EasyJet Ερώτηση για easyjet

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Λάβε απλά υπόψιν σου το ενδεχόμενο να συγχωνευτούν οι δύο πτήσεις αν δεν είναι γεμάτες, χωρίς να λέω ότι είναι κανόνας, το έχω δει να συμβαίνει σε εταιρείες χαμηλού κόστους.
Τώρα κλείστηκαν ότι είναι να γίνει θα γίνει!! 😉
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Τώρα κλείστηκαν ότι είναι να γίνει θα γίνει!! 😉
Θες ενα τιπ? Κλεισε διαμονη το πρωτο βραδυ μεμονωμενο και μετα χωριατα ολα τα υπολοιπα. Αν στραβωσει η πτηση και παει βραδυ, ακυρωνεις τη μεμονωμενη κρατηση της πρωτης νυχτας στο Λονδινο, κοιμαστε ενα βραδυ σε ξενοδοχειο διπλα στο αεροδρομιο και το αλλο πρωι πατε Λονδινο και ουτε γατα ουτε ζημια.
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Θες ενα τιπ? Κλεισε διαμονη το πρωτο βραδυ μεμονωμενο και μετα χωριατα ολα τα υπολοιπα. Αν στραβωσει η πτηση και παει βραδυ, ακυρωνεις τη μεμονωμενη κρατηση της πρωτης νυχτας στο Λονδινο, κοιμαστε ενα βραδυ σε ξενοδοχειο διπλα στο αεροδρομιο και το αλλο πρωι πατε Λονδινο και ουτε γατα ουτε ζημια.
Έκλεισα ένα Premier inn με δωρεάν ακύρωση έως 28 μέρες πριν οπότε αν γίνει κάτι τέτοιο το βλέπουμε...
 

sophiefth

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω κράτηση στην easyJet για Αγγλία. Από Δευτέρα θα έχω και το Διαβατήριο έτοιμο. Το όνομά μου στην κράτηση το γράφω όπως στην αίτηση που έκανα (είναι όπως ακριβώς αναγράφεται και στην ταυτότητά μου), όμως για να ολοκληρώσω την κράτηση μου ζητάει και διεύθυνση, πρέπει και αυτή να είναι με λατινικούς χαρακτήρες ή στα ελληνικά; Γνωρίζει κάποιος;
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
213
Likes
1.228
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αργεντινή
Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω κράτηση στην easyJet για Αγγλία. Από Δευτέρα θα έχω και το Διαβατήριο έτοιμο. Το όνομά μου στην κράτηση το γράφω όπως στην αίτηση που έκανα (είναι όπως ακριβώς αναγράφεται και στην ταυτότητά μου), όμως για να ολοκληρώσω την κράτηση μου ζητάει και διεύθυνση, πρέπει και αυτή να είναι με λατινικούς χαρακτήρες ή στα ελληνικά; Γνωρίζει κάποιος;
Δεν ξέρω αν δέχονται και τα ελληνικά ( αν και δεν νομίζω ) αλλά εγώ γράφω τα πάντα στα λατινικά και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα, όπως αναγράφονται στο διαβατήριο σου όνομα, διεύθυνση κλπ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.818
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom