Ιουλίου με Aegean, να τα κλείσω ή υπάρχει περίπτωση έκπτωσης τις επόμενες μέρες?
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Καλησπέρα, βρίσκω εισιτήρια Αθήνα Ρώμη 180 τέλος Ιουλίου με Aegean, να τα κλείσω ή υπάρχει περίπτωση έκπτωσης τις επόμενες μέρες?
Αυτή τη στιγμή εξακολουθεί να ισχύει ο εκπτωτικός κωδικός VISASUMMER20NA με 20% έκπτωση (πληρωμή με VISA) που θεωρητικά έληξε τα μεσάνυχτα. Αν το δεις έγκαιρα, κλείσε, γιατί, κατά τη γνώμη μου, ακόμη και να βγάλει έκπτωση 30% αργότερα, το πιθανότερο είναι να έχουν αυξηθεί οι ναύλοι. Κάθε απόφαση ενέχει ένα ρίσκο.
 
Μηνύματα
14
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Tα εκλεισα! Ευχαριστώ...
Μία ερώτηση ακόμα, ενώ έγραψα τα ονόματα με κεφαλαία λατινικά, στο επιβεβαιωτικό e-mail της aegean μου τα εμφανίζει μικρά, θα υπάρξει θέμα στο check-in?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Tα εκλεισα! Ευχαριστώ...
Μία ερώτηση ακόμα, ενώ έγραψα τα ονόματα με κεφαλαία λατινικά, στο επιβεβαιωτικό e-mail της aegean μου τα εμφανίζει μικρά, θα υπάρξει θέμα στο check-in?
Αν είναι σωστά όχι.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.772
Likes
1.097
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Καλησπέρα, βρίσκω εισιτήρια Αθήνα Ρώμη 180 τέλος Ιουλίου με Aegean, να τα κλείσω ή υπάρχει περίπτωση έκπτωσης τις επόμενες μέρες?
κλείσε και ξενοδοχείο (ακυρωσιμο) πέρσι που κοιταζα για Ρωμη αρχες αυγουστου απο μάρτιο κάθε μηνα ανεβαίναν οι τιμες....
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Αυτή τη στιγμή εξακολουθεί να ισχύει ο εκπτωτικός κωδικός VISASUMMER20NA με 20% έκπτωση (πληρωμή με VISA) που θεωρητικά έληξε τα μεσάνυχτα. Αν το δεις έγκαιρα, κλείσε, γιατί, κατά τη γνώμη μου, ακόμη και να βγάλει έκπτωση 30% αργότερα, το πιθανότερο είναι να έχουν αυξηθεί οι ναύλοι. Κάθε απόφαση ενέχει ένα ρίσκο.
Παιζει αραγε κανενας παρομοιος κωδικος για τωρα?
 

DimiBiri

Member
Μηνύματα
292
Likes
921
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Πραγματικα η κατασταση με τα αεροπορικα εχει ξεφυγει..βρίσκαμε περυσι καλαματα-βενετια 19,99....Φέτος οι τιμες έχουν στην καλύτερη τετραπλασιαστει!
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.618
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
.... Και οι παροχές μειώνονται συνέχεια από όλες τις εταιρίες.... Και ότι δεν κόβεται, πληρώνεται αδρά...και να φανταστεί κανείς ότι όλες οι πτήσεις είναι σχεδόν φουλ μετά από τόση στέρηση.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Πλέον μόνον με μακροπρόθεσμο προγραμματισμό μπορείς να βρείς κάτι αξιοπρεπές...΄Οσοι αναγκάζονται να πληρώνουν για έκτακτα επαγγελματικά ή άλλα "ματώνουν" δυστυχώς...
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.582
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom