Ερώτηση για διαμονή στη Κρήτη..

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
52
Σας ευχαριστω ειλικρινα παρααα πολυ για ολες τις πολυτιμες πληροφοριες που μας δωσατε! ;) eva αφου μου λες οτι ειναι 25Ε το ταξι,νομιζω συμφερει να κλεισουμε αυτοκινητο ηδη απο την πρωτη μερα. Φανταζομαι με 35-40Ε ολο και κατι θα βρουμε.Θα προσπαθησω να κλεισω απο το Internet ισως μας βγει και πιο οικονομικο ετσι, εχετε να προτεινετε κν καλο site για ενοικιασεις αυτ/των?
 

vaggos3

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
καλημερα παιδια!!θελω να ερθω με την κοπελα μου κρητη για 9 διανυκτερευσεις τον αυγουστο.ποια περιοχη να προτιμησουμε?μας ενδιαφερι να κανουμε μπανια σε συνδιασμο με καλη νυχτερινη ζωη.θα κινοθμαστε με κτελ οποτε αναζηταμε μια περιοχη με ευκολη προσβαση στο ρεθημνο η στα χανια.:roll:ποιο νομιαζετε οτι ειναι καταληλοτερο?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
διαβασε λιγο τα τοπικ που υπαρχουν για Κρητη .. ολο και κατι ενδιαφερον θα βρεις .. πατα στην μηχανη αναζητησης
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
οντως θα βρεις πολλες πληροφοριες που εχουν γραφτει για ολη την κρητη.
απο την μερια του νομου Χανιων θα σου προτεινα αφου θες παραλια και νυχτερινη ζωη να διαλεξεις καπου αναμεσα στην Αγια Μαρινα και τον Πλατανια.
για μενα η θαλασσα εκει ειναι χαλια αλλα μπορεις να κινηθεις με το κτελ και να πας φαλασσαρνα,ελαφονησι η' οπου αλλου θες,
εχει πολλα λεωφορεια να πηγαινουν σχεδον παντου,βεβαια πρεπει να ξερεις οτι η περιοχη εκει ειναι ακρως τουριστικη γι'αυτο και τα μεγαλυτερα beach bars και clubs βρισκονται εκει.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
καλημερα παιδια!!θελω να ερθω με την κοπελα μου κρητη για 9 διανυκτερευσεις τον αυγουστο.ποια περιοχη να προτιμησουμε?μας ενδιαφερι να κανουμε μπανια σε συνδιασμο με καλη νυχτερινη ζωη.θα κινουμαστε με κτελ οποτε αναζηταμε μια περιοχη με ευκολη προσβαση στο ρεθημνο η στα χανια.:roll:ποια πολη ειναι η καταλληλοτερη?ρεθυμνο η χανια?
Ποιο μερος να σου συστησω τωρα μου λες ????:bleh::bleh:
Λοιπον αφου θα κινησε με το κτελ αν προτιμησεις Ρεθυμνο δες τις περιοχες Αδελιανό Καμπο, Πλατανιάς,Πηγιανός καμπος κ.λ.π
Δες στο booking τιμες , κριτικες και αποφασισε.....απλα στις περιοχες αυτες εχει εντονη νυχτερινη ζωη, τακτικη συγκοινωνια με το κτελ και ευκολη προσβαση στη παραλια, στο Ρεθυμνο και σε αλλα μερη του νομου
Οτι αλλο θελεις στη διαθεση σου
 

vaggos3

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
καλησπερα παιδια και συγνωμη για την καθιστερηση!!!πσαχνς συνεχςσ κσενοδοχεια φτηνα !!βρηκα στουσ αγιους αποστολους μεσα σε καμπινγ σπιτι κανονικο σε πολυ ωραια τοποθεσια.ανεσεις δωματιου οπως ενος ξενοδοχειου σε πολυ καλη τιμη.ψαχνω βεβαια δρομολογια τακτικα για πλατανια και χανια αλλα δεν βρισκω πουτηενα να αναφερει για αγιους αποστολους.5 μερες σκευτομαι να κατσς αγιους αποστολους και 4 στο ρεθυμνο και συγκεκριμενα στο αδελιανο καμπο.πιστευω να προλαβω να δω μερη χωρισ να μου βγει η πιστη αφου θα μοιρασουμε τις μερεσ σε δυο νομους.επισης με απασχολει το ταξι το βραδι.ποσο τηα κοστιζει μια αποσταση 8 με 10 χιλιωμετρων τα κσημερωματα?
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλησπερα παιδια και συγνωμη για την καθιστερηση!!!πσαχνς συνεχςσ κσενοδοχεια φτηνα !!βρηκα στουσ αγιους αποστολους μεσα σε καμπινγ σπιτι κανονικο σε πολυ ωραια τοποθεσια.ανεσεις δωματιου οπως ενος ξενοδοχειου σε πολυ καλη τιμη.ψαχνω βεβαια δρομολογια τακτικα για πλατανια και χανια αλλα δεν βρισκω πουτηενα να αναφερει για αγιους αποστολους.5 μερες σκευτομαι να κατσς αγιους αποστολους και 4 στο ρεθυμνο και συγκεκριμενα στο αδελιανο καμπο.πιστευω να προλαβω να δω μερη χωρισ να μου βγει η πιστη αφου θα μοιρασουμε τις μερεσ σε δυο νομους.επισης με απασχολει το ταξι το βραδι.ποσο τηα κοστιζει μια αποσταση 8 με 10 χιλιωμετρων τα κσημερωματα?
... Αν δεν ειναι απεργία τα ταξι χρεωνουν τα 8 χιλιομετρα εκτος πολης 10 με 12 ευρω. ομως υπαρχει και περιπτωση τα 10 χιλιομετρα πχ Πλατανια-Βαρυπετρο καποιος που τα πληρωσε 48 ευρω..( αληθινο γεγονός της προηγουμενης εβδομαδας)
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΜΟΛΙς ηρθα απο ΚΡΗΤΗ περασα τελια.....
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
τελια ολεσ τισ παραλιες πηρα σβαρνα 1800ΚΜ:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom