EasyJet Ερώτηση για easyjet

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
παιδια θα με διαφωτισει κανεις για το πως ακυρωνει κανεις μια πτηση στην easyjet?μπηκα στο λογαριασμο μου αλλα δεν εχει πουθενα ακυρωση πτησης,δεν παιρνεις τους φορους αν δεν πεταξεις;;;
thx
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
παιδια θα με διαφωτισει κανεις για το πως ακυρωνει κανεις μια πτηση στην easyjet?μπηκα στο λογαριασμο μου αλλα δεν εχει πουθενα ακυρωση πτησης,δεν παιρνεις τους φορους αν δεν πεταξεις;;;
thx
Μπουχαχαχαχα
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
χαιρομαι παιδια που σας ξεκαρδισα :oscar:
εγω βεβαια νιωθω :eek: μιας κ από τη μια δεν θα πεταξω από την άλλη δεν θα παρω δεκαρα τσακιστη πισω ε......... :shark1: καρχαρίας =easyjet :bounce:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
χαιρομαι παιδια που σας ξεκαρδισα :oscar:
εγω βεβαια νιωθω :eek: μιας κ από τη μια δεν θα πεταξω από την άλλη δεν θα παρω δεκαρα τσακιστη πισω ε......... :shark1: καρχαρίας =easyjet :bounce:
Μα δεν βλέπω κάποια διαφορά από τις άλλες εταιρείες: αν πληρώσεις extra fee, αλλάζεις το εισιτήριο. Αν το ταξίδι δεν ήταν βέβαιο, μπορούσες να κλείσεις εισιτήριο Flexi (αφού το φθηνότερο δεν αλλάζει δωρεάν).
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Θα το εκτυπωσω λογικά στέλνουν και στο μαίλ δηλαδή τον κωδικό και το εκτυπώνεις , απλά δεν ήξερα καθόλου τις μέρες που μπορώ να κανω το check in .
Στο μέηλ δεν στέλνουν κάτι άλλο μετά το confirmation, απλά μπαίνεις στη διαχείριση κράτησης κι εκει κάνεις το τσεκ ιν και εκτυπώνεις το boarding pass. Επίσης, στις 30 μερες πριν την πτηση που ανοιγει το τσεκ ιν εμένα δεν με ειδοποίησαν με μεηλ. Πρέπει να 'χεις λίγο το νου σου.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.923
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Στο μέηλ δεν στέλνουν κάτι άλλο μετά το confirmation, απλά μπαίνεις στη διαχείριση κράτησης κι εκει κάνεις το τσεκ ιν και εκτυπώνεις το boarding pass. Επίσης, στις 30 μερες πριν την πτηση που ανοιγει το τσεκ ιν εμένα δεν με ειδοποίησαν με μεηλ. Πρέπει να 'χεις λίγο το νου σου.
Εμένα με ειδοποίησαν ήδη 35 ημέρες πριν την πτήση, και με ξαναειδοποίησαν 25 ημέρες πριν.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κάνω τσεκ ιν κανονικά για Λονδίνο, και μου στέλνει την καρτα επιβίβασης αλλά δίπλα στον αριθμό διαβατηρίου γράφει και αυτό (P).
Επειδή δεν το έχω ξαναδεί και βασικά πρώτη φορά πετάω με αυτή για Λονδίνο, είναι κάτι για το οποίο πρέπει να ανησυχώ;
Λίγο κουλό έτσι πως εμφανίστηκε χωρίς να το έχω γράψει εγώ!!
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Να ρωτησω αν υπαρχει οδηγος για να κλεισεις εισητηρια οπως στην ryanair εδω?
Εχω τις παρακατω ερωτησεις
Μπορω να δηλωσω επιπλεον βαλιτσα στο τσεκ ιν
Το τσεκ ιν γινεται καποιες εβδοαμδες νωριτερα οπως στην ραινερ?
Το γραμμα φ πως μπαινει σε ταυτοτητα.
Αν υπαρχει οδηγος σας ευχαριστω,για να μην σας ταλαιπωρω με τα ιδια
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.501
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom