Εστιατορια και ταβερνες και ζαχαροπλαστεία στην Αθηνα

EMILY9

Member
Μηνύματα
27
Likes
19
Καλησπέρα , θα ήθελα να μου προτείνετε ταβέρνες με μουσική που να συνδυάζουν καλό φαγητό στην Αθήνα , κατα προτίμηση κοντά στο κέντρο .
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Καλησπέρα , θα ήθελα να μου προτείνετε ταβέρνες με μουσική που να συνδυάζουν καλό φαγητό στην Αθήνα , κατα προτίμηση κοντά στο κέντρο .
Μεζεδοπωλείο - Επί τω Λαϊκώτερον - ζωντανή μουσική Mezedopolio.gr

Δε μας έχει απογοητεύσει ποτέ!
 
Μηνύματα
416
Likes
1.366
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Παμε τσιπουρο παμε καφενειο στην Κυψελη.Φαγητο οκ καλουτσικο θα ελεγα,αλλα ωραια ατμοσφαιρα παρειστικη , κεφι και πολυ ωραιοι τραγουδιστες.Εχει πολυ ωραια διακοσμηση ,εχουμε περασει πολυ ωραια βραδια εκει.
 

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλησπέρα στα παιδιά από την πρωτεύουσα. Έχετε να προτείνετε ωραίο μεξικάνικο στο κέντρο?
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.003
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πριν, είχα πρώτη επίσκεψη σε Ινδικό, στο Pink Elephant στο Χαλάνδρι. Σούπερ εξυπηρέτηση, σούπερ γεύσεις, σούπερ ατμόσφαιρα, τέλεια αρμονία όλων αυτών με τις τιμές.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πριν, είχα πρώτη επίσκεψη σε Ινδικό, στο Pink Elephant στο Χαλάνδρι. Σούπερ εξυπηρέτηση, σούπερ γεύσεις, σούπερ ατμόσφαιρα, τέλεια αρμονία όλων αυτών με τις τιμές.
Οντως πολυ καλο... παρολο που εχω να παω χρονια!
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.013
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Καλησπέρα στα παιδιά από την πρωτεύουσα. Έχετε να προτείνετε ωραίο μεξικάνικο στο κέντρο?
Απ' οσα εχω επισκεπτει στο κεντρο το Los gatos προτιμω. Συστηνεται σαν εστιατοριο λατινοαμερικανικης κουζινας αλλα κυριως μεξικανικη ειναι
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.003
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Γνώμες για, Napul'è Italian Comfort Food & Wine ?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Με μπάτζετ μέχρι 50 ευρώ το άτομο, έχετε καμία ιδέα για κάνα εστιατόριο με ωραία (Χριστουγεννιατικη) ατμόσφαιρα και καλό φαγητό για μέσα στις γιορτές; Η περιοχή δεν έχει τόσο σημασία. Κουζίνα κατά προτίμηση (μοντέρνα) Ελληνική.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Με μπάτζετ μέχρι 50 ευρώ το άτομο, έχετε καμία ιδέα για κάνα εστιατόριο με ωραία (Χριστουγεννιατικη) ατμόσφαιρα και καλό φαγητό για μέσα στις γιορτές; Η περιοχή δεν έχει τόσο σημασία. Κουζίνα κατά προτίμηση (μοντέρνα) Ελληνική.
Το απόλυτα χριστουγεννιάτικο μαγαζί: Noel - Welcome to the holiday bar (noelbar.gr)
Επειδή έχω να πάω από πρόπερσι δεν ξέρω αν οι τιμές εξακολουθούν να κυμαίνονται στο 50αρικο/άτομο.
Επίσης, το πολύ συμπαθητικό Belle Amie | Greek Fusion Cuisine | Restaurant & Bar - Belle Amie έχει μενού στα 55€/άτομο τώρα για τις γιορτές.
Τέλος, ένα πολύ αγαπημένο μου είναι αυτό: Monk Conceptual Gastrobar | Glyfada (@monk.gastrobar) • Φωτογραφίες και βίντεο στο Instagram με πολύ ωραίο φαγητό και περιβάλλον.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom