Εurovision 2010

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
εγω χαιρομαι που φετος η ελληνικη αποστολη θα διαγωνιστει επιτελους με τραγουδι σε ελληνικους στιχους,
και απο κει και περα, οποια θεση και να παρει δεν εχει τοσο σημασια!! !!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Αυτό που με προβληματίζει περισσότερο σήμερα είναι ότι για πρώτη φορά στα χρονικά αντί για πίτσα ή σουβλάκια, θα τρώω γιαούρτι... Μα eurovision με γιαούρτι γίνεται? :roll:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αυτό που με προβληματίζει περισσότερο σήμερα είναι ότι για πρώτη φορά στα χρονικά αντί για πίτσα ή σουβλάκια, θα τρώω γιαούρτι... Μα eurovision με γιαούρτι γίνεται? :roll:
E!!! όχι και με γιαούρτι!!! Έριξες πολύ το επίπεδο. :haha:

Κι εμείς βρήκαμε δήθεν μου αφορμή τη eurovision για να βάλουμε μπροστά το μπάρμπεκιου και να τσακίσουμε τις μπύρες... :D
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Αυτό που με προβληματίζει περισσότερο σήμερα είναι ότι για πρώτη φορά στα χρονικά αντί για πίτσα ή σουβλάκια, θα τρώω γιαούρτι... Μα eurovision με γιαούρτι γίνεται? :roll:
αχχχχ σε καταλαβαινω..κι εγω θα αποφυγω την πιτσα φετος..ελπιζω να καταφερω να αντισταθω!!!!!!

για καντε ολοι απο μια προβλεψη για την πρωτη θεση!!!:clap:
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Καλή επιτυχία στον Αλκαίο και στην Ελλάδα απόψε! Όπως είπε και η ''neraida'' δεν έχει σημασία τί θέση θα πάρουμε, σημασία έχει ότι πάμε με Ελληνικό και ξεσηκωτικό τραγούδι και θα γουστάρουμε!! Καλή επιτυχίαα!!

* Άντε έχουμε άλλες 2 ώρες να ετοιμάσουμε τις πίτσες και τις μπύρες! xaxa :p
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
εγω παλι λεω να την βγαλω με κολοκυθακια τηγανιτα...:D

παντως ................. και στον Αλφα στις 9 εχει μια ωραια ταινια...
ALPHA TV Αβάνα, Χαμένη Πόλη ( THE LOST CITY)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
δεν εννοω προβλεψη για την ελληνικη συμμετοχη (αμα θελετε το συζηταμε και αυτο, εγω προβλημα δεν εχω), εννοω ποια χωρα βλεπετε να κερδιζει??
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εγώ δεν τα είχα ακούσει όλα,τώρα τα παρακολουθώ...της Μολδαβίας πάντως αν και τρελλιάρικο:haha:το όλο στήσιμο ,ο σαξοφωνίστας κλπ πάντως μου άρεσε πάρα πολύ!!
Για το δικό μας συμφωνώ με Νεράιδα ότι μπράβο επιτέλους που πάμε με ελληνικό στίχο,και μου άρεσε επίσης το θεωρώ πολύ δυνατό!περιμένω να το ξανακούσω σήμερα να δω και την εκπληξη που θα παρουσιάσουν ετσι είπαν.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Αυτό που με προβληματίζει περισσότερο σήμερα είναι ότι για πρώτη φορά στα χρονικά αντί για πίτσα ή σουβλάκια, θα τρώω γιαούρτι... Μα eurovision με γιαούρτι γίνεται? :roll:

:haha::haha: Φιλεναδα μια χαρα σε βρισκω!!!!! Και γω για συμπαρασταση σου λεω οτι ειναι δυσκολο να φαω σουβλακι!! :haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.048
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom