Εστιατόριο σε δέντρο

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Θα ήθελα να έρθω και εγώ αλλά πολύ φοβάμαι ότι δεν μπορώ πια να σκαρφαλώνω σε δέντρα με την ίδια ευκολία που σκαρφάλωνα παλιά:(, μάλλον θα κάτσω να σας περιμένω από κάτω. Ελπίζω μόνο να θυμάστε που και που να μου πετάτε κανένα σούσι να τρώω.
Τι λες καλέ που θα σε αφήσουμε να περιμένεις από κάτω... :lol: Το εστιατόριο διαθέτει και ασανσέρ!!! Αμ, τι νόμιζες; Για Γιαπωνέζους μιλάμε! Ιαπωνία=Τεχνολογία! Βέβαια το σπιτάκι του τσαγιού δε διαθέτει ασανσέρ, καθότι μικροσκοπικό και παραδοσιακό, αλλά θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε για σένα...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Τι λες καλέ που θα σε αφήσουμε να περιμένεις από κάτω... :lol: Το εστιατόριο διαθέτει και ασανσέρ!!! Αμ, τι νόμιζες; Για Γιαπωνέζους μιλάμε! Ιαπωνία=Τεχνολογία! Βέβαια το σπιτάκι του τσαγιού δε διαθέτει ασανσέρ, καθότι μικροσκοπικό και παραδοσιακό, αλλά θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε για σένα...
Το εστιατόριο είναι πάνω στο δέντρο και διαθέτει και ασανσέρ, οι γιαπωνέζοι δεν παίζοντα:shock:ι. Μήπως να το κλείναμε για την συνάντηση μελών:D;
στο σπιτάκι του τσαγιού θα αμολήσετε καλούμπα για χάρη μου.
 
Last edited by a moderator:

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Πολύ πρωτότυπο και εντυπωσιακό. Ξέρεις σε ποια χώρα βρίσκεται και ποιος είναι ο ρόλος του; Είναι εστιατόριο; Μάλλον με "παρατηρητήριο" μέσα στο δάσος φαίνεται, ε;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.883
Likes
26.812
Πολύ πρωτότυπο και εντυπωσιακό. Ξέρεις σε ποια χώρα βρίσκεται και ποιος είναι ο ρόλος του; Είναι εστιατόριο; Μάλλον με "παρατηρητήριο" μέσα στο δάσος φαίνεται, ε;
ειναι στην ν ζηλανδια και ειναι εστιατοριο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.226
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom