Emirates Εmirates - Δρομολόγια από Ελλάδα

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Μια μικρή προσφορά(για αυτό και δεν μπαίνει στις προσφορές).

Πετάξτε με τη νέα απευθείας καθημερινή πτήση της Emirates από την Αθήνα στη Νέα Υόρκη*. Ταξιδέψτε με στυλ και κερδίστε €25 έκπτωση στην Οικονομική θέση, €150 έκπτωση στη Διακεκριμένη Θέση και €200 έκπτωση στην Πρώτη Θέση.

Απολαύστε τις παγκοσμίου κλάσης υπηρεσίες, τη γκουρμέ κουζίνα και πάνω από 2.500 κανάλια του βραβευμένου συστήματος ψυχαγωγίας.

Για να κάνετε κράτηση, επιλέξτε "Κάντε κράτηση τώρα" και εισάγετε τον κωδικό GREWR17.

Η προσφορά ισχύει έως και τις 23 Απριλίου 2017.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Καλησπέρα παιδιά. Η ερώτησή μου απευθύνεται σε άτομα που παρακολουθούν τις τιμές τος εν λόγω εταιρείας για Νέα Υόρκη και εξηγουμαι... Έχω σκοπό (μακρινό) για ταξίδι εκεί κατά τον Μάιο - Ιούνιο του χρόνου και αναρωτιέμαι εαν θα βγάλει προσφορές και ποια είναι η κατάλληλη ημερομηνία να ψάξω μιας και τώρα έχει προσφορά αλλά μέχρι τον Μάρτιο μόνο. Υπάρχει καμία περίοδος χρονική στο περίπου που βγαίνουν προσφορές?
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
423
Likes
514
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα παιδιά. Η ερώτησή μου απευθύνεται σε άτομα που παρακολουθούν τις τιμές τος εν λόγω εταιρείας για Νέα Υόρκη και εξηγουμαι... Έχω σκοπό (μακρινό) για ταξίδι εκεί κατά τον Μάιο - Ιούνιο του χρόνου και αναρωτιέμαι εαν θα βγάλει προσφορές και ποια είναι η κατάλληλη ημερομηνία να ψάξω μιας και τώρα έχει προσφορά αλλά μέχρι τον Μάρτιο μόνο. Υπάρχει καμία περίοδος χρονική στο περίπου που βγαίνουν προσφορές?
Βγάζει σχετικά συχνά προσφορές για ΝΥ. Κάνε εγγραφή στο newsletter τους για να ενημερώνεσαι έγκαιρα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Καλησπέρα παιδιά. Η ερώτησή μου απευθύνεται σε άτομα που παρακολουθούν τις τιμές τος εν λόγω εταιρείας για Νέα Υόρκη και εξηγουμαι... Έχω σκοπό (μακρινό) για ταξίδι εκεί κατά τον Μάιο - Ιούνιο του χρόνου και αναρωτιέμαι εαν θα βγάλει προσφορές και ποια είναι η κατάλληλη ημερομηνία να ψάξω μιας και τώρα έχει προσφορά αλλά μέχρι τον Μάρτιο μόνο. Υπάρχει καμία περίοδος χρονική στο περίπου που βγαίνουν προσφορές?
Βγήκε προσφορά σήμερα για κρατήσεις μέχρι τέλος Ιουνίου.Από 419 Ευρώ.Για πτήσεις μέχρι Μάρτιο 2020.Φυσικά δεν ξέρω για ποιες ημερομηνίες συγκεκριμένα ισχύει αυτός ο ναύλος.Δεν το τσέκαρα.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Βγήκε προσφορά σήμερα για κρατήσεις μέχρι τέλος Ιουνίου.Από 419 Ευρώ.Για πτήσεις μέχρι Μάρτιο 2020.Φυσικά δεν ξέρω για ποιες ημερομηνίες συγκεκριμένα ισχύει αυτός ο ναύλος.Δεν το τσέκαρα.
Το έχω δει σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου, αλλά δυστυχώς οι ημερομηνίες που θέλω είναι Μάιος - Ιούνιος 2020
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.791
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom